Saç Bakım Ürünleri Keratin markası önerisi

brezilya fönü uygulamış olanlara birkaç sorum olacak. bir kullanımda nekadar ürün kullanılıyor set halindemi alıyorsunuz. tek alsak şampuğanı watsınlarda bulabilirmiyiz bu ürünü kullandıktan sonrada saçlar yıkandıktan sonra çok karışıp şaç kremi kullanmak zorunda kalıyodrmuyuz bunun içinde bir ürün varmı :18::KK4:
evde brezılya fonu yapmanın ıncelıklerı topıkını oku hersey orda cevaplı canım.

QOD marka keratın aldım ben altın katkılı olanından fıyat olarak pahalı geldı bıraz ama az sonra denııcem bakalım sonucları nasıl oluyo :)))

yeni üye oldugum ıcın msj atamıyorum. memnun kaldım sayılmaz ewet yumusak ve parlak bı gorunum oldu ama ıstedıgım duzluk olmadı . dalgalı hala. bakım ıcın ıyı ama duzlestırme ıcın yetersız

Kızlar aranızda izmirde oturan yokmu ya buluşup hep beraber yapalım keratinimizi çok korkuyorum bişey olur diye bide internette bi sürü marka çıldırtır adamı kuaförümü aradım dedim bul bana keratin parası neyse vericem yapıcaksın malzemecisiyle konuşmuş güya malzemeci saçı yakar demiş iyide keratin besleyici değilmidir dedim ama bilemedim ben onu:KK43:(

Kızlar aranızda izmirde oturan yokmu ya buluşup hep beraber yapalım keratinimizi çok korkuyorum bişey olur diye bide internette bi sürü marka çıldırtır adamı kuaförümü aradım dedim bul bana keratin parası neyse vericem yapıcaksın malzemecisiyle konuşmuş güya malzemeci saçı yakar demiş iyide keratin besleyici değilmidir dedim ama bilemedim ben onu:KK43:(

Ben varımmmmmmmm İzmirdennnnnnnnnnn ama ortak alıp ,kendim yapmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
1 hafta önce organics 30 günlük olanı denedim. 205 derecede uyguladım. Çok da iyi düzleştirmiştim. Ama olmadı. Tülerme bile gitmedi. Kokusu düzleştirirken mutfakta pasta pişer gibiydi. organics'i cesaret edemediğim için almıştım. Zararlı omadığnı düşündüğüm için. Uygulama zahmetli oldu ama tek başıma yapabildim. Yıkamadan beklemek çok zor yanlız. Ben de sonra tekrar denemek istiyorum ama, düzleştiricim 205 derece. Yeni mi almalıyım, yoksa marka değiştirince işlem başarılı olur mu araştırıyorum. 200 de yeterli diyenler vardı sitede. Biraz elimde organics kaldı aslında. 230 derece düzleştirici alıp saçımın önüne denesem??

arkadaşlar deneyip memnun kalan ,,, markayı öneren yok mu? fix nano alayım diyorum seti 110 liraymış.. daha iyi düzleştiren başka ürün biliyorsanız lütfen yardımcı olun..

biz insanlar işimiz bitince neden oralı olmayızzz ??? :KK28:...

arkadaşlar deneyip memnun kalan ,,, markayı öneren yok mu? fix nano alayım diyorum seti 110 liraymış.. daha iyi düzleştiren başka ürün biliyorsanız lütfen yardımcı olun..

biz insanlar işimiz bitince neden oralı olmayızzz ??? :KK28:...

Canım Natura keratini bir araştır istersen. Fix Nano 6 ay önce bende yaptırmıştım fakat çok iyi şeyler söylemiyorlar marka ile ilgili.

canım ben 1 ay önce evde kendim yaptım yapmadan önce fix nano keratin markası hakkında forumda iyi değil falan gibi yazılanlar oldu iyice araştırıp aldım 1 aydır kullanıyorum çokda memnunum. 1.si gerçektende deidkleri gibi kokusuz ve dumansız yaparken hiç koku ve duman çıkmadı 3 günde bekletmedim saçımda 1 gün yeterli olur dediler. Sonuç kısmına gelince saçlarım boyadan dolayı baya yıpranmış ve güçsüzdü bunlar geçti saçlarımın güçlü olduğunu hissediyorum kalıcı fön kısmına gelince benim saçlarım zaten bariz kıvırcık değildi dalgalıydı şuan fön çekilmiş gibi kullanıyorum yakadıktan sonra bi kurutuyoruz yetiyor. TAVSİYE EDERİM.
bende almayı düşünüyorum acaba miktarını ne kadar kullandın? keratinin setinde 500ml keratin varmış bunun hepsinimi uyguluyoruz yoksa yarısı yoksa çeyreği ne dersiniz. Başka kullananlar varsa iyi sonuc alan? ne kadar kullandığını yazsın lütfen. bu arada saç yapısına göre değişiyordur benim saç yapım normalde düz ama, saçım o kdr yıpranmışki banyodan cık kurut hafif dalgalı kabarık şekilsizz süpürge gibi düzleştirmeden sokağa adımımı atamıyorum

İlk Kılıçbalığının gönderdiğini kullanmıştım o çok güzeldi ama kokusu fazlaydı biraz kokusuz olsun diye marka değiştirip duruyorum Natura keratin denedim bir hafta sonra hamama gitmiştim herhalde su sıcak geldi pul pul döküldü , QOD denedim koku falan yok denecek kadar az fakat benim saçlarm kıvırcık olduğu için pek faydasını göremedim tamam kabarıklığı aldı ama istediğim yıka çık olayı olmadı.
Şimdi Fix nano siparişi verdim bakalım nasıl olacak .

' gün önce fix nano keratin denedim. Siyahtan sarıya açıp üzerine de açık bir renk boyadığım saçlarım pırıl pırıl oldu. Çok tedirgin oldum alırken çünkü negatif yorumlar görmüştüm ama hakkı yenmiş bence ürünün. 100 ml 4lü set ini 105 TLye aldım. Bir kez daha kullanabilirm arttı ürün. Ayrıca saçı kıvırcık olup dümdüz olmasını isteyenler en az 3 seans yapacaklarmış. Kuaföre sordum öyle söyledi. Benim tek seansta düze yakın oldu sadece ensede kıvırcık kaldı azıcık.

Bende kılıçbalığının ilk kullandığı keratini aldım, sonuçları mükemmelmiş ama yapmaya cesaret edemedim hala, çünkü; saç yapım yağlı :KK50: benim aldığım ürün 4 gün saçımda kalacak, çalıştığım için o dört günlük süre zarfı zor gelecek. Acaba, bu üründen alsam 1 günde keratin saça sabitleniyormu?

Kılıçbalığı'nın ilk kullandığı keratin en memnun kaldığı keratin mi? Hangisi acaba onu alıp kuaforume yaptırıyım :KK70: sonrasında evde devam edicek bakımlar içinde tavsiyeler bekliyorum :)

X