Keseye gore tahmin edermisiniz

Himm anladm canm .. bnde limon yedim 1 ay kadr 1 haftadr canm istemiyor ayva aserdim ve erik eriği yiyemedm daha malesf bir çıksa varya kilo kilo yiyecemde bna seninki kız o zamn dediler de ondan sordm.
Ah ah bende de kiraz aski var basindan beri rüyalarımda toplayip toplayip yiyorum bi ciksa die 4 gozle bekliyorum erik yakindir cikmasi kiraza daha var sanirim

Kızlar bugün kızımın ultrason görüntüsüne baktım kesesi yuvarlak ve sagdaymis:))) bu goruntuyle tamamen ters bi görüntü bu sefer fasulye gibi ve Solda eğer cinsiyeti erkekse gerçekten inanicam bu teoriye:)

Valla bana erkek gibi geldi hayirlisi olsun gene sasirtada bilir kuzucuk
Sağlıklı bi şekilde kucagimiza alalım bunlar işin eğlencesi evlat evlattir ikiside olsa çok sewinicem ama insan bilmek istio kızım mi oglummu olcak diye merak ediyo :) kızımin kesesinden çok farklı hamileliklerinde yasadiklarim çok farklı bakalım cinsiyetleri de farklımi kesin öğrenmek için biraz daha beklemem gerekiyo:)

Sağlıklı bi şekilde kucagimiza alalım bunlar işin eğlencesi evlat evlattir ikiside olsa çok sewinicem ama insan bilmek istio kızım mi oglummu olcak diye merak ediyo :) kızımin kesesinden çok farklı hamileliklerinde yasadiklarim çok farklı bakalım cinsiyetleri de farklımi kesin öğrenmek için biraz daha beklemem gerekiyo:)
Erkekse bir dahaki kontrolde belli olur zaten cnm oglum 12 haftalik ogrendim kizimin 18 haftalikken erkek daha cabuk belli ediyo kendini bu degisikliklere bende inanaiyorum oglumda 3 ay mide bulantim oldu ama iyiydim gene bunda oldum resmen kanepeye yapisik yasadim peynir ekmek yedim sadece rabbim ne verirse basimizin ustune eli ayagi duzgun olsun da gerisi bos

Erkekse bir dahaki kontrolde belli olur zaten cnm oglum 12 haftalik ogrendim kizimin 18 haftalikken erkek daha cabuk belli ediyo kendini bu degisikliklere bende inanaiyorum oglumda 3 ay mide bulantim oldu ama iyiydim gene bunda oldum resmen kanepeye yapisik yasadim peynir ekmek yedim sadece rabbim ne verirse basimizin ustune eli ayagi duzgun olsun da gerisi bos
Normalde kızda çok bulantı olur derler ama.ben kızımda bulantı diye bişey yasamadim anlatirlardi tiksinmek nasıl oluyo fln derdim ama bu sefer bulantı çok oldu sadece kuru ekmek yedim kaç hafta odadan odaya geçerken bile midem atiodu suan geçti çoğu kızimda sürekli tatlı çekti canım bu sefer tatlıyı düşünmek bile istemiorum bakalım pazartesi tam 12 haftalik olcam doktor bi tahminde bulunacakmi bakalim:)

Benm gördügm şey nub yani başka brsey olamaz ayrıca 10.haftadan sonra belli oluyor bnm bir tanidiga 9 haftalıkken erkek dems nub teorisine dayanarak demiştir yani çocukta erkek yani. Aslında seninki tam yatay değil erkekde olabilir kızda birz ortada kalms gittiğinde haber versene bnada neyms :) bebeğinin kafası solda canm poposu sağda kesen fasulye gbi ve bebegn solda erkek de olabilir :)
Ultrasona göre 12+2 deki görüntüm canım tekrar bi tahminde bulunurmusun? Doktor bi tahmin söyledi ama bakalım aynı şeyimi soyliceksiniz merak ettim:)

Eklentiler

• 1488816712812565186408.jpg
    1488816712812565186408.jpg
    21,7 KB · Görüntüleme: 36
X