Ketıl yüzünden

İşte ancak bir kadın yapar bunu. Hem uyuyo numarası yapar, hem niye kaldırıp götürmüyo diye kızar. 2 gün ketıl olmadan da yaşanır bi şekilde hayatım. Evet eşinin sana sorması lazım ama sen de çok üstelemişsin yani. Adam kardeşinin ihtiyacıyla tabiki ilgilenecek. Sen de olsan aynısını yapardın. Bence uzatma. Ayıp etmişsin

Altı üstü ufak bi alet için ne gerek var bunlara? Verin gitsin isterse kırsınlar parçalasınlar sanki keyfi bi durumda mı istemişler. Dünya malını bu kadar sahiplenmeyin bi yanda zor durumda olan insanlar var bi yanda kıytırık bi alet.

Bence siz haksizsiniz. Siz de yarin hastaneye dusseniz eltinizden ketıl isteseniz ve sizin dediginiz gibi vermese burda aglarsiniz eltim 1 ketılı esirgedi diye. Esiniz gayet haklı, ki kucuk bebekleri de varmış. Yatak ayırma konusunda 2 kez gelmiş size hasta adam daha da yalvarsın diye bekliyorsunuz. Lutfen huzurunuzu bukadar kucul seyler icin bozmayın.

Ketıl için birşey diyemem. Ama bence eşinin yanina git. Bak kendi ağzınla diyorsun ki ' eskiden üzerime titrer gönlümü alırdı' demekki oda senden artık adım bekliyor haklı veya haksız. Bazen bizde Altan almalıyız

Yahu git eşine , kusura bakma o gün muayyen günümdü falan de .:KK51:

Hiç hastanede olan biri hem de bebeği için su ısıtıcı istedi diye , laf edilir mi ?

Bunun tatlı dillesi acı dillesi yok . Hazırladım canım dersin , gelecek olan gelir alır . Artık o kettle 2 gün sonra mı gelir 12 gün sonra mı ? orasını hesap etmezsin .

Yaptığın yanlış . Sonrasında yaşananlar zincirleme reaksiyon olmuş . Olayın başında yok yere vıdı vıdı yapan sensin .:KK12:

Kettel için eşinizle aranızı bozmaniza gerek yokmuş bence. Sonucta eltiniz hasta olmuş. Lafını etmeyebilirdiniz. Bende çok kullanırım. Eltimden de ölmem ama elzem bi durum oluşmuş verirdim. Boş yere de eşimle aramı bozmazdim. Odaya geçme konusunda siz naz yapmissiniz eşiniz anlayamamis bir kere de olsa pesinizden gelmiş gidip direk hemen uyuyabilirdi de.
Soğuk davrandığı için üzüldüm canım
Gelmiş soğuk soğuk konuşuyor

Anlattığınız kadarıyla hiç sakin bi dille söylemiş gibi gelmediniz bana. Ne var yani lazım olmasa yada alabilseler istemezler herhalde. Sizede çok lazımsa suyu 5 dk once değilde yarım saat önceden koyarsınız kaynar. biz hiç ketıl kullanmıyoruz yemeğimizde geç kalmıyor çayımızda. Abartmışsınız.

Regli falan misin ? Ne bu ruh hali böyle ?
Ver hastanede kadın hem bebegine mama yapacak koşup götürmen lazimken. .
Kendini bi hastane de bebekle düşün mama yapamiyorsun?
Esin de gelmiş çağırmış sen ayirmissin yatakları neden kiziyorsun anlamadım ayaklarından sürükleyip götürmedi diye mi ki adam bir daha geliyor uyuyor numarasi yapıp kandiriyorsun
Yarın senin gönül alman gerekecek o yüzden şimdiden git koynuna sokul bence

Kettle i keyfi istememislerki. Bebek icin istemisler. Verdigin tepki cok yersiz ve ayip. Kesinlikle haksizsin. Bir de esin iki Kere gelmis yanina. Gelmicem deyip uyuma numarasi sensin. Hasta Hasta senin nazini mi ceksin? Sacmalamissin be canim.

Hatta ben olsam ne yapardim söyleyim
Demekki evlerinde yok
Onlara ketıl hediye alırdım
Taş catlasin 50 tl bir ketıl
Küçük bebekle o ketıl el ayak oluyor biliyor musun ?
Insanlik daha ölmedi
Ama sayenizde can cekisiyor

Bende haksiz buldum sizi.Eşinizin yaninda yer alip desteklemeniz lazimdi hatta daha başka yapabilecegim birşey var mi diye.devamli boyle trip yapiyorsaniz adam bikmistir gönül almaktan.şahsen ben okurken sıkıldım tribinizden.

Baya eleştiri yedim haksız gözüküyorum o_O
Ama onun da gidip benden ayrı yatması hiç hoş değil buna çok sinirlendim :KK12:

Okurken boğuldum yani , bebek ıçiñ lazım kendi kardesinin çocuğu olsa yenisini almaya koşarsin
gençler tek taraflı düşünmeyin ,senin ailen değil bizim ailemiz olmalı...... ufak tefek şeyleri büyütmeyin
Hastalık bu kimin garantisi var yarına

X