Ketıl yüzünden

Hastanede çalışıyorum tanımadığım birinin böyle bi ihtiyacı olduğunu duysam kendim seve seve götürür veririm evimdeki ketılı
Eşinizden özür dileyin bence haksız bir söylem olmuş sizinki

Ketil yuzunden degil, bir ketili bile mesele yapmaniz yuzunden. Ya sokaktan gecen adam dese ki karim hastanede ketil lazim cikarip veririm yahu kac paralik sey. Bundan 10 sene onceye kadar ketil mi vardi. Ocaga koyup kaynatirdik 15 dk gec iciverirdik cayi... Esyalar cogaldi insaniyet azaldi baska birsey bilmiyorum.

Baya eleştiri yedim haksız gözüküyorum o_O
Ama onun da gidip benden ayrı yatması hiç hoş değil buna çok sinirlendim :KK12:
haksız görünmüorsunuz düpedüz haksızsınız:KK20:
bu kadar mı kıymetliydi bi kettle anlamıorum ki. insanlar 1 aylık bebeklerine mama yapmak için kettle ınızı ödünç istio siz ama çay yemek suyu diosunuz şok oldum:KK57:
eşiniz az yapmış, ben onun yerinde olsam ne yapardım bilmiorum. insanlar can derdinde yavrusuna nasıl sıcak mama verir onun derdinde size çay suyunu 5 dakka fazla kaynatmak zor gelmiş. gerekirse bikaç gün o çayı yapmaz insan da zor durumda olan o insanların tek ihtiyaçları görülsün die düşünür. ötesi bu lafı söylemey utanır. gerekçeye bak yaaa şaka gibi.
üsüne eşiniz sizi çağırmış gitmemişsiniz bi de yatak ayırdı çok sinirlendim diosunuz pessss:stop:

ayy hiç gülcegım yoktu bır ketıl deve fiyatımı ? 20 tl bile var ertesi gun alırdı eşin cimrimisin nesin

Soğuk davrandığı için üzüldüm canım
Gelmiş soğuk soğuk konuşuyor

Insan eşinin soğuk davranmasına elbette üzülür. Ama benim kizkardesimden bişeyini esirgese eşim bende tavrımi koyarım allah biliyor. Bi de keyfi bir durum olmadığı için eşin üzülmüştur. Bir de öyle düşün. Kettel da pahalı bişey değil de erkeklerin aklı kesmiyor yoksa 40 50 liraya kettel var. Eltinle veya kayninla aran normalde nasıl bilmiyorum ama hastalık söz konusu olunca bir de bebek böyle davranmamaliydin.

Beklemedeyim bu ketıl ın altından başka bi şeyler çıkacak sanki:KK53::KK14:

Kesinlikle haksızsınz. İnsanlar sizden yardım istemiş yok ketılsız yaşayamam falan. Ocak ne güne duruyor hatta biz fazla elektrik harcadığı için tümden kaldırdık, ölmüyoruz ya çayımızı kahvemizi yemeğimizi de yapıyoruz.Uyuyor numarası yapmanız da hoş olmamış, kalkıp gidin yanına bari. 20 TL'lik bile olan bir alet için aile huzurunuzu bozmaya değer miydi?

Adam hasta haliyle 2 kere yaniniza gelmiş.en son uyuma numarasi yapmissiniz.daha adam ne yapsin. Hayati zorlastirmayin ikinizede.gene iyiymis kocaniz valla ben hiic ilgilenmezdim sizle

X