Tavuk Yemekleri KFC Çıtır Tavuk - Nestle Corn Flakes Sponsorluğunda

İyiyim çok şükür canım,ben de özledim seni 😌🙏 sen nasılsın, bebiş nasıl? Sıkıntılarınız geçmiştir inşallah 🙏🥰
Çok şükür iyiyiz büyüdükçe geçti o gaz olayimiz ama şimdi de diş başladı sanırım artık hep böyle anladığım kadarıyla süreç bıri bitip biri başlıyor 😂😂 iyi olmana sevindim 😍💜💜

Merhaba hanımlar
Dışarda yediğim zaman genelde bana dokunan ama sevdiğim bir lezzet olan çıtır tavuğu artık evde yapıp daha sağlıklı tüketmiş oluyorum sizlere de tavsiye ederimm:21:
Malzemelerrr
🐔 Göğüs
🐔 Corn Flakes (mısır gevreği)
🐔1 su bardağı un
🐔 Yarım su bardağı süt
🐔1 diş sarımsak
🐔1 yumurta
🐔1er tatlı kaşığı tuz, kimyon, köri, kırmızı toz biber
🐔 Kızartmak için sıvıyağ (FIRINDA DA YAPABİLİRSİNİZ MALUM YAĞ FİYATLARI:KK57::KK53:)
Eki Görüntüle 3025828

Gelelim yapılışınaaaa
Önce tavukları marinelemek için harcımızı hazırlayalım (1 saat dolapta dinlendireceğiz)
Eki Görüntüle 3025832
Uygun bir kaba yumurta, un, süt, sarımsak ve baharatları koyup koyu kıvamlı bir harç elde edelim.
Eki Görüntüle 3025833
Ben ince uzun doğradım tavukları siz de istediğiniz şekilde doğrayıp bu harca koyun ve dolapta bekletin. Dinlenmiş tavukları ufalttığımız mısır gevreğine bulayalım.
Artık kızartma aşamasına geçebiliriz :super:
Ardından sunuma geçiyoruzzzz
Eki Görüntüle 3025845 Eki Görüntüle 3025848 Eki Görüntüle 3025849 Eki Görüntüle 3025850 Eki Görüntüle 3025851 Eki Görüntüle 3025853 Eki Görüntüle 3025856 Eki Görüntüle 3025857

Afiyet olsunnn:KK36:
Oo süper görünüyor ellerine sağlık canım başarılar 🥰

Harika olmuş ellerine sağlık olsun :kk77: tam kfc olmuş hiç denemedim ama mutlaka deneyecğim bunu sunum süper olmuş.
Başarılar diliyorum yarışmada :KK200: yuvarlak olan soğan halkasımı wund .

Harika olmuş ellerine sağlık olsun :kk77: tam kfc olmuş hiç denemedim ama mutlaka deneyecğim bunu sunum süper olmuş.
Başarılar diliyorum yarışmada :KK200: yuvarlak olan soğan halkasımı wund .
Çok teşekkür ederim deneyince memnun kalacaksın dışarda yediklerimizden daha hafif ve sağlıklı 🤭🤭🤭 evet soğan halkası 😍

Merhaba hanımlar
Dışarda yediğim zaman genelde bana dokunan ama sevdiğim bir lezzet olan çıtır tavuğu artık evde yapıp daha sağlıklı tüketmiş oluyorum sizlere de tavsiye ederimm:21:
Malzemelerrr
🐔 Göğüs
🐔 Corn Flakes (mısır gevreği)
🐔1 su bardağı un
🐔 Yarım su bardağı süt
🐔1 diş sarımsak
🐔1 yumurta
🐔1er tatlı kaşığı tuz, kimyon, köri, kırmızı toz biber
🐔 Kızartmak için sıvıyağ (FIRINDA DA YAPABİLİRSİNİZ MALUM YAĞ FİYATLARI:KK57::KK53:)
Eki Görüntüle 3025828

Gelelim yapılışınaaaa
Önce tavukları marinelemek için harcımızı hazırlayalım (1 saat dolapta dinlendireceğiz)
Eki Görüntüle 3025832
Uygun bir kaba yumurta, un, süt, sarımsak ve baharatları koyup koyu kıvamlı bir harç elde edelim.
Eki Görüntüle 3025833
Ben ince uzun doğradım tavukları siz de istediğiniz şekilde doğrayıp bu harca koyun ve dolapta bekletin. Dinlenmiş tavukları ufalttığımız mısır gevreğine bulayalım.
Artık kızartma aşamasına geçebiliriz :super:
Ardından sunuma geçiyoruzzzz
Eki Görüntüle 3025845 Eki Görüntüle 3025848 Eki Görüntüle 3025849 Eki Görüntüle 3025850 Eki Görüntüle 3025851 Eki Görüntüle 3025853 Eki Görüntüle 3025856 Eki Görüntüle 3025857

Afiyet olsunnn:KK36:
Ayyy nasıl guzellerrr 🤩

X