Kibirinde bogul kv belasi

Koca koca insanların çalışmayıp çözümü ailesinin evine taşımakta bulması kadar daha aciz bir durum yok sanırım..
Eşiniz evlenip çocuk yapmayı koca-baba olmakla işin biteceğini sanmış aciz bir zihniyet malesef evlilik Evcilik Oyunu değildir..
Asla bu koşullar altında birlikte olmak adına size dayattiklarini kabul etmeyin forum bunlara tamam diyen kadınların çektiği çilelerle dolu..

Amin canim insallah sende bi an once o evden kurtulursun. Gercekten katlanilacak gibi degil. Kocalar koca olsaydi zaten bu duruma dusmezdik
Allah yardimcimiz olsun umarim duzelir her sey

Amin inşallah

Ah be canım ne diye böyle sorumluluk sahibi olamayan adamlarla evlenip bir de doğru düzgün tanımadan hamile kalırsınız ki çocuk gibi senin ailen benim ailem muhabbetleri yapilirken o zavallı masum bebeğe kim bakacak? Diyelim ki boşandın ne olacak o bebek? Günah değil mi? Erkeklere hiçbir şey olmaz gene gider anacığının kucağına, canı istemezse çalışmaz keyfine bakar. Sen ne olacaksın canim?

bence boşanmak çokta kolay bişey değil eşiyle kv kp görümceleriyle sorun yaşamış biri olarak söylüyorum. ailenizin yanında kalın bir süre boşanmak isteyen size dava açsın. bence biraz kafanızı dinleyin sinirle hareket etmeyin.

En cokta bebegi dusundugum icin susuyorum uzak duruyorym esimden. Ondan saglikli bi baba ve koca olmayacak

En cokta bebegi dusundugum icin susuyorum uzak duruyorym esimden. Ondan saglikli bi baba ve koca olmayacak
Allah yardımcın olsun. Bence annen telefon açıp kv ile kavga ederek hata yapıyor çok saçma bir davranış. Annenler kocanı karşılarına alıp nasihat vermeli, dunurlerle hiç muhatap olmamali

Ya ben şu kadınları gerçekten anlamıyorum, oğlun büyümüş evlenmiş, bir düş yakasından artık ya, ne yapacak şimdi , oğlu boşanınca turşusunu mu kuracak, keşke şu büyükler büyüklüklerini bilse de yapıcı davransalar .

Allah yardımcın olsun. Bence annen telefon açıp kv ile kavga ederek hata yapıyor çok saçma bir davranış. Annenler kocanı karşılarına alıp nasihat vermeli, dunurlerle hiç muhatap olmamali
Bence de , madem kayınvalide beceremiyor, senin annen baban bi konuşsun eşinle

Bu kayınvalideler yıkılan yuvaların hesabını nasıl verecek bilmiyorum.Eşin de evlendiğini anlayamadı demek ki dolduruşa geliyor.Ama madem kayınvaliden eşinin dolduruşa geldiğinin farkında o zaman sussun hamile bir kadını ezmesine izin vermesin eşinin ama yooook oğluşu onun sözünden çıkmıyor oğluşu onu dinliyor diye seviniyordur.

sana özel yazmıyorum konu örnek teşkil ediyor :
genc bayanlar şu an bunu okuyan tüm genc yeni evli amann allahım hamile kalmam lazım diyen kızlar :
aile düzennin oturmadan hamilelik olmamalı. 2 birey aile olmayı önce hazmetmeli.
sen + o birleştiniz artık bir ailesiniz. anne bana 2. planda kalır.
bunu anlayamadan evliligin güzellgini tadmadan gebiş kalırsanız olan sadece bebege olur ve birbirinden haz edemeyen insanlarda yıllarını birbirlerine ile görüşerek zorunda kalırlar.
zorluk zorluk...
konu sahibi senin adına cok üzüldüm. umarım bu durumu toparlasınız. anneninde agzına saglık. keşke her anne senin ki gibi damatlara veya karşı aileye böyle diyebilse.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…