Tüp Bebek Merkezleri Kıbrıs'ta Yumurta Donasyonu ile Tüp Bebek

peki o halde yalniz endometrium 8 mm biraz kalin geldi , adetli iken 3-4-5 mm iyi 8 bence kalin cunku daha estrofem kullanicaksiniz , imkaniniz varsa gidin gorun once donorlerle ilgili cok soru sorun testleri yapiliyormu ? yaslari kac ? meslegi var mi ? egitimleri ne? bunlari seffaf olarak paylasmak durumundalar ve bebek genlerini onlardan alicagi icin egitimli ve belli kulture sahip olmasi cok onemli , firsat olur mu bilmem dr ile zor gorusursunuz kibrisa giden herkes dr u transferde gordugunu soyluyor , ne kadar bilgi sahibi olursaniz klinik size karsi daha dikkatli olur, bir baska uyari donorlerden toplanan yumurtalar kac tane hepsi size mi kullanilicak , taze mi donmus mu? sonucta kardes yapmal isteseniz ayni embriyolari kullanin, ne bilim cok detay var , transferde 2 den fazla embriyo sansinizi artirir 3 embriyo derim ben
Diyorsunuz ya donör bilgilerini tam alın diye. Sizde hangi klinik doğru bilgiyi veriyordur. Hepsine sorsanız hepsinin vereceği cvp duymak istediğiniz cvp lar olacak... İlk defa ağustosta Yumurta Donasyonu yaptırdım o kadar muhteşem anlattılar ki döndüm yurda önce pozitif sonra negatif 😔
Onun için ben Allah tan sağlıklı ve hayırlı evlat olsun diye dua ediyorum sadece..

Diyorsunuz ya donör bilgilerini tam alın diye. Sizde hangi klinik doğru bilgiyi veriyordur. Hepsine sorsanız hepsinin vereceği cvp duymak istediğiniz cvp lar olacak... İlk defa ağustosta Yumurta Donasyonu yaptırdım o kadar muhteşem anlattılar ki döndüm yurda önce pozitif sonra negatif 😔
Onun için ben Allah tan sağlıklı ve hayırlı evlat olsun diye dua ediyorum sadece..
col gecmis olsun umarim bir dahaki sefere iyi sonuclar alirsiniz😔
ben kendim gidip gorup iclerinede girdigim icin seffafliklarindan guvenle bahsedebiliyorum sanirim doktorun arkadasi sayesinde bu sansa sahip oldum, ticari kaygisi olmayan vicdanin on planda oldugu cok iyi bir insandan bahsediyorum, dr cok iyi ve durustdur, ona keza ekibide oyle ne derlerse dogru ve basari orani cok yuksek,
sizin buyuk ihtimal ile sagliksiz embriyo yuzunden dusuk oldu , tam emin degilim ne geldi basiniza, lutfen bir dahaki denemenizde acele etmeden hangi klinige giderseniz gidin embriyoya genetik tarama yaptirin nokta atisi yaparsiniz, esinizin spermi kaynakli anomali olabilir vs... hem bu sayede klinikteki donorlerin kalitesinide olcmus olursunuz

iyi sanslar ❤️

col gecmis olsun umarim bir dahaki sefere iyi sonuclar alirsiniz😔
ben kendim gidip gorup iclerinede girdigim icin seffafliklarindan guvenle bahsedebiliyorum sanirim doktorun arkadasi sayesinde bu sansa sahip oldum, ticari kaygisi olmayan vicdanin on planda oldugu cok iyi bir insandan bahsediyorum, dr cok iyi ve durustdur, ona keza ekibide oyle ne derlerse dogru ve basari orani cok yuksek,
sizin buyuk ihtimal ile sagliksiz embriyo yuzunden dusuk oldu , tam emin degilim ne geldi basiniza, lutfen bir dahaki denemenizde acele etmeden hangi klinige giderseniz gidin embriyoya genetik tarama yaptirin nokta atisi yaparsiniz, esinizin spermi kaynakli anomali olabilir vs... hem bu sayede klinikteki donorlerin kalitesinide olcmus olursunuz

iyi sanslar ❤️
Amiin çok sağolun. Rabbim mücadele eden herkese evlat nasip etsin 🙏
Siz hangi klinikten ve Dr dan bahsediyorsunuz? Tekrar deneyeceğim araştırma içindeyim

Amiin çok sağolun. Rabbim mücadele eden herkese evlat nasip etsin 🙏
Siz hangi klinikten ve Dr dan bahsediyorsunuz? Tekrar deneyeceğim araştırma içindeyim
amin cok aminnn

canim ben Baku de dr celalettin ornek de denedim

cok memnun kaldim. iyice bak arastir sor sorustur nasil gonlune yatarsa orasi dogru yerdir senin icin

Soso72 merak ediyorum ,trasnfer oldunuz mu sonuç nedir.bilgi verirseniz sevinirim .bende denedim umutlarım bitti. 3 defa denedik.1 başka merkezde 2 defa aynı merkez de ve hiç bir sebep yokken.😞😞

Süper :) Allah bir an önce kucaginiza saglikli bir sekilde bebeginizi almayi nasip etsin ve insallah sonuna kadar kolay ve huzurlu bir sekilde bu süreci atlatirsiniz.

Yanı öyle ama dini boyutuna hiç girmeyim
Bu dünya imtihan dünyası bazı şeyleri verende alan da vermeyen de yaradan
Bazı seyler olmuyorsa olmaz
Insan herşeyi ister en iyisini en guzeli fakat isteklerimiz olmaz olanın da olmayanin da elbet bir mükafatı vardır...bana göre böyle haram olan işlere girmek.dogru değil heleki sonu ne Olucak belli olmayan işlerin işine hiç girilmeli
Kardeş le sevgili olabilir evli olabilir
Hatta baba kız anne oğul yaş farkı önemsemeyip bir şeyler yasiyabilirler
Okudum inançlı kişiler de var neden biyke bir şey yapıyorlar anlamıyorum bir dünya para veriliyor oysa o parayla bir hayır yapılabilir yada esirgeme kurumunda aile hasreti çeken çocuklar var ordan evlat edinmek çok daha sevap çok daha güzel

Bence böyle bir şey yapmak düşünmek uğraşmak doğru değil...
DNA testi diye birşey var çocuğa söyleme tarafındayım bu karısıklıkların önüne geçmek için. Çocukluktan itibaren bilgisi dahilinde olursa çocuk da bu konuda gerekli hassasiyeti gösterecektir. Ayrıca her rahime tutunan bebeğin ruhunu Allah vermiyor mu? Belki bu da sınavın bir parçasıdır. Belki de bu yolla genetigi senin olmasa da bir evlat sahibi olup onu emzirmek buyutmek onu öz olan gibi yetistirmek de sınavın en buyugu ve belki de sevabin en büyüğüdür. Insanlar evlat ediniyor evladi yapiyor bu sekilde öz evlattan ne farki olacak. Allah insana bu ilmi verdiyse bunun da sebebi vardir elbet.

X