Ortopedi Kifoz ve Boyun Düzleşmesi

berrakxxx1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2016
3
0
28
Öncelikle merhaba. Benim küçüklükten beri duruş bozukluğum var. (Kifoz) Omuzlarım hep düşük. Bu durum beni çok mutsuz ediyor. Çünkü hem görünüş olarak hemde verdiği ağrılar dolayısıyla kendimi kötü hissediyordum. Geçen sene spor salonuna gittim düzenli olarak ve omuz bölgem hayatımda hiç sahip olmadığım kadar estetik duruyordu ve ağrılarım geçmişti. Sürekli spor yağtığımdan olsa gerek güzel bir duruşa sahip oldum ama çok kısa sürdü. Bu sene sınava çalışıyorum ve günde 8-9 saat masa başındayım. Üstüne birde boyun düzleşmesi eklendi. Doktor bir kaç hareket verdi ama işe yaramıyor biraz ağrısı geçiyor ama beni dahada Rahatsız eden görüntüsü. Omuzlarım iyice düştü boyun mesafem kısaldı. Lütfen sporla ilgilenen veya bu sıkıntıyı çeken arkadaşlar fikirleriniz ve deneyimleriniz benim için çok önemli. Yarın başka bir doktora gideceğim. Ama yinede bu dertten müzdarip arkadaşların ve sporla ilgilenenlerin fikirlerine ihtiyacım var. Ne yapmam gerekiyor? Dik durmak istiyorum. Lütfen tecrübelerinizi paylaşın. Şimdiden teşşekkür ederim.

X