Kılıçdaroğlu yeniden genel başkan seçildi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
takip etmediğin biri hakkında yorum niye yapıyorsun ŞEKERİM
AKLIN YOLU BİR KOCAN DA DOĞRU YOLU BULMUŞ DARISI SANA:KK70:

millette bişi sanacak yazdığım mesaj bu taciz maciz aşkolsun:KK70:
ayrıca eşimin o şekilde konuşması o kişiye oy verdiğini göstremez..biraz sizde objektif olun nacizhane tavsiyem..takımtutuyor edasıyla değilde...

sana benden alıntı yapma demiştim esra hanım iki çocuklu kadınsın kendine yakıştırıyorsan tebrikler:KK14:
inan yapmayacaktım dayanamadım.... konuşma hakkı çocuk sayısıyla ters orantılımı anlamadım neyse....
ne zaman senden alıntı yapsam böyle garip olayların içinde buluyorum kendimi.....allah yiliğini versin ya nae güldürdün:KK70:

http://www.odatv.com/n.php?n=rahsan-afii-2501141200
Kilicdaroglu SSK davasinda davali olarak ifade vermedi ki... Arastirmaya ifade verdi, SSK muduru olarak.. AKP senelerdir kendi pisliklerine ortak aradigi icin bunu kullanir durur, oyle birseyin asli dahi yok.
Haaa... ama Rahsan affi ile kurtulan biri var.. Iyi tanirsiniz...http://www.sansursuzhaber.com/basbakan-erdogan-hapisten-nasil-kurtuldu-341421h.htm
ben açıkçası kılıçlar oğlunu lider değilde insan olarak beğeniyorum..ve yolsuzluk iddalarına inanmam mümkün değil..çünki şaşalı bir hayatı yok mütevazi biri...aileside aynı şekilde..

inan yapmayacaktım dayanamadım.... konuşma hakkı çocuk sayısıyla ters orantılımı anlamadım neyse....
ne zaman senden alıntı yapsam böyle garip olayların içinde buluyorum kendimi.....allah yiliğini versin ya nae güldürdün:KK70:
olgun olması beklenir çocukları olan insanların esra hanım..liseli futbol oynayan çocuklar gibi kavga etmesi değil..

olgun olması beklenir çocukları olan insanların esra hanım..liseli futbol oynayan çocuklar gibi kavga etmesi değil..
bi de öğretmene "arkadaş silgimi aldı vermiyor" der gibi şikayet etmemesi beklenir olgun kadından:KK53:.....valla hayatımın hiççbir döneminde olgun olamadım yapımda yok napiiiiiim yapım bu:KK70:
hadi kapatalım bu mevzuyu
yazdığıma yazacağıma alıntıladığıma alıntılayacağıma pişman ettin olguncuk:KK54:

bi de öğretmene "arkadaş silgimi aldı vermiyor" der gibi şikayet etmemesi beklenir olgun kadından:KK53:.....valla hayatımın hiççbir döneminde olgun olamadım yapımda yok napiiiiiim yapım bu:KK70:
hadi kapatalım bu mevzuyu
yazdığıma yazacağıma alıntıladığıma alıntılayacağıma pişman ettin olguncuk:KK54:
belli oluyor zaten yazmana gerek yoktu..aynı şekilde alıntı yapmamaya devam edersen sevinirim:KK14:

İyi olmuş kaldığı daha da batıracak partilerini.
Zaten partinin başında bu kişinin kalmasını isteyen zihniyetle devlet kurulmazdı ispat etmiş oldular.
Bildiklerini okusunlar işimize geliyor.

Ne devleti kurulacakmış? Bu devleti Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde zaten Türk Milleti kurmuştıur

Muharrem İnce olmalıydı genel başkan. Kılıçdaroğlu'nda o vasıf yok işte daha nedir bu koltuk sevdası anlamıyorum. Muharrem İnce hem yüz tipi olarak hem hitabeti olarak da başkanlığa daha uygun. Bu su götürmez artık, 2 katı oy nasıl alabildi gerçekten çok şaşırdım.

chpde kılıçdaroğlu seçim kazanmış... kılıçdaroğlu da bahçeli de misyonunu yerine getiriyor. gülenle kolkola girdiler zaten. maşşallah feto efendi hiç kavalyesiz kalmıyor, iktidarı da muhalefeti de bir bir elden geçirdi.
meclis gözümde uzun zamandır tümden hükümsüzdür. hiç birine saygı falan duymuyorum, demoklesin kılıcı gibi milletin tepesindeler, sadece katlanıyorum.

Birileri Fetullah Gülen ile ''Beraber yürüdük biz bu yollarda'' şarkısını söylerken çok mutluydunuz

oku bakim çalmamış mı çırpmamış mı.....kocan bu konudan bahsetmemiş sana sanırım....:KK14:
Onu belge diye yayınlamışın ama o gazete haberi. Belge nitelii taşımıyor. Mahkeme dosyasını yayınlarsan sevinirim
niye 17 aralıktan sonra her bulduğun haberi konu eden sen değil misin ne ara bu kadar belgeci kesin yargıcı oldun......

Birileri Fetullah Gülen ile ''Beraber yürüdük biz bu yollarda'' şarkısını söylerken çok mutluydunuz

pardon da yazdığım mesajı nasıl anladığınıza emin olamadım. fetoyla tayyip ortaklığı ya da fetoyla muhalefet ortaklığı hepsi aynı benim için, ayı derecede tiksindirici. paralel devlet dedikleri oluşumu kendileri iktidara ortak ettiler, neyi paylaşamadılarsa kendi kendilerine düşman oldular.
muhalefet de gidip iktidardan boşalan feto kontenjanına yancı oldu, amaç pensilvanya üstünden ab-d desteği almak zaten.
düşmanımın düşmanı dostum değildir kısaca.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X