Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı

kilicdaroglu_4703.jpg

[h=2]Barış ve Demokrasi Partisi, TBMM'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılan yumruklu saldırı kınayan bir açıklama yaptı.[/h]Barış ve Demokrasi Partisi (BDP), CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik yapılanyumruklu saldırıyı kınadı.
Saldırıyı yapan şahsın partileriyle bir ilgisinin bulunmadığını bildirdi.

BDP Grup Başkanvekili İdris Baluken, "Bugün Halkların Demokratik Partisi'nin Meclis grup toplantısı devam ettiği sırada Cumhuriyet HalkPartisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'napartisinin grup toplantısına geçtiği esnada yumruklu bir saldırı meydana gelmiştir. Öncelikli olarak bu çirkin saldırıyı kınıyoruz. Sayın Kılıçdaroğlu'na ve Cumhuriyet Halk Partisi'ne geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Bazı basın yayın organlarında saldırganın BDP grup toplantısına katılan ziyaretçilerden biri olduğuna dair maksatlı yayınlar yapılmaktadır. Bu haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Saldırganın partimizle uzaktan yakından herhangi bir ilgisinin bulunmadığını kamuoyunun bilgisine sunarız." ifadelerini kullandı.
Kaynak: CİHAN

Tabi ki de.. Bende istemem kaos olsun.Kim ister ki savaş.Benim çocuğum var.Ona bir zarar gelsin istermiyim. Sadece çocuğuma daha güzel bir ortam bırakmak isterim.Fakat şu an özgür bir ülkede değiliz.Sonumuzu bilmiyorum.Umarım geleceğimiz parlak, sakin ve hür olur.

Çok köklü bir savaş görücez ve üstesinden geleceğiz. Aminnnn canım amin.

Yazık ya:KK50: Adamcağızın gözünün altı ne fena olmuş, Allah'tan gözlük camı gözüne batmamış:KK50:
Nedir bu şiddete eğilim anlamıyorum.

Saldırdın da boyun mu uzadı, şiddetle birşeyler çözülüyorsa herkes birbirine saldırsın o zaman, bu ülkede kadına şiddet, tecavüz, çocuk istismarı, ölümleri olunca bu delikanlı görünümlü şahıslar nerdeler acaba?

tayyip babanın başına gelseydi burdakiler neler yazardı neler.neyseki sizler gibi acımasız olamicam ağzıma geleni saymicam sadece şunu dicem çok konuşmuştu boş konuşmuştu millette bunu anlamış zaten yeter demiş puhahaha :KK1:

tayyip babanın başına gelseydi burdakiler neler yazardı neler.neyseki sizler gibi acımasız olamicam ağzıma geleni saymicam sadece şunu dicem çok konuşmuştu boş konuşmuştu millette bunu anlamış zaten yeter demiş puhahaha :KK1:

Ne biliyorsun ?

ALLAHtan bizler gibi acımasız olmamışsın .

Çok konuşmak boş konuşmanın karşılığı bu değildir bence.

Ben şahsen şiddet yanlısı değil ilahi adalet yanlısıyım. Hak etmeyene şiddet, hak edene ilahi adalet ... Anlayana :KK34:

Bazı insanların hırstan gözü kör olmuş olmalı ki bir insanın durduk yere yumruk yemesini kullanarak kendilerine pay çıkartıp fırsat bu fırsat diyerek kıs kıs gülüyorlar. Bende onlara diyorum ki ey insaf !

İşte hep başka yerlere çekiliyor Mune abla "kendi yaptırmıştır" dedikleri zaman nasıl dersiniz diyoruz başka konularda yazılmayan şeyler üzerinden cevap veriliyor hem varsayalım ki dendi orada bu söylemlerin yanlış olduğunu savunan biri aynı yanlışı neden kendisi yapar neden onlar söylüyor bende söylerim der ben başkası benim hakkımda kötü bir şey diyor diye gidip bende onun hakkında kötü ithamlarda bulunmam ben kendimden sorumluyum.

İftira atmak en buyuk gunahlardan biridir diye biliyorum.Daha yuzu varsa gelsin devam etsin ayni iftiralara.Sen kendini anlatmaya calismasana.Kim ne diyor nasldir goruyoruz.

Yazık ya:KK50: Adamcağızın gözünün altı ne fena olmuş, Allah'tan gözlük camı gözüne batmamış:KK50:
Nedir bu şiddete eğilim anlamıyorum.

Saldırdın da boyun mu uzadı, şiddetle birşeyler çözülüyorsa herkes birbirine saldırsın o zaman, bu ülkede kadına şiddet, tecavüz, çocuk istismarı, ölümleri olunca bu delikanlı görünümlü şahıslar nerdeler acaba?

Mune ,adamin facebook profiline baktim.Normal degil.Allah kimseyi boyleleriyle karsi karsiya getirmesin.Bu tarz insanlarin kaybedecek hicbir seyleri yok.Gozunu kipmadan her deliligi yaparlar.Adam Deniz Gezmis le ilgili paylasim yapip sonra bb icin yolundayiz usta tarzi bisey yazmis.Catlinin fotografini paylasmis bbp nin ona keza.Ben korkuyorum bu tip insanlardan

Bazı insanların hırstan gözü kör olmuş olmalı ki bir insanın durduk yere yumruk yemesini kullanarak kendilerine pay çıkartıp fırsat bu fırsat diyerek kıs kıs gülüyorlar. Bende onlara diyorum ki ey insaf !

Veeee eyyy insanlık diyorum bende
Gören, duyan var mı nerelere saklandı?

Son düzenleme:

Lütfen ağzına geleni say istersen,kim acımasız mış görürdük..

Neyse, gerek yok bir şeyleri göstermeye çalışmaya . Bilen biliyor zaten .

Son düzenleme:
İftira atmak en buyuk gunahlardan biridir diye biliyorum.Daha yuzu varsa gelsin devam etsin ayni iftiralara.Sen kendini anlatmaya calismasana.Kim ne diyor nasldir goruyoruz.

Mune ,adamin facebook profiline baktim.Normal degil.Allah kimseyi boyleleriyle karsi karsiya getirmesin.Bu tarz insanlarin kaybedecek hicbir seyleri yok.Gozunu kipmadan her deliligi yaparlar.Adam Deniz Gezmis le ilgili paylasim yapip sonra bb icin yolundayiz usta tarzi bisey yazmis.Catlinin fotografini paylasmis bbp nin ona keza.Ben korkuyorum bu tip insanlardan

Aynen, adamın profilinden bir kesit paylaştım ama sonra vazgeçtim ya gerek yok. Adamın ne olduğu belli değil . Ortaya karışık .

kendileri yaptırmıştır diyenlere
fikir zikir meselesi demek istiyorum.
*
ayrıca ne nefret varmış insanlarda görmüş oldukk.
bravo insanlıktan iyice çıkıldı.
*
koca yaşını başını almış bi adama yapılan şiddetten bahsediyoruz
çok büyük geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Şiddetin herşeklini kınıyorum. Yumruklusunuda, şiddeti övmeye çalışan yorumlarıda....
Biz ne zaman bu hale geldik milletçe yawww. Içimizden nefret akıyor.

facedeki orhan övetlere baktım ama sadece biri siyasi şeyler paylaşmış oda genelde Deniz Gezmişi felan paylaşmış
birçok şey paylaşmış garip biri belli ki

Son düzenleme:
kendi yaptırmıştır mazlum edebiyatı.. aha bunlar bizi de kendilerine benzettiler

ay çok güldüm pembe yaa ,alemsin .
bence de kendi yapmıştır .
biz herşeyi kendimiz yapıyoruz madur edebiyatı yapıyoruzya
,neden kılıçdaroğlu da kendi yapmasın ki dimi ,zaten hezimeti bi türlü sindiremedi artık ne yapsa yeridir valla..
şiddet yanlısı asla değilim ama Başbakan sözkonusu olunca her türlü şiddeti fetva verenler aklıma gelince burada adama yazık diyorlarya hiç insanlık namına bir şey göremiyorum onlarda.
Çünkü ikisi de insan sonuçta ..

Yyapan kisi alperen ocaklarina uyeymis.Aklima gelen basima geliyor lafi var ya hani.Cuk diye oturuyor.2saat once bahcelinin chp ile soyledigi olumlu sozler ve akabinde bu.Bir yavas gardasim yavas daha istenmiyor sanirim.

Alperen ocakları mhp ile ilgili değil Büyük Birlik partisinin oluşumudur..Arz ederim:KK42::KK1:

Öyle mi:KK53: İnsanları dış görünüşleriyle yargılamam ama bu adamın yüzündeki ifade hoşuma gitmemişti, yüzünde hayır yok denir ya, öyle tiplerden:KK50:

Bende korkarım böyle insanlardan, ne zaman ne yapacağı belli olmayan insandan korkacaksın:KK50:

Ay buna çok güldüm :KK60:
Neyin kafasını yaşıyor acep:44:

X