Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı

Üzüldüm adamın haline ya,gözü ne biçim şişmiş.Hakettiğini bulmuş minvalinde konuşanlara ise Allah'tan insaniyet diliyorum.
Hayır yani bi insan Kılıçdaroğlu'na niye kinlenir ki,niye saldırmak ister?Adamın yetkileri belli zaten,öyle pek bi icraati yok,mevcut durumda değiştirebileceği pek birşey de yok,arada çıkıp başbakana sataşıyor işte hepsi bu.Ona da sinir oluyorsan kapat dinleme gitsin.Ne gerek var bu kadar kinlenmeye yani?

kilicdaroglu_4703.jpg

uf fena şişmiş ya yazık,
ne iğrenç bi girişim, Allah akıl versin

kendi yaptırmıştır ha, insafsızlığın bu kadarına da pes...

Geçmiş olsun, üzüldüm. Hiç bir insan hak etmiyor. :KK50: Sözle karşılık veremeyenler şiddete başvuruyor ne yazık ki.

[h=2]CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırıda bulunan şahıs gözaltında ilk ifadesini verdi.[/h]
Yerel seçimler sonrası ilk grup konuşmasını yapmak için salona giren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yumruklu saldırıya uğradı. Kılıçdaroğlu'na saldıran şahıs gözaltına alınırken ilk ifadesi dikkat çekti.

[h=4]"VATAN HAİNİ OLARAK GÖRÜYORUM"[/h] Saldırganın karakoldaki ifadesinde, kendisini Alperen Ocakları'na yakın biri olarak gördüğünü belirttiği kaydedildi. Saldırgan ifadesinde, "Kılıçdaroğlu'nun politikalarını beğenmiyorum. Vatan haini olarak görüyorum. Kendisine gıcık oluyorum. Eylemi de bunun için yaptım" dedi.

http://www.ensonhaber.com/kilicdarogluna-saldiran-sahsin-ilk-ifadesi-2014-04-08.html

Ne kadar çirkin bir davranış kim olursa olsun o bir siyasetçi ve parti lideri böyle bir muamele ile karşı karşıya bırakılması korkunç ...
Geçmiş olsun bir daha bu tarz olaylar yaşanmaz umarım

[h=2]CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırıda bulunan şahıs gözaltında ilk ifadesini verdi.[/h]
Yerel seçimler sonrası ilk grup konuşmasını yapmak için salona giren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yumruklu saldırıya uğradı. Kılıçdaroğlu'na saldıran şahıs gözaltına alınırken ilk ifadesi dikkat çekti.

[h=4]"VATAN HAİNİ OLARAK GÖRÜYORUM"[/h] Saldırganın karakoldaki ifadesinde, kendisini Alperen Ocakları'na yakın biri olarak gördüğünü belirttiği kaydedildi. Saldırgan ifadesinde, "Kılıçdaroğlu'nun politikalarını beğenmiyorum. Vatan haini olarak görüyorum. Kendisine gıcık oluyorum. Eylemi de bunun için yaptım" dedi.

http://www.ensonhaber.com/kilicdarogluna-saldiran-sahsin-ilk-ifadesi-2014-04-08.html

O zaman herkes vatan haini olarak gördüğü kişiye saldırsın zihniyete bak :KK14:

yazık günah.:KK19: çok üzüldüm. ayrıyetten Başbakan da Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun dileklerini iletmiş. buna da sevindim böyle bi' konuda hassasiyet gösterdiği için :)

"Kılıçdaroğlu vatan hainidir" diyen saldırganın aklina kim soktu bunu? Nefret söylemlerinin sonuçları bunlar işte:KK14:

sağ-sol dönemlerinden beri, İnsanların birbilerine böyle ölesiye düşman ve kin dolu olduğu başka bir dönem hatırlamıyorum.

tayyip babanın başına gelseydi burdakiler neler yazardı neler.neyseki sizler gibi acımasız olamicam ağzıma geleni saymicam sadece şunu dicem çok konuşmuştu boş konuşmuştu millette bunu anlamış zaten yeter demiş puhahaha :KK1:

Allah ıslah etsin sizi ve de acil şifalar versin. Gerçi derdinizin dermani yok malesef.

Iftira atmayı da ihmal etmemissiniz masallah. Insanlarin neye nasıl tepki vereceklerini çok iyi biliyorsunuz!

İyi ki birilerinin başına gelmedi bu olay.Mağdur edebiyatı başlardı yine yoksa :KK14:

İftira atmak en buyuk gunahlardan biridir diye biliyorum.Daha yuzu varsa gelsin devam etsin ayni iftiralara.Sen kendini anlatmaya calismasana.Kim ne diyor nasldir goruyoruz.

Mune ,adamin facebook profiline baktim.Normal degil.Allah kimseyi boyleleriyle karsi karsiya getirmesin.Bu tarz insanlarin kaybedecek hicbir seyleri yok.Gozunu kipmadan her deliligi yaparlar.Adam Deniz Gezmis le ilgili paylasim yapip sonra bb icin yolundayiz usta tarzi bisey yazmis.Catlinin fotografini paylasmis bbp nin ona keza.Ben korkuyorum bu tip insanlardan

Aklıma bjk gs maçında sahaya atlayan bjkli taraftar geldi. Twitterda bjk bursa bingölspor formali ayrı ayrı fotolari vardı. Garip insanlar var Su hayatta. Allah korusun böylelerinden.

Palalarla sokağa dökülenler olurdu bence. :KK14:
Söylenecekleri az çok tahmin edebiliyorum:
"CEHAPE kışkırtıyor bunları CEHAPE.Siz kimin partisisiniz be"
Not: Bunlar hayal gücümden değil,bizzat genel üsluptan baz alınarak yazılmıştır :KK14:

X