Kılıçdaroğlu'na yumruklu saldırı

alaraey

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
2.225
328
[h=2]CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Meclis'te yumruklu saldırıda bulunuldu.[/h]
Kılıçdaroğlu grup toplantısına girerken, BDP’lilerle el sıkıştığı anda bir şahsın yumruklu saldırısına uğradı. Meclis polisi, saldırganı bir odaya kapatmaya çalışıyor. Kılıçdaroğlu'nun saldırı sırasında gözlüğü kırıldı.
Saldırganın kimliği henüz belirlenemedi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26178869.asp

kendi yaptırmıştır mazlum edebiyatı.. aha bunlar bizi de kendilerine benzettiler

Çok üzüldüm. Ne olursa olsun yumruk atılacak adam değil. İlk önce yaşı var ...
Kılıçdaroğlu her zaman yumuşak huylu bir adamdı .
Ayrıca hiç adil değil, savunmasız anında bunu birine yapmak .
Tam bu haberi okuyordum başka bir sitede. Bdp'liler ile el sıkışma filan yazmıyor .
Gözlüğü düşmüş. Üzüldüm. Umarım ciddi bir şeyi yoktur . :KK5:

Su 5 aylik surec icerisinde daha neler olacak kimbilir.

Her baslikta ortalama 378426 defa magdur olduk ezildik hor gorulduk diye diye aglasan sensin pembe zaten senden baska diyende tek tuk var.Konuyu baglayaamissin bile mazluma.Yada yine kendi mazlumlguna dikkat cekmek istemissin konuyu) Hor gorduler ezildik diye bi baslik sabitlesene rutin olarak yazarsin bizde her alakasiz baslikta ayni baskiyi okumayiz ?

konu hakkindada aklima gelen umarim bu kin nefret ortaminda suikast olmasin.Toparlanamaz hale geliriz.

Ahahaha ... Kendi kendine yaptırmıştır demek ha ? :KK1:

Ya ne abidik gubidik fikirler ... :KK14:

Şiddetle kınıyorum. :KK31:
Şiddeti çözüm aracı sananlara fırsat verme Allahım. $Smiley10-1.gif

Mitingde de biri bacagına ayakkabı fırlamıştı. eminim başları göğe ermiştir.
çok yazık çok
aciz insan şiddete küfre başvurur..

Bu kadar mı katı oldu yürekleriniz ya anlayamıyorum ne demek kendi yaptırmıştır ya dinden imandan dem vuruyorsunuz ama bilmediğiniz bir konuda bir kişinin günahına girip kendi yaptırmıştır diyorsunuz hayret bu zihniyete ne diyebilirsin ki muhalefet olsun da ne olursa olsun sizin nefretten gözünüz hiçbirşey görmüyor artık pess. Allah'tan da mı korkmuyorsunuz birine bunu söylerken. O kişi herşeyden önce biri insan partisi filan değil konu şiddetin her türlüsünü kınıyoruz. Ama siz bunun üzerinden bile muhalefet edebiliyorsunuz yazık çok yazık gerçekten.

[h=2]CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na Meclis'te yumruklu saldırıda bulunan kişinin kimliğinin Orhan Öven olduğu belirtildi.[/h]Öven, polise verdiği ilk ifadesinde Alperen Ocakları'na üye olduğunu ve Erzurumlu olduğunu belirtti. Kemal Kılıçdaroğlu'nun yanında olan bir kadın görevliye de yumruk isabet ettiği belirtildi.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, kendisine yönelik yumruklu saldırıya ilişkin, "Herkesi sukünete davet ediyorum. Demokrasi yolu engellerle doludur. Bu CHP liderine yapılan ilk saldırı değildir. Rahmetli İsmet İnönü'ye de taşlar atıldı ama bir tek hedefimiz var; bu ülkeye sağlıklı bir demokrasiyi ya getireceğiz ya getireceğiz. Baskılar, şiddet bizi engelleyemeyiz biz hiçkimsenin önünde diz çökmemiş bir gelenekten geliyoruz. Öyle birisi yumruk atacak. Biz geri adım atacağız asla atmayacağız inaçlarımızdan asla vazgeçmeyeceğiz" dedi.
http://www.haber7.com/guncel/haber/1145338-iste-kilicdarogluna-saldiran-kisinin-kimligi

Yahu açık açık OH İYİ OLMUŞ yazın,bu kadar dolandırmaya ne gerek var lafı.

Kime olursa olsun kınanacak bir olay...
Hele ki şiddet dili benimsememiş bir siyasetçi olması sebebiyle daha da üzücü..
Kendi kendine yaptırmıştır öylemi :KK53::KK53::KK53::KK53:

Yahu açık açık OH İYİ OLMUŞ yazın,bu kadar dolandırmaya ne gerek var lafı.

Ulen bak rte'yi sevmiyorum tamam. Ama sesi kısıldığında böyle üzülmüştüm bi garip olmuştum ya.Yemin ederim bak . Sonra güldüm ama ilk duyunca çok üzülmüştüm. Yani hatta "ulen ben bu adamı sevmiyorum, yaptıkları ortada ne diye üzülüyorum?" demiştim.
Ama bu benim insaniyetimdenmiş sonradan anladım !

Şimdi iki yumruğa birileri kalkmış ne diyor ..

Ben olsam açık yüreklilikle "oh olsun" derdim yani. Bu kadar korkak olmaları anlamsız.

Bu kadar mı katı oldu yürekleriniz ya anlayamıyorum ne demek kendi yaptırmıştır ya dinden imandan dem vuruyorsunuz ama bilmediğiniz bir konuda bir kişinin günahına girip kendi yaptırmıştır diyorsunuz hayret bu zihniyete ne diyebilirsin ki muhalefet olsun da ne olursa olsun sizin nefretten gözünüz hiçbirşey görmüyor artık pess. Allah'tan da mı korkmuyorsunuz birine bunu söylerken. O kişi herşeyden önce biri insan partisi filan değil konu şiddetin her türlüsünü kınıyoruz. Ama siz bunun üzerinden bile muhalefet edebiliyorsunuz yazık çok yazık gerçekten.

sizden öğrendim dedim ya. daha dün tayyip suriyede katliam yaptı yargılanmalı , onun asıldığını yargılandığını görmek istiyoruz diyenlersiziiz sizler . yalanlandığında sadece o adam iyi gazeteciydi deyip geçiştirildi. orda neden kimse üzülmedi o da bir saldırı

sizden öğrendim dedim ya. daha dün tayyip suriyede katliam yaptı yargılanmalı , onun asıldığını yargılandığını görmek istiyoruz diyenlersiziiz sizler . yalanlandığında sadece o adam iyi gazeteciydi deyip geçiştirildi. orda neden kimse üzülmedi o da bir saldırı

Şu cümleyi kuracak insan tanımıyorum ben burda.
Lütfen kopyalar mısınız buraya,merak ettim.
Aksi halde iftira atıyorsunuz.
Burda idamı sadece çocuk tecavüzcüleri ve katilleri için konuştuk bugüne kadar.

X