Kilo alamıyorum yardım edin

aynı sorun bende de var makarna pasta ne varsa yiyorum ama sanırım metabolizmam cok hızlı calısıyor. hangi doktora gitsem bilemedim

Abla saat Dün 23:44 aşağıda ki mesajı yazarken

ben de ne yaparsam yapayım olmuyor kilo vermekte çok zorlanıyorum

45 dk. sonra başka bir hesapla da kilo alamıyorum demişsiniz.

aynı sorun bende de var makarna pasta ne varsa yiyorum ama sanırım metabolizmam cok hızlı calısıyor. hangi doktora gitsem bilemedim

Lütfen sorunlarınızı çözün öyle gelin emi ....

Yediklerinizin niceliği değil niteliği önemlidir . Bir paket cips yerine bir avuç ceviz yemicekseniz kilo almaya teşebbüs etmeyin kilo alicam diye bedeninizin ayarlarıyla oynamanızı tavsiye etmem.
Kilo almak istiyorsanız asıl ögünunuzu işte ben doydum hadi kalkıyorum sofradan dediginiz anda tekrar oturup bir kişilik daha yiyormuş gibi yemelisiniz
Yiyemiyorsaniz yiyorum yiyorum ama kilo alamiyorum hep açım sanki diyemezseniz yani araştırmalarıma göre uzmanlar bunda hem fikir
Bi de gerçekten acıkmadan sofraya oturmamanizi tavsiye ederim annem derki sürekli bir şeyler yiyorsun vücudun ihtiyaç duymadan yiyosun o yedigin de tuvalete gidiyor der bu bende tuttu gercekten oruc tutuyormus gibi dusunun tam acikmadan ara ogun tirtiklama yaparak falan kilo alinmiyo cunku metabolizmamiz hizli bizim gibilerin annemin önermesini araştırdım metabolizmanın gerçekten yavaşlamasını ve vücuda depolanmasını sağlayan bir şey cıktı

Ben sormak istiyorum kahvaltıda ne yersiniz ?

Tahlil yaptirdinizmi hic. Troitler metobolizmaniz vs bunlarda kilo alamamada cok etkili 20 li yaslardayken 45 kilonun uzerine cikamiyordum ne yaparsam yapayim alamiyordum en son doktor vucut dengeni metobolizmanimi bozmak istiyorsun da ilac istiyorsun stres yapma alirsin demisti ama gel gorki aynaya her baktigimda nefret ediypdum uzerime oturmayan kiyafetler gordukce otursa bile zayifligimi nasil ortaya cikartirdi. Bunu kafaya takmayacaksin hicbirseyi takmayacaksin gercekten o zaman almaya basliyosun ne zamanki kilo takintimi biraktim almaya basladim45 nerede 53 54 nerede
Şuan tam da o anlattığınız durumdayım. Yaşım 27 2 yıllık evliyim 1.57 42 kiloyum ve hiçbir kıyafet üstümde düzgün durmuyor. İştahım hiç yok yemek görmek istemiyo canım.. Haliyle gittikçe zayıflıyorum☹️

1.56 boyum var 38 kiloyum şaka gibi ama gerçek 21 yaşındayım
Boyumuz hemen hemen ayni bende o yaslarda 38 kiloydum..24 yasinda 41e cikabilmistim kilo almak icin diyetisyene bile gittim..suan 31 yasindayim ve 55 kiloyum kilo vermek icin cabaliyorum..bence sıkıntı yapma senin gibi yiyip yiyip kilo almamak mükemmel bisey kiymetini bilememisim 😁

Boyumuz hemen hemen ayni bende o yaslarda 38 kiloydum..24 yasinda 41e cikabilmistim kilo almak icin diyetisyene bile gittim..suan 31 yasindayim ve 55 kiloyum kilo vermek icin cabaliyorum..bence sıkıntı yapma senin gibi yiyip yiyip kilo almamak mükemmel bisey kiymetini bilememisim 😁
Aynen şu an hiç dert etmiyom 😂

X