Kilo aldırıcı tozlar ?

ecenazx

Kün Fe Yekün 🕊
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2020
1.214
356
23
Vajinal mantar enfeksiyonum var yaşım 21 38 kiloya düştüm toz kullanmak istiyorum kilo aldırıcı mantarı çoğaltır mi ? Normal yolla kilo alamıyorum

protein tozu mu dediginiz ben kullandim ama faydasi olmadi diyebilirim zayif olmanizin sebebi ne.bende yeme bozuklugu var.herseyi kafaya takarim.stres yaparim yemek yemem.okb tedavisi gordum tekrar bhnun icin doktorumla gorusecem.sizin zatifliginizn sebebi ne ben de 40 a dustum bu ay

protein tozu mu dediginiz ben kullandim ama faydasi olmadi diyebilirim zayif olmanizin sebebi ne.bende yeme bozuklugu var.herseyi kafaya takarim.stres yaparim yemek yemem.okb tedavisi gordum tekrar bhnun icin doktorumla gorusecem.sizin zatifliginizn sebebi ne ben de 40 a dustum bu ay
Bende sizin gibiyim herşeyi kafaya takan stres sıkıntı yapan bende düzen yok ama düzen olsada alamıyorum ben metabolizma hızlı dedi doktor ve son care toz ama şuan bende vajinal mantar enfeksiyonu olduğu için kullanmaya korkuyorum etkisi var mı yok mu bilmiyorum çünkü bir de hangi marka kullandınız ?

X