Kilo alma formülünü buldum. İstemeyerek olsa da:))

annemveben159

Bol eksili günler!
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2013
20
18
Merhabalar.

Sabah kahvaltısında nestle nesfit ve mısır patlağı yiyin. Koca bir çanak! Kesin sonuç, kilo alıyorsunuz:))

Ya bunu diyet için almıyorlar mı bende denemek istiyorum ama hep diyet için yazmışlar :KK70: ballı olanından falanmı alıcaz?

Ya bunu diyet için almıyorlar mı bende denemek istiyorum ama hep diyet için yazmışlar :KK70: ballı olanından falanmı alıcaz?

normalde çoğu mısır gevreği tam tersine kilo aldırıyormuş zaten ben gittim özellikle şeker oranı ve kalorisi en yüksek olanını aldım deniyorum sende bal mal neli varsa al :KK70: :KK70:

İyi de bu sağlıklı bir kilo alma yöntemi değil arkadaşlar. Kilo alacağım diye fazla şekerli yağlı şeylere, sağlıksız yiyeceklere sarmak sağlığımızdan olmaktan başka bir işe yaramaz ki.

İyi de bu sağlıklı bir kilo alma yöntemi değil arkadaşlar. Kilo alacağım diye fazla şekerli yağlı şeylere, sağlıksız yiyeceklere sarmak sağlığımızdan olmaktan başka bir işe yaramaz ki.

sağlık kontrolüne gitmek bizim elimizde elbet ben yemekten çok ilaç kullanmayı yanlış buluyorum canım ne isterse yiyorum Allaha şükür de bir sağlık problemim yok ama tabi dediğiniz gibi önce sağlık bunları yaparken kontrolleri elden bırakmamak lazım

X