KİLO ALMA SÖZÜ VERELİM KIZLAR!

MrsLolita

Akrep Kızı
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2014
25
17
32
Arkadaşlar üniversiteye gittiğimden beri kilo verdim 2-3 senedir yolda kim yolda görse ''ayy çok zayıflamışsın''diyor. Üstüme başıma birşeyler almaya kalksam reyon görevlisi benle dalga geçiyor. Sanki küçük çocukmuşum gibi ''Yemek ye biraz yemek ye ''diyor. Bir sürü kadın sıfır beden olmak için çabalarken,insanların saçma sapan yorumları beni çıldırtıyor. Bende beğenmiyorum bu halimi zaten.Üstüme birşey oturmuyor,kalçam yok.Günlerce üstüme birşeyler arıyorum bulamıyorum.Bu yüzden avmlere gidemiyorum artık.Çünkü hiçbirşey almadan geri dönüyorum. Annem bile eski halin ne güzeldi diyor :KK43:
Arada sırada aklıma koyuyorum kilo alıcam bu sefer kesin diyorum.Ama vazgeçiyorum.Şimdi burada söz vericem,yaza kadar 50 kilo olucam.Buraya yazdığım için sorumluluğum daha artar diye düşündüm.Sabahları erkenden kalkıp kahvaltımı yapıcam,öğle yemeğimi yiyicem ve hiçbir öğün atlanmayacak.Her hafta sonunda tartılıp resim paylaşıcam ! Bu da ilk resmim :) CAM02818.jpg
Benim gibi kilo almak isteyenler ilk kilolarını ve sonraki kilolarını paylaşabilirler :)

bende kilo almak istiyorum ama bölgesel olarak. bacaklarım gayet normal fakat üst bedenim çok kemikli. hem beni çok rahatsız ediyor hemde istediğim gibi kıyafetler bulamıyorum. Bu da moralimi çok bozuyor :KK43:

aynen ben de sizin gibi sözler verip tutamıyorum bakıyorum salmışım yine kendimi :) ama 1 haftaya yakındır pekmez içiyorum bakalım inşallah kilo alırız ya bende 43.9 kiloyum üstüme hiç bişey olmuyo benimde aylardır üstüme oturacak kumaş pantolon bekliyorum arıyorum ama hepsi zayıflıktan pot duruyo gömlekler mutlaka daraltacak zaten dar pantolonu demiyorum bile çırpı gibi bacaklar :KK70: ben bile kendimle dalga geçiyorum millete kızmamak lazım ne kadar zayıfsın dediklerinde :KK70:

Ben de 44,50 'yim boy 160 :KK43:( 4 sene once 39 kiloya düşmüştüm..bende iştah sıfır..bir de yemek yemeyi zaman kaybı görüyorum çünkü çok yavaş yiyorum herkes bitiriyo ben kalıyorum sıkılıp bırakıyorum..aslında yediğimde gayet kilo alabiliyorum..şişman insanlara sinir olmaya başladım..bazen yesem de alamıyomuşum gibi hissediyorum..beni ancak siz anlarsınız dostlar..üstümüze bişey olmaz çocuk gibi görünürüz halsiziz çabuk yoruluruz..diyetisyene gittigim süre içersinde şunu ögrendim mutlaka kahvaltı yapacaksın ekmek yiceksin(ki ekmek çiğnemek bana zahmetli gelir..) gün içinde mutlaka süt yumurta peynir meyve kuruyemiş yiceksin..:110:

Arkadaşlar üniversiteye gittiğimden beri kilo verdim 2-3 senedir yolda kim yolda görse ''ayy çok zayıflamışsın''diyor. Üstüme başıma birşeyler almaya kalksam reyon görevlisi benle dalga geçiyor. Sanki küçük çocukmuşum gibi ''Yemek ye biraz yemek ye ''diyor. Bir sürü kadın sıfır beden olmak için çabalarken,insanların saçma sapan yorumları beni çıldırtıyor. Bende beğenmiyorum bu halimi zaten.Üstüme birşey oturmuyor,kalçam yok.Günlerce üstüme birşeyler arıyorum bulamıyorum.Bu yüzden avmlere gidemiyorum artık.Çünkü hiçbirşey almadan geri dönüyorum. Annem bile eski halin ne güzeldi diyor :KK43:
Arada sırada aklıma koyuyorum kilo alıcam bu sefer kesin diyorum.Ama vazgeçiyorum.Şimdi burada söz vericem,yaza kadar 50 kilo olucam.Buraya yazdığım için sorumluluğum daha artar diye düşündüm.Sabahları erkenden kalkıp kahvaltımı yapıcam,öğle yemeğimi yiyicem ve hiçbir öğün atlanmayacak.Her hafta sonunda tartılıp resim paylaşıcam ! Bu da ilk resmim :)Eki Görüntüle 1314429
Benim gibi kilo almak isteyenler ilk kilolarını ve sonraki kilolarını paylaşabilirler :)
canım benım bende aynı sen gıbıydım bulk dıye bır toz karısım var aynı nesguık gıbı 2 ayda 10 kılo aldım ve cok guzel oldu tavsıye ederrım kakaolusunu ozellıkle

Arada sırada aklıma koyuyorum kilo alıcam bu sefer kesin diyorum.Ama vazgeçiyorum.Şimdi burada söz vericem,yaza kadar 50 kilo olucam.Buraya yazdığım için sorumluluğum daha artar diye düşündüm.Sabahları erkenden kalkıp kahvaltımı yapıcam,öğle yemeğimi yiyicem ve hiçbir öğün atlanmayacak.Her hafta sonunda tartılıp resim paylaşıcam ! Bu da ilk resmim :)Eki Görüntüle 1314429

Canım benim eski psikolojimi yaşıyorsun. Ben şuanda hemen hemen istediğim kilomdayım ama birkaç kilo daha alsam iyi olacak.
Ben daha önce kadınlar klübünde okumuştum. Bebe bisküvisi, süt ve pekmez karışımını. Büyük bir kase ye 15-20 Arasında bisküviyi koyup, üzerine bir yemek kaşığı -daha etkili olsun istersen 2 kullan- pekmezi ve yeteri kadar ılık sütü ekleyip mama gibi yiyorsun. Bunu her gece yapıyorsun ve mutlaka karnın tok olacak tatlı yerine yiyeceksin. Bi süre sonra hem tadı bayıyor hemde üşeniyorsun. Ben 15 gün yapabildim, ve 15 gün sonunda 46 kiloydum. Yani 3 kilo almıştım. Ilk önce göbeğim oldu sonra dağıldı. Tabiki bu bünyeye bağlı ..:KK15:

arkadaşlar merak etmeyin 3-5 sene sonra sizce kilo alırsınız sonra buraya nasıl zayıflayacam diye yazarsınız bende bir zamanlar 40 kiloyu bile geçemiyordum yine aranızda 43-44 kilo olanlar var ama şimdi 30'u geçtim çok yemek yiyerek belki bu bazılarına göre sağlıksız olabilir geceleyin zar zor yarım ekmek tost yapıp yiyordum makarna yiyordum şimdi 47-48 kilo civarındayım birazda hareketsizlikten akşama kadar evdeyim yoksa 2 hafta dışarı çıkıp yürüyüş yapayım kolayda kilo veriyorum bu kilo alamama birazda genetik bir durum nekadar istesenizde belli bir kilonun üstüne çıkmak zor

şimdi tartıldım :KK43: halbuki 5 gün önce 48 çıkmıştım :KK43:

Eklentiler

• IMAG2325.jpg
    IMAG2325.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 354
Ben size
inanıyorum yaparsınız siz

bende alamıyorum!! kendimi hiç 50 kilo görmedim :KK43: boyum 1.60. kilo alamıyorum diye doktora gittiğimde 51 kilo olman lazım dedi ben 46dan yukarı çıkamıyorum. her akşam cicibebeyi sütle mama yapıp yemeye başladım umarım sonuç alırım :KK43:(

bende alamıyorum!! kendimi hiç 50 kilo görmedim :KK43: boyum 1.60. kilo alamıyorum diye doktora gittiğimde 51 kilo olman lazım dedi ben 46dan yukarı çıkamıyorum. her akşam cicibebeyi sütle mama yapıp yemeye başladım umarım sonuç alırım :KK43:(
bende 47den yukarı çıkamıyorum 52nin üstünde olmam lazım.onu da yapmayın bence.Aslında sabah 1 bardak suyla karıştırılmış pekmez,üstüne de dolu dolu bi kahvaltı daha iyi bir başlangıç olabilir (bilir kişi gibi konuştum biraz:KK53:)

bende 47den yukarı çıkamıyorum 52nin üstünde olmam lazım.onu da yapmayın bence.Aslında sabah 1 bardak suyla karıştırılmış pekmez,üstüne de dolu dolu bi kahvaltı daha iyi bir başlangıç olabilir (bilir kişi gibi konuştum biraz:KK53:)

neden öyle dedin canım? cicibebe ile ilgili olumsuz birşey mi duydun yoksa ?? :KK43:

X