KİLO ALMA SÖZÜ VERELİM KIZLAR!

Ben balık yağı hapı alcam kilo aldırıyormuş :KK72:

KIZLAR ''BULK'' ADINDA BİR TOZ VAR, ECZANELERDE SATILIYOR SÜT VEYA SUYA KATILIP İÇİLİYOR BİR YAKINIM KULLANIP ÇOK GÜZEL KİLO ALMIŞ, HEMDE YAĞ OLARAK DEĞİL :)) KARBONHİDRAT AĞIRLIKLI BİR TOZ OLDUĞUNDAN ÇOK SAĞLIKLI KİLO ALMIŞ

kızlar sesiniz çıkmıyor naptınızz?
ben aynı devam :KK43: 2 gündür kendimi kötü hissediyorum. uzun süredir duymuyordum "kilo al" lafını. 3 kişi söyledi. 3 ü de senelerdir tanıdığım kişiler. yani ben farkında değilim sanki zayıf olduğumun,dillendirmene ne gerek var? bu sefer alttan almadım patladım hepsine yeter artık ya:KK43:

Kilo almak vermekten ne zor bi durum ya. benim de boyum 166 kilom 46. Gittikçe eriyorum. iştahım olsa alıcam ama doyduktan sonra biraz zorlayım kendimi hemen midem bulanıyor yediklerimi çıkartmak zorunda kalıyorum. En sonki alışverişim de S bedenler bile oturmadı üstüme.Herkes beni evin küçüğü sanıyor :KK20: 20 yaşındayım geçen kan alan personel ''hiç acımayacak korkma dedi'' şok oldum:KK57:
Düzenli bi yeme şekli hazırlanmalı yoğurttan,sütten,etten kısaca her şeyden.
Çok kafaya takınca daha kötü oluyor. Moralinizi düşürmeyin.:KK15:

kızlar sesiniz çıkmıyor naptınızz?
ben aynı devam :KK43: 2 gündür kendimi kötü hissediyorum. uzun süredir duymuyordum "kilo al" lafını. 3 kişi söyledi. 3 ü de senelerdir tanıdığım kişiler. yani ben farkında değilim sanki zayıf olduğumun,dillendirmene ne gerek var? bu sefer alttan almadım patladım hepsine yeter artık ya:KK43:

Kilo almak vermekten ne zor bi durum ya. benim de boyum 166 kilom 46. Gittikçe eriyorum. iştahım olsa alıcam ama doyduktan sonra biraz zorlayım kendimi hemen midem bulanıyor yediklerimi çıkartmak zorunda kalıyorum. En sonki alışverişim de S bedenler bile oturmadı üstüme.Herkes beni evin küçüğü sanıyor :KK20: 20 yaşındayım geçen kan alan personel ''hiç acımayacak korkma dedi'' şok oldum:KK57:
Düzenli bi yeme şekli hazırlanmalı yoğurttan,sütten,etten kısaca her şeyden.
Çok kafaya takınca daha kötü oluyor. Moralinizi düşürmeyin.:KK15:

bende aynı durumdayım, ne ileri ne geri çıldırıcam artık :KK43:

Merhaba kızlar, benim de kilo alma sıkıntım var :KK43: ve gerçekten kilo almak, kilo vermekten daha zor :KK43: Şöyle bol vitaminli bir program yapmak gerek :/ aslında düzenli de yemek yiyen biriyim, ama yine de olmuyor işte:/ kilom botuma göre az olunca, gün içinde yorgunluk, halsizlik, baş dönmesi de oluyor ister istemez :KK43:

bende aynı durumdayım, ne ileri ne geri çıldırıcam artık :KK43:

Merhaba kızlar, benim de kilo alma sıkıntım var :KK43: ve gerçekten kilo almak, kilo vermekten daha zor :KK43: Şöyle bol vitaminli bir program yapmak gerek :/ aslında düzenli de yemek yiyen biriyim, ama yine de olmuyor işte:/ kilom botuma göre az olunca, gün içinde yorgunluk, halsizlik, baş dönmesi de oluyor ister istemez :KK43:
ilk başlarda iyi kilo alıyordum da şimdi yavaşladı hatta hiç alamıyorum artık. ne yapacağım gerçekten bilmiyorum insanların bakışları bile ne düşündüklerini anlamama yetiyor. çok şükür sağlığım yerinde ama bu gidişle psikolojim bozulacak:KK43:

Ben hamile kalmadan önce 42 kiloydum:) Şuan 46 olmuşum, hamile kalın direk kızlar :KK53:
Şaka bir yana sigara kullanıyorsan bırakman gerek, çok iştah kesiyor yaa..

Bir gün markette kasadaydım önümdeki adam kasiyere 'önce çocuk geçsin, alacaklarım var daha' dedi!
Kocaman 28 yaşında hatunum bana çocuk demesi çok sinirimi bozmuştu..
Kilo almak benim için çok zor oldu, umarım siz başarırsınız..

KIZLAR ''BULK'' ADINDA BİR TOZ VAR, ECZANELERDE SATILIYOR SÜT VEYA SUYA KATILIP İÇİLİYOR BİR YAKINIM KULLANIP ÇOK GÜZEL KİLO ALMIŞ, HEMDE YAĞ OLARAK DEĞİL :)) KARBONHİDRAT AĞIRLIKLI BİR TOZ OLDUĞUNDAN ÇOK SAĞLIKLI KİLO ALMIŞ
Ben kullanmıştım hiç bir işe yaramadı bende!

bende bir çok yöntem denedim ama kısa sürede cevap alamayınca sıkılıp bıraktım hala daha çok zayıfım ve kilo almak istiyorum. bide guatr çıktı bende iştahım hiç yok :KK43: bi ara bende tam yağlı sütün içine pancar pekmezi katarak sabah akşam içmiştim fayda etmeye başlayacaktı ki bir süre sonra midem bulandı :\ :KK70:

ben 1.58 boyundayım 35 kiloyum ben üniversite yüzünden verdim kiloyu ama alamıyorum midem küçüldü

Arkadaşlar uzun zamandır girmiyordum.Bu zaman içerisinde kendi çabalarımla 45i gördüm.İştahım o kadar açıkki anlatamam.Midem genişledi sanırım.Çünkü dikkat ediyorum artık kahvaltıda mutlaka yumurta yiyorum.Öğünlerimde karbonhidrat ağırlıklı besleniyorum.Nohut,mercimek(özellikle kansızlığı olanlar)fasulye,badem,fındık ,fıstık ve baklava tarzı tatlılar çok kilo aldırıyor.O kadar çok video izledimki gerçekten ne yapmam gerektiğini iyi biliyorum ama kilo alabilmek için vücuda gerekenden dahada fazlasını vermemiz gerekiyor.Bunun içinde evde oturup sürekli yemek yapıp yemek lazım bu da mümkün değil.Birde metabolizmam hızlı uzun bir süreç gerekiyor kilo almak için.Ben 1 -2 ay içerisinde değişmek istiyorum.Nette gezinirken bir ürün buldum onu buradan paylaşmak istemiyorum..Onu deniyeceğim tek hedefim kilo almak oldu uzun zamandır ve bundan çok sıkıldım artık.Bu ürünle son noktayı koyacağım gibime geliyor.

Ultima mass gain :) erkeklerin vucut gelistrmek icin kullandigi bi urun ama kilo almak icin birebir. Bir porsiyonu yaklasik 1000 kalori yani biz zayif kizlarin gun icinde yiyip alabildigimiz kadar 2 ayda 5 kilo mayisa 50 olmam lazim bense daha 45 olabildim

bacaklarım normal ama sadece üst kısımlardan kilo almak mümkün mü ki :KK70:

Ultima mass gain :) erkeklerin vucut gelistrmek icin kullandigi bi urun ama kilo almak icin birebir. Bir porsiyonu yaklasik 1000 kalori yani biz zayif kizlarin gun icinde yiyip alabildigimiz kadar 2 ayda 5 kilo mayisa 50 olmam lazim bense daha 45 olabildim
Canim bende karbonhidrat tozu kullanıyorum ama o değil. Sen kaç kiloydun 45 oldun? Düzenli yemek yiyormusun ben tozu düzenli kullanıyorum fakat çok fazla yemek yediğini söyleyemem ben 43 ile basladim şuan 44.5 kiloyum 3 gün old.daha öncede kendi cabalarimla 45 oldum ama yine zayiflamistim simdi korkuyorum yine aldigin kilolar gidiyorum peki

Son düzenleme:
O kadar moralim bozuk ki
Kilo alamıyorum
Bacak ve kollarım çırpı gibi
Etek bile giyemiyorum
Canım çok sıkkın
Yemek yeme isteğim yok
Olumsuzum çok
İnsanlar kilomu göremeseydiler keşke

X