Kilo almak için aldım?

Portakalli ordek

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2016
7.940
3.677
Bugün eczaneden protein tozu aldım.Hic kilo alamıyorum.Üzerinde proteince zenginleştirilmiş sporcu gıdası yazıyo.Sizce zararı olur mu.Eczaci kadin önerdi

Bence kullanmayın sağlığıniza zararlı olabilir.ben de hiç kilo almazdim.bir kere balık yağı içtim bir ayda 2-3 kilo almıştım.sisede eczanede satılan bir şeydi ama bırakınca hemen verdim yapısal birşey aslinda

Her gece yatmadan önce 1 bardak sütü büyük bir bardağa koyun içine 1 çorba kaşığı pirinç unu 1 çorba kaşığı mısır nişastası 1 çorba kaşığı buğday nişastası koyup çırpın ve için 5 gün yapın 3 gün ara verin tekrar yapın. En fazla 3 kere yapabilirsiniz. Üniversitede 45 kiloya düşmüştüm( boyum 1.72) bu içecek hayatımı kurtardı.

protein tozu degilde karbonhidrat tozu kilo aldirir spora baslayanlara bile ilk 2_3 ay onerilmiyor protein ve karbonhidrat tozu spor yapmadiginiz icin kullanmamaniz lazim

Her gece yatmadan önce 1 bardak sütü büyük bir bardağa koyun içine 1 çorba kaşığı pirinç unu 1 çorba kaşığı mısır nişastası 1 çorba kaşığı buğday nişastası koyup çırpın ve için 5 gün yapın 3 gün ara verin tekrar yapın. En fazla 3 kere yapabilirsiniz. Üniversitede 45 kiloya düşmüştüm( boyum 1.72) bu içecek hayatımı kurtardı.
Cidden aldir di mi.Peki bunla protein yuklemesi mi yapiyoruz

Bu tarif İhsan Doğramacı'nın bebek maması tarifi
Yani malzemeler aynı tüketim şekli farklı :)

Cidden aldir di mi.Peki bunla protein yuklemesi mi yapiyoruz
her gün öğlen yağsız tavuk fileto yoğurt 4 kaşık pilav yiyorsun akşam yemeğinde et sebze ve pilav veya makarna. 1 ay gazlı içecek çikolata vs tüketme. Bildiğin diyet tarzı Bi beslenme. Aslında sağlıklı beslenme uygula. Kahvaltında yumurta süt eksik olmayacak ara öğünlerinde meyve tüket. 1 ayda 5 kilo almıştım bu programla. Üzerinden 12 yıl geçti bunları hatırlayabiliyorum

canım o kilo aldırmıyor yalnız. Spor delisi bir arkadaşım var kilo alınca yağları kas yapmak için kullanıyor. En işine yaramayacak şeyi almışsın . Diyetisyen sadece zayıflatmak için çalışmıyor aynı anda kiloda aldıryor . en iyisi diyetisyen :)

her gün öğlen yağsız tavuk fileto yoğurt 4 kaşık pilav yiyorsun akşam yemeğinde et sebze ve pilav veya makarna. 1 ay gazlı içecek çikolata vs tüketme. Bildiğin diyet tarzı Bi beslenme. Aslında sağlıklı beslenme uygula. Kahvaltında yumurta süt eksik olmayacak ara öğünlerinde meyve tüket. 1 ayda 5 kilo almıştım bu programla. Üzerinden 12 yıl geçti bunları hatırlayabiliyorum
Tamam deniycem sagol :-)

X