Kilo almak için neler yapıyorsunuz?

dlk1s

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
1
0
25
Kilo almak için yaptığınız şeyler neler paylaşabilir miyiz belki katkısı olur

Valla kendimi bildim bile aynı kilodayım almayı ne kadar çok istiyorum bilemezsin ama ne iştahım var ne başka bir şey. Geçen ay demir ilacı kullanmaya başladım demir eksikliğim yüzünden ondan sonra 2 kilo aldım

Valla kendimi bildim bile aynı kilodayım almayı ne kadar çok istiyorum bilemezsin ama ne iştahım var ne başka bir şey. Geçen ay demir ilacı kullanmaya başladım demir eksikliğim yüzünden ondan sonra 2 kilo aldım
Ferro mu kullanıyorsunuz

Bazı kilo alamama durumları stres kaynaklı olabiliyor şöyleki kendimi bildim bileli 48 49dan ileri gidemedim.Karakteriniz beslenme seklinizede yansıyor.
İş stresi aile olumsuz düşünceler kafada dönünce iştah azalıyor.Yaşamak için yiyorsun diyor çevre... yemekten sonra tatlıyıda meyveyide yiyim yok tabi çabuk doyuyorsunuz zaten.
Benim geçen yıl cok stresli Bi dönemim oldu işte uzun saatler çalısma,aile ve sağlık durumları üçgenindeydim çalışma ortamı artık duygu durumumu çok etkilemeye başladı ,hayata isyan modu hep açıktı.Karakter yapım gereği toplumda can sıkıcı bir durum varsa hemen dert ediyordum kendime annemle hast gidiyim hastanede hasta ve durumu kötü insanlarla karşılasınca gece uyuyamazdım.Sonuç psikyatr gittim verdiği ilaç 12kg aldırdı nasıl açıkıyordum sürekli gece kalkıp yemek yiyordum kafam rahat tabi müzik eşliğinde kahvaltı hazırlıyorum her sabah kendime... işede rest çektim tabi güle oynaya istifayı verdim benden iyisi yoktu.
Sizde buna benzer durumlardan geçtiyseniz Bi pskiyatri öneririm.

Ben zar zor 3 kilo almıştım ama bir rahatsızlık geçirdim o kiloları geri verdim .
Şimdi tekrar almak için cici bebe karışımına başladım .

Hayatım boyunca gördüğüm en yüksek kilo 45.
Cici bebe, pekmez, cart curt her şeyi denedim olmuyor. Alsam da geri veriyorum bir şekilde. Aslında olay tamamen iştahla ilgili.
Geçen sene bir takviye aldım internetten 4 ayda 8 kg civarı aldım. Bu takviye tamamen iştah açıyor, yani öyle kullandım bitti gitti değil. Yemezsen yine almazsın.
Ama ne oldu? Tabi ki istikrarlı bir insan olmadığım için bıraktım. Bıraktıktan sonra kilom 3 ay falan sabit kaldı sonra yine verdim.
Şimdi aynı takviyeden yeniden aldım, yeniden başlayacağım. Düzenli kullanırsam ve yemek yersem alırım biliyorum ama kendime güveniyor muyum? Asla.
Yine de bir noktada metabolizma hızımızın yüksek olduğunu ve kim ne derse desin diğer insanlardan daha az yediğimizi kabullenip kendimizi sevmek zorundayız.
Ömür boyu da takviye kullanacak değiliz

Cici bebe, pekmez, cart curt her şeyi denedim olmuyor. Alsam da geri veriyorum bir şekilde. Aslında olay tamamen iştahla ilgili.
Geçen sene bir takviye aldım internetten 4 ayda 8 kg civarı aldım. Bu takviye tamamen iştah açıyor, yani öyle kullandım bitti gitti değil. Yemezsen yine almazsın.
Ama ne oldu? Tabi ki istikrarlı bir insan olmadığım için bıraktım. Bıraktıktan sonra kilom 3 ay falan sabit kaldı sonra yine verdim.
Şimdi aynı takviyeden yeniden aldım, yeniden başlayacağım. Düzenli kullanırsam ve yemek yersem alırım biliyorum ama kendime güveniyor muyum? Asla.
Yine de bir noktada metabolizma hızımızın yüksek olduğunu ve kim ne derse desin diğer insanlardan daha az yediğimizi kabullenip kendimizi sevmek zorundayız.
Adi ne takviyenin

Ben de zayıftım gece 11 den sonra salçalı makarna üstüne sarımsaklı yoğurt tabagina basladim ama her aksam. Uc ogun yemeği yiyodum.aksam 6da akşam yemeği mesela.saat 11 gibi yatmadan önce salçalı yoğurtlu makarna koca bi tabak. Boyle boylekilo aldım. Sonra midem genişledikçe iştah da arttı

Kilo almak isteyen ilk önce spor yapmaya başlamalı, protein ağırlıklı beslenmeli. Yaşadığınız ev çalıştığınız iş tabiki çok önemli stres herşeyin başı.

Merhaba,ben ve çocuklarım kilo alamıyoruz,balık yağları iştah açıcı çinko içerikli ürünler hiç fayda etmedi,bunun dışında sizlerin onerebilecegi doğal şeyler var mı acaba, teşekkür ederim

Kilo almak gerçekten çok zor ben de başaramadım henüz. Kilo aldıran suplementler sizce nasıl? Kullanan oldu mu aranızda?

Hazır olun 1 ayda 6 kilo garanti denedi onaylandi😂kizlar ben 43 kiloydum okadar kotuyduki giydigim yakismazdi yazin ortasinda icimden tayt giyerdim boyumda uzun berbatti üniversite yillarımdi ozaman simdi konu basligini gorunce yazayim dedim. Bir psikiyatriye gidiyorsunuz uyuyamiyorum ben sorunluyum sikintiliyim diyorsunuz remeron isminde ilaci yazdiriyorsunuz ilacin yan etkisi aşırı uyku ama oyle boyle degil aksam 9 gibi icmenizi tavsiye ederim bide oncesinde ilaci 4 e bolun 1 ini icin gunluk sonra yarisi sonra duruma gore tüm 2 3 gune etkisini gorurursunuz bir diger yan etkiside iştah açmak ama oyle boyle bir iştah acma degil felaket bunun uzerine her gece 3 adet kuru incir yatmadan yiyorsunuz kalorisi cok yuksek ve 20 25 adet cici bebeyi sutle karıstirip biraz katı kivamlı olacak yanina suyla zorlada olsa yiyosunuz o bir kase cici bebeyi gün icinde hic bisey yiyememis olsaniz bile sadece sununla 6 kilo alsım ben mide buyuyunce devamida geliyor suan 60 61 kiloyum ideal kilom yaş ilerledikce kiloda oturuyor haliyle sağliksiz diyenler olabilir benim cok umurumda olmadi zayifliktan bikmistim cunku tavsiyemdir bizzat kendim yaptim ve oldu 🤚

Sürekli aynı kilolardayım ben de 2-3 kg oynuyor en fazla.. Özellikle bir diyet uygulamıyorum almak için en mantıklısı shakeler belki ya da diyetisyenle çalışmak.

X