Kilo almak isteyenler için denenmiş yöntemim!

kızlar ben kılo vermeye calışıyorum... size yardımcı olması acısından neler aldırır yazayım deneyım

geç saatte yemek yemek
hamurişleri
facefood
kola
bazlama
tahım pekmez
cips
karbonhıdrattan ve sekerden yuksek ne varsa kılo yapar ozelellıkle 22.00 dan sonra yemek yrsenız kılo alırsınız
Dalga mı geçiyorsunuz? Fast food ve kola yiyerek kilo almanın neresi matah?? Bunu nasıl önerebiliyorsunuz ya? Şaka gibi!

kızlar ben kılo vermeye calışıyorum... size yardımcı olması acısından neler aldırır yazayım deneyım

geç saatte yemek yemek
hamurişleri
facefood
kola
bazlama
tahım pekmez
cips
karbonhıdrattan ve sekerden yuksek ne varsa kılo yapar ozelellıkle 22.00 dan sonra yemek yrsenız kılo alırsınız
Benim yediğim yemeği gergedan yese çatlar en fazla 48 kilo oluyorum yaşım 31 annem 62 yaşında şuan 41 kilo ırsi olan genetik bir durum benim ki anne tarafım hep böyle

Alerji şurubu dediğini antihistaminikler. Çocukların soğuk algınlığında bile berşiyor. Yan etkisini kullanmışsınız bu ilacın anladığım kadarıyla.

yaşlılarda ve çook uzun vadede kullanıldığında bunama etkisi gösteriyormuş ama bu uç bi örn.

o karışımı içip yatınca reflü olmuyor mu?

bir de aldıpın kiloyu nerenden aldın canım

geç saatte yemek yemek
hamurişleri
facefood
kola
bazlama
tahım pekmez
cips
Eylül ben bunları yiyebilsem alırım zaten.

asla fast food aevmem. Tadını sevmiyorum. Alsam bi dilim pizza yer kalanını atarım. Tiksiniyorum kuru şeylerden.

sulu esnaf lokantası yemeği senzeler salatalar ızgara balık işte sağlıklı ne varsa en sevdiğim yemekler onlar.

Zorlayamıyorjm kendimi bu sevmediğim şeyler için. Midem bulanıyor ya da moralim bozuluyor tadı kötü şey yedim diye.

bu arada klasik linç olmuş ama, eğer kısa vadede geröekten kilo isteyenler varsa bunu yapsın diye önermişsin. Tabii ki yaşam boyu bu böyle gitmez yani, onu okuyanların çoğu anlamıştır.

ama bşr de desiğin şeylerin besin değerleri çok düşük. O cipsi yesem tüm öğlen acıkmam ben. Acımadığım için yediğim protenden de olurum.

X