Kilo almak istiyorum

Mrb. 29 yaşındayım 43 kiloyum ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum biraz iştah problemim de var kilo aldırmak için bildiğiniz bir öneri varsa paylaşırsaniz çok sevinirim 🙏
Gano Excel ürünlerini denediniz mi kahve ve sıcak çikolata ile gayet güzel sonuçlar alınıyor benim eşimin de kilo sorunu vardı 55 üstüne çıkmıyordu Gano sayesinde 10 kilo aldı daha fazla almak istemedi ama gayet etkili 🥰

Mrb. 29 yaşındayım 43 kiloyum ne yaparsam yapayım kilo alamıyorum biraz iştah problemim de var kilo aldırmak için bildiğiniz bir öneri varsa paylaşırsaniz çok sevinirim 🙏
Merhabalar ben 23 yaşima kadar 43 kiloyla geldim asla almiyordum ve cok yeyip almadigimi zannediyordum halbuki tek bir öğünde çok yeyip diger öğünler iştahsizdim. Bombax denilen seyi denedim degisik bitki kürleri denedim spora gittim ama yok alamadim. Evlenince evde boş durmaktan kismetse olur progeamini izlemeye basladim orda surekli bisey yedikleri icin benimde canim istiyor kendimede yapip yoyordum böyle böyle programi gece gunduz izleyip izlerken birseyler yemeye basladim ozellikle geceleri noodle yapiyorum icine peynir falan atiyorum surekli ara ögün yiyorum salatalar degisik sekillerde kesip yapinca yiyeside geliyor insanin. Şuan 25 yasindayim 55 kiloya ulastim çocukluktan beri zayif olmak ve toplum baskısı beni yıldirmisti kilo alir miyim diye dert etmeden seveceginiz seyleri yapmaya üsenmeyin ayrica kan sonuclarinizada baktirin demir ilaci ve b12 igneside kullaniyorum tabi onlara yeni basladim ama daha öncede kullanmistim vucudun bitkin dusmesini önler en azından

X