kilo almak istiyorum

sugibiym

seyirlik değil ömürlüksün
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2012
213
1
arkadaşlar kilo almak istiyorum ama alamıyorum nasıl alabilirim kullandığınız yan etkisi olmayan birşeyler var mı önerebileceğiniz

iyi akşamlar.aynı dertten muzdaripim.aslında okadarda yiyorumki banamısın demiyo gram alamıyorum.kaç kilosun?

aynı sayılırız bende 1.70 boy 53 kilo 60 olmak istiyorum.çokta yiyorum ama tık yok

ilaç ya da iğne falan bunlar çözüm değil arkadaşlar ilk önce doktora gidip kan testlerinzi yaptırın hormonlarınıza baktırın daha sonra herhangi bir problem varsa tedaviye başlarsınız eğer yoksa yemeklerde ekmek ağırlıklı beslenin çünkü zayıf insanların çoğu çok yiyorum doyuyorum hiç aç kalmıyorum der ama sadece tabağındaki yemeği bitiriyodur yada abur cubur yiyodur ama ekmeği genelde sıfır tüketiyodur eğer ekmek tüketiminizi arttırırsanız kilo aldığınızı göreceksiniz ara öğünlerde badem ceviz gibi kalorisi yüksek kuruyemişler tüketin sakın bazılarının dediği gibi fastfood kola çikolata gibi besinlerle beslenmeyin tabi yiyeceksiniz ama sürekli olarak değil tabağınızdaki yemekleri kesinlikle bitirin sabah öğlen akşam kesinlikle iki dilim ya da daha fazla ekmek tüketin makarna ve pilavda tüketin proteini ve karbonhidratı birlikte tüketin benim verebileğim tavsiyeler bunlar hadi hayırlısı. benim kim olduğumu sorarsanız bir zamanlar senelerdir 42 kilo ile 45 kilo üstüne çıkamayan ve şimdi bir senedir 55 kiloda olan biriyim:KK9::KK9:

Sağlıksız kilo almayın derim ben. Çok riskli olabilir. Besin uzmanları bu konuda çok yardımcı oluyorlar. Aldıkları ücret de fazla olmuyor onlarla görüşseniz çok daha sağlıklı olur

bende de aynı dert var kızlar ama biz az yiyoruz bence ne kadar çok yemek yediğimizi düşünsek de.çünkü bakıyorum kilolu insanlara benim en az iki katım yiyorlar.işin sırrı yemek porsiyonlarımızı biraz artırmakta olabilir.

katılıyorum eğer 1 gün içinde yediklerinizi yazarsanız sonra görüceksniz ne kadr az yediğimizi

bende aynı durumdayımmm kızlar boy 170 kılo 45 gecen doktora qıttım kılo ıcın deqıl aslında kadın doquma qıttım kadın bu ne zayıflık dedı bı baqırdı :KK1::KK1: senın boyuna qore en az 50 kılo olmam lazım dedı zayıflık sınırındasın dedı gercı ben 50 kıloydum 45 e dusmusum sımdı fazla yemeqe calısıyorum ama yemek yerken mıqdem bulanıyo yaa :KK43:

iştah açan bi şurup önerebilirim arkadaşlar bende işe yaramıştı biraz ama açıkça yazabiliyomuyuz burdan

bende de aynı dert var kızlar ama biz az yiyoruz bence ne kadar çok yemek yediğimizi düşünsek de.çünkü bakıyorum kilolu insanlara benim en az iki katım yiyorlar.işin sırrı yemek porsiyonlarımızı biraz artırmakta olabilir.

evet ya sana katılıyorum.aslında çok yediğimizi sanıyoruz.bazı tanıdıklarım var 1saat önce yemek yemiştir.gel bir iki lokmada benle ye derim sanırsınızki iki günlük aç :) bencede günlük yediklerimizi buraya yazabiliriz bakalım hangimiz çok yediğini zannediyo..

çalıştığım için sabah kahvaltısı olayım yok ya bir tane poğaça yada kahvaltılık gevreklerden bir kase.
öğlen yemeğinde genellıkle sebze yemegı (eger yapabılmıssem) yada hızlı yapılacak yumurta vs..bekar yemeklerı. yanında ceyrekten bıraz fazla ekmek
aksam yemegınde yıne bı tabak corba sebze vs.bunların yanında yarım ekmek yedıgım gunler cok cok nadır.eger cok ekmek yedıren bı yemek olursa tabı.
abur cubur zorla ve kılo almak amaclı:)

çalıştığım için sabah kahvaltısı olayım yok ya bir tane poğaça yada kahvaltılık gevreklerden bir kase.
öğlen yemeğinde genellıkle sebze yemegı (eger yapabılmıssem) yada hızlı yapılacak yumurta vs..bekar yemeklerı. yanında ceyrekten bıraz fazla ekmek
aksam yemegınde yıne bı tabak corba sebze vs.bunların yanında yarım ekmek yedıgım gunler cok cok nadır.eger cok ekmek yedıren bı yemek olursa tabı.
abur cubur zorla ve kılo almak amaclı:)

mesala ben bugün yediklerimi sıralayayım.ev hanımıyım ve ikizlerime düzenli yemek yapıyorum.sabah erken kahvaltı yapmayız.10.30gibi falan yaparız 3tane tost ekmeğine yumartalı ekmek yapmıştım onları zeytin domates peynir bol yerim bidilimde incir reçelli ekmek.öğleden sonra dışarda işlerim vardı ikizlerle baraber bi kase aşure.eve gelince 7tane hurma.az öncede bi dilim ekmekle sulu köfte ve pilav.bi tabağın bi tarafına yemek bi tarafına pilav koyupta yerim.yatana kadar dahada yerim yani:)

Kızlar buraya neler yediğimizi yazalım bence faydalı olur belki.

Ben bugün 4 öğün yedim kahvaltıda beyaz peynir,ekmek,nutella yedim
Öğlen yayla çorbası,nutella,ekmek ve beyaz peynir,3 mandalina yedim.
Akşam tarhana çorbası,yayla çorbası,kuru fasulye,domatesli makarna,etli lahana sarması,ekmek,3 mandalina yedim.
Yatmadan önce de bebe bisküvisi,popkek muzlu ve meyve suyu içicem

Kızlar ben hergün yaklaşık 2400 kalori alıyorum 20 gündür bu konuya daha çok özen göstermeye başladım yazdıklarıma bakarsanız eğer ben lafta değil hakikaten çok yiyorum ama yedikten yarım saat sonra lavobaya gidiyorum metabolizmam çok hızlı benim iştahla ilgili hiç sorunum yok...

ay kızlar ya size inanamıyorum.e hiçbişey yemiyomuşmusnuz bide niye alamıyorum diyosunuz:KK1:mercanay ın dışında okuduklarım öle gerçekten.bakın bide ben yazym size:KK1:
sbh kahvaltıda peynir zeytin reçel yenilebilcek bütün kahvaltılıklardan yanında bi yarım ekmek
öğlen 2porsiyon sebzeli tavuk yemeği,1porsiyon pilav,aşure.
ara öğün olarak kuruyemiş ve portakal suyu
akşam yemeğinde yine sulu yemek ve fırın makarna ve patates kızartması yedim
şuan yine kuruyemiş yiyorum.yatarkende ballı süt içicem:KK34:
he ayrıca aralarda atıştırdığım abur cuburları sölemiyorum bile:KK34:

Son düzenleme:
tburcu bu yediklerine rağmen kilo alamıyomusun sen? bide metabolizmamızda hızlı yani bende çok sık tuvalete çıkıyorum.kilo sorunu olanların çoğunda bu kadar tuvalet olayı yok sanırım.

tburcu bu yediklerine rağmen kilo alamıyomusun sen? bide metabolizmamızda hızlı yani bende çok sık tuvalete çıkıyorum.kilo sorunu olanların çoğunda bu kadar tuvalet olayı yok sanırım.

evet ya alamıyorum.deyim yerindeyse öküz gibi yiyorum ama yok anacım yok:KK4:gerçi bikaç kilo aldm son zmnlrda ama geri gidiyo bi şekilde,istediğim kiloya gelemiyorum.sağlığımdada bi sorun yok çok şükür.doktorlar şanslı olduğumu kaşınmamam gerektiğini söylüyo:KK1:ama hırs yaptm alcam arkadaş oo kiloları:KK52:

ya kilolu olanlar kıyafet bulamamaktan şikayet eder ya hep zayıf olmakda dert kıyafet üstüne tam oturmuyo ve çirkin duruyo.biraz balıketli olmak bence her kadına yakışır

Kızlar bende aynı dertten muzdariptim
Ama sanırım bu gıda takviyeleri bana şifa oldu:KK53:
düzenli kullandığınızda ayda 2kilo alıyorsunuz mutklaka.
yemeklerin hemen arkasından suyla karıştırıp içiyorsunuz.. milkshake gibi.. gıda takviyesi olarak satılılıyor..
Burdan isim vermek yasaktır diye düşünüyorum..
ben 1buçuk ayda 3 kilo aldım :KK8:

kızlar ben kilo almak için uğraşanlardandım 1 yıl önce almak isteidm kısa süre içinde aldım kilo şimdi vermeye çalışıyorum..ama size nasıl aldığımı yazayım çok ciddi kafama koymuştum
1- 1subardağı süt
2- 1 tatlı kaşığı bal
3- 2tane bebe bisküvisi
4- 1yumurta sarısı karıştırıp içiyordum(hergün)
hergün bi avuç fındık tüketiyorum
midemi büyütmek için fırsat buldukça özellikle yemek sonrası bikaç bardak su içiyordum.
bi tencere makarnayı oturup yiyordum(şekerleyip yiyordum öle severimde:KK1:)
hamur işi çok yiyordum
zeytin çok tüketiyordum ekmekle
ağzımı hiç boş bırakmıyodum açıkçası:KK1:(akşamları daha çok tüketiyodum yatana kadar)
sanırım o yüzden şimdi kilo vermeye çalışıyorum sağlık açısından doğru olduğunu söyleyemicem netten gördüklerimi uygulamıştım..ama çok aşırı zayıf olanlara faydası olur belkide boyum 1 .60 boy-kilom 52 idi,sonrasında 59 kilo oldum:2: 55 kilo tam iyi kiloydu ama sonradan elimde olmadan ilerledi kilo:44:

Son düzenleme:
X