kilo almak istiyorum

ben de kilo almak isyenlerden ama bir türlü alamayanlar grubundandım . 1 ayda 5 kilo aldım . 3öğün normal yemek yedim 3 öğün shake içtim.. bütün değerlerim düzeldi. kansızlık sorunumda geçti.

bende kilo almak isteyenlerden ancak alamayanlardandım kızlar. 3 öğün yemek 3 öğün shake içerek 1ayda 5 kilo aldım. kullanmaya devam ediyorum shake i. çok memnun kaldım kansızlığımda geçti.
tavsiye ederim

yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar. bir de shake herbalife in ürünü mü nereden bulabirim onu da yazar mısınız

fıtness yapın yuzde yuz kılo alırsınız.calısıyosunuz kaslarınızı kullanıyosunuz ve bunyenın yemege proteıne ıhtıyacı var.napıyoruz makarnaları tavukları pılavları yıyoruz alın sıze kılo

bende aynı durumdayımmm kızlar boy 170 kılo 45 gecen doktora qıttım kılo ıcın deqıl aslında kadın doquma qıttım kadın bu ne zayıflık dedı bı baqırdı :KK1::KK1: senın boyuna qore en az 50 kılo olmam lazım dedı zayıflık sınırındasın dedı gercı ben 50 kıloydum 45 e dusmusum sımdı fazla yemeqe calısıyorum ama yemek yerken mıqdem bulanıyo yaa :KK43:

ayyy aynı ben. bn de 170 kilo 46 hafta sonları evde oldugum için öğle ve akşam yemeklerinden sonra yarım çay bardağı pekmez içiyorum üzerine de bi bardak su. hafta içi de okulda oldugum için öğle akşam yemeği arası yoğğurt ve muz duydum inşallah faydasını görürüz çok kötü çelimsiz hissediyorummmm

arkadaşlar kilo almak istiyorum ama alamıyorum nasıl alabilirim kullandığınız yan etkisi olmayan birşeyler var mı önerebileceğiniz

merabalar kızlar.ben beslenme danışmanlığı yapıyorum.yani insanlara doğru beslenmeyi öğretiyoruz.kilo almak ya da vermek isterseniz ve yardıma ihtiyacınız olursa ben burdayım =)

kızlar ben 5 kg aldım nasıl aldığımı söyleyeyim 1 kutu cicibebe aldım sütün içine kattım canım istedikce yedim şuan tam 60 kg :)

arkadaşlar kilo almak istiyorum ama alamıyorum nasıl alabilirim kullandığınız yan etkisi olmayan birşeyler var mı önerebileceğiniz

İlaçlar felan bunlar kullandığınız ürünü bıraktıktan sonra top misali aldığınız kiloları geri vermenize neden oluyor. Sağlıklı kilo almanın sırrı düzenli beslenmekten geçiyor. Örneğin sabah kahvaltısı çok önemlidir olabildiğinden zengin besinlerle donatmalıyız soframızı. Eğer iştahsızlık söz konusuysa salamları kürdan yardımıyla şekillendirip göze hitap edecek şekilde yapmalıyızki yeme isteğimiz artsın zeytinlerede değişik konuma getirip şekil verebiliriz bundan kastım iştahımızın yerine gelmesi ve istekli yemek açısından. Günde 6 öğün şart bunu herzaman demişimdir.Ara öğünler mutlaka olmalı bende bi aralar zayıftım ara öğünlerde fındığı fıstığı yoğurdu hiç eksik etmedim.Onun haricinde arada da olsa salçalı makarna öneririm meyve suyuyla birlikte tüketirseniz kalori miktarını daha fazla seviyeye getirmiş olursunuz ipuçları bunlardır uygularsanız 4 ay içinde 8 kilo almanız kaçınılmaz olur. Sağlıklı yaşamlar dilerim..

sigara içiyorsanız stresle bir yaşıyorsanız kilo almak çok zor öncelikle işin zor kısmından başlayalım ki diğerlerini rahatlıkla aşalım .

Merhaba arkadaşlar öncelikle kilo almak istiyorsanız bu mesajı okuyun.

Yaklaşık 1 yıl önce bende aynı sorunları yaşıyodum ta ki dr. erdoğan zaim ile tanışana kadar. Kendisi tıp hekimi olduğu kadar geleneksel tıp üzerine de yıllarını vermiş birisi. Kilo almak için kendisine başvurduğumda ise bana tibet mayasından bahsetti. Tibet mayası öyle daima satılan bir ürün değil bu yüzden aylık belli sayılarda üretiliyormuş. Kilo almak isteyenlere daha doğrusu sağlıklı kilo almak isteyen herkese tavsiye ederim. Tibet mayası hakkındaki detaylı bilgi doktorun sitesinde var umarım reklama girmez doktorun sitesi budur Dr. Erdoğan Zaim | Web Sayfası Tibet Mayasının siteside şu Tibet Mayası ile Kilo Alın - Kilo Almanın Kesin ve Sağlıklı Yolu

Merhaba arkadaşlar öncelikle kilo almak istiyorsanız bu mesajı okuyun.

Yaklaşık 1 yıl önce bende aynı sorunları yaşıyodum ta ki dr. erdoğan zaim ile tanışana kadar. Kendisi tıp hekimi olduğu kadar geleneksel tıp üzerine de yıllarını vermiş birisi. Kilo almak için kendisine başvurduğumda ise bana tibet mayasından bahsetti. Tibet mayası öyle daima satılan bir ürün değil bu yüzden aylık belli sayılarda üretiliyormuş. Kilo almak isteyenlere daha doğrusu sağlıklı kilo almak isteyen herkese tavsiye ederim. Tibet mayası hakkındaki detaylı bilgi doktorun sitesinde var umarım reklama girmez doktorun sitesi budur Dr. Erdoğan Zaim | Web Sayfası Tibet Mayasının siteside şu Tibet Mayası ile Kilo Alın - Kilo Almanın Kesin ve Sağlıklı Yolu

kilo almak bazıları için imkansız gibi.. bence değil bana yazın.. aslihanalkan0606@hotmail.com

X