kilo almak istiyorumm......

D

didemce

Ziyaretçi
merhabalar herkez kilo vermek ister ama ben tam tersi kilo almak istiyorum cok zayıfım artık pantolonlarımın altından sortlar ve tayt giyiyorum ki biraz kilolu durum diye.. boyum 1,68..kilom...47 çok sinir oluyorum söyle bir 55 olsam ne güzel olur bana yardım edinn..artık herşey yemekden midem bulandıı bana bir şey söyleyin 1 haftada 5 kilo alım:KK70:delikafaduldencokacimcoook:Saruboceq:

merhaba ben bundan 10 yıl kadar önce 160 boy 41 kiloydum.bir sürü dr gezdim test yaptırdın yine de kilo alamadım.drlar kafana takma,sağlıklı beslen vs gibi aslında yaptığım şeylerden öte bir fikir vermediler.pantolonumun içine kaç kat tayt giyiyordum yazın bile alışverişe çıkmak tam bir kabustu.hemşire bi arkadaşım dr bi arkadaşına durumumu anlatmış.bir şurup önerdi aslında bebekler için kullanılan alerji şurubu.ama bebeklerede iştah açsın diye veriyorlarmış.bende kullandım .ilk zamanlar çok uyku yapıyordu gözümü açar açmaz aç oluyordum yiyincede uykum geliyordu kısır döngü yani bir kaç ayda 48 kilo oldum.1-2 yılda da ilaç kullanmadığım halde 50 kilo oldum .yıllardır aynı kilodayım ve çok iştahlıyım.yesem de kilo almıyorum bazen 1-2 kilo alıp veriyorum o kadar.ilaç önermek yasak sanırım internetten araştır .inşallah dilediğin kiloya kavuşursun..

X