Kilo derdim...

Hey masallah diyip susuyorum 😅 saglikla kucagina al 🥰🙏🏻

bence seninki direkt kolik bebekten olmus; cunku ben her turlu sismeye devam ettim 😂 gayet sehir efsanesi bence ya emzirirken kilo veriliyor cumlesi

Estagfurullah, baya ac gezdim. Hamilelik bahanesine siginip hicbir seyi fazla tuketmedim ya da sagliksiz, seker ya da beyaz un iceren hicbir sey yemedim. Azicik borek yemek icin agladigimi hatirliyorum 😂

not: bu kadar disiplin ruh hastasi oldugum icin degil, seker hastasi oldugum icindi 🙈
Woman o kişi benim işte🙈 13 kilo aldım doğumdan sonra emzirdikçe verdim. 1 yılın sonunda 15 kilo verdim. Hala da geri almadım. Bizim ailede öyle ablam da annem de hamilelikte alırlar emzirmeyle birlikte 1 yıla kalmadan eskisinden daha zayıf olurlar

Hey masallah diyip susuyorum 😅 saglikla kucagina al 🥰🙏🏻

bence seninki direkt kolik bebekten olmus; cunku ben her turlu sismeye devam ettim 😂 gayet sehir efsanesi bence ya emzirirken kilo veriliyor cumlesi

Estagfurullah, baya ac gezdim. Hamilelik bahanesine siginip hicbir seyi fazla tuketmedim ya da sagliksiz, seker ya da beyaz un iceren hicbir sey yemedim. Azicik borek yemek icin agladigimi hatirliyorum 😂
Ayy, Allah razı olsun 😍😍

Evet olabilir çünkü 11ay ben oturmak nedir bilmedim🤪 uyumak, dinlenmek, çay kahve içmek nedir hiç bilemedim. Çok şükür yürümeyi öğrendi de rahatladım. Bunun rahatlığıyla akşam oğlum mandallarla oynuyoken (evet oyuncaklarla oynamaz, mandalları sever😂) bende kahveyle 5tane tulumba gömdüm. Bakalım emzirmek beni kurtarıcak mı 🤣

Konuyla alalasiz ama baska konuya yazdiginizi gordugum ve merak ettim, burada bazi arkadaslar sizi cekemiyormus neden ki?
Allah saglikla kucaginiza almayi nasip etsin. Kiloyu verirsiniz dert etmeyin.
Eşimin ailesiyle aram kötü ama hala evlerinde oturduğum için.Mesele basit.Evlerinde oturuyorsan=kes sesini köle ol.🤭

Woman o kişi benim işte🙈 13 kilo aldım doğumdan sonra emzirdikçe verdim. 1 yılın sonunda 15 kilo verdim. Hala da geri almadım. Bizim ailede öyle ablam da annem de hamilelikte alırlar emzirmeyle birlikte 1 yıla kalmadan eskisinden daha zayıf olurlar
Calciiiii calciiii beni kandiramazsin 😂😂😂 ben neden sistim o zaman o kadar ahahahha 🤣

Ayy, Allah razı olsun 😍😍

Evet olabilir çünkü 11ay ben oturmak nedir bilmedim🤪 uyumak, dinlenmek, çay kahve içmek nedir hiç bilemedim. Çok şükür yürümeyi öğrendi de rahatladım. Bunun rahatlığıyla akşam oğlum mandallarla oynuyoken (evet oyuncaklarla oynamaz, mandalları sever😂) bende kahveyle 5tane tulumba gömdüm. Bakalım emzirmek beni kurtarıcak mı 🤣
Heh iste 5 tulumba gomme, 1 bilemedin 2 tanede durdur kendini. Ben hic yiyememistim onu dusun 🙈

Eşimin ailesiyle aram kötü ama hala evlerinde oturduğum için.Mesele basit.Evlerinde oturuyorsan=kes sesini köle ol.🤭

Bu söylediklerine sen inandın mi tereliye 🥴🥴🥴
Ayrıca 1.65 e 90 gerçekten fazlaymış keşke kv ye kafayı taktiğin kadar kilolarına taksaymissin ..

Ayrıca 1.65 e 90 gerçekten fazlaymış keşke kv ye kafayı taktiğin kadar kilolarına taksaymissin ..
Evet başka bir açıklaması yok bana takmanızın konularımda yorumlar havada uçuştu yok bedava otursam şöyle yaparım böyle severim ben menfaatçi değilim olmamda.Olur takarım kilomu kafama önerin için sağol.

Heh iste 5 tulumba gomme, 1 bilemedin 2 tanede durdur kendini. Ben hic yiyememistim onu dusun 🙈
Geç saatlerde yemiyorum aslında, ama bugün annemlerdeyim, ablamda burda. Beraber kocaları bıraktık çocukları aldık anneme geldik kalmaya. O yüzden böyle oldu valla yoksa yemezdim. 🤣

Calciiiii calciiii beni kandiramazsin 😂😂😂 ben neden sistim o zaman o kadar ahahahha 🤣
Hamilelikte kilo almayan sonrasında alıyor. Biz hamilelikte alıyoruz. Hatta şöyle söyleyeyim en az alan benim çünkü diyetisyene gittim 🤣🤣 yoksa 25 garantidiydi. Çünkü ne mide bulantısı ne kramp hiç bir sıkıntı çekmedim hamilelikte. Hamile olduğum an iştahım açıldı. 🙈

Geç saatlerde yemiyorum aslında, ama bugün annemlerdeyim, ablamda burda. Beraber kocaları bıraktık çocukları aldık anneme geldik kalmaya. O yüzden böyle oldu valla yoksa yemezdim. 🤣
🤣🤣🤣 hadi bu seferlik tmm
Hamilelikte kilo almayan sonrasında alıyor. Biz hamilelikte alıyoruz. Hatta şöyle söyleyeyim en az alan benim çünkü diyetisyene gittim 🤣🤣 yoksa 25 garantidiydi. Çünkü ne mide bulantısı ne kramp hiç bir sıkıntı çekmedim hamilelikte. Hamile olduğum an iştahım açıldı. 🙈
Benim de ayni ama yasakti yiyemedim 😔

valla sırf ailemde hamilelik diyabeti geçmişi olduğundan tüm hamileliğim boyunca şeker tüketmedim, patates için ağladığım bile oldu. pilav yemedim, meyve en fazla iki porsiyon yedim, tatlı hamurişi asla yemedim. bolca sütümü yoğurdumu içtim, haftada iki gün balık yedim, 7 kilo tamamladım, 65 kilo ile hamile kaldım, bebeğim 1 yaşına geldiğinde 55 kiloydum yani emzirme sayesinde ekstra 10 kilo verdim, diyet yapmadım, şekerli ürünleri çok dikkatli tüketmeye devam ediyorum, hala emziriyorum ve emzirmek çok acıktırıyor, günde 2000 kalori civarında yiyorum, 10 aydır falan kilom aynı, bazen 54 oluyor bazen 56 ama daha oynama olmadı, emzirme bitince kilo almaktan çok korkuyorum, bu hızla yersem yine 65 kilo olurum, orası kesin

Evet başka bir açıklaması yok bana takmanızın konularımda yorumlar havada uçuştu yok bedava otursam şöyle yaparım böyle severim ben menfaatçi değilim olmamda.Olur takarım kilomu kafama önerin için sağol.

Bu dünyadaki tek kira ödemeyen sensin ve biz çok kiskaniyoruz 😢 Bunu çözmüş olman bir mucize gerçekten inanamiyorummmmm..
Evet kilolarını takmalisin iyi forumlar 😘

Bu dünyadaki tek kira ödemeyen sensin ve biz çok kiskaniyoruz 😢 Bunu çözmüş olman bir mucize gerçekten inanamiyorummmmm..
Evet kilolarını takmalisin iyi forumlar 😘
Konu menfaatçi olmamam ne kadar tekrar etsemde aynı düşünüyorsunuz.Sizler için tek düşündüğüm şu "anlattıkların karşıdakinin anlayabildiği kadardır"bu sebepten vazgeçtim nasıl isterseniz öyle anlayın.

Kiz sen yine mi hamilesin 🤣

konu sahibi arkadasim, hamilelikte protein agirlikli beslenmek hem bebegin gelisimi acisindan hem de sizin kilo almamaniz icin cok onemli. Ben iki hamileligimde de ortalama 5’er kg almistim ama ciddi zorlanmistim. Gerci S Seda2012Emre ye emzirirken zayiflama konusunda hic katilamayacagim, ben emzirirken 15 kg almistim 🤦🏼‍♀️ Bu emzirirken kilo verme olayi bence kisiden kisiye degisiyor
Bence de kişiden kişiye değişiyor. Oğlum 7,5 aylık, 7,5 yaşında 2. sınıfa giden oğlum var, taşındık, uzaktan eğitim, ödevler, bebek, ek gıda, yerleşme derken sürekli ayaktayım yine de veremiyorum. Düzenim otursun diye bekliyorum diyetisyene gidicem.

Sizin de hamile bir kadına daha ilk haftalarında bu şekilde yüklenmeniz yakışıksız.

Kilosunu kafasına takmış ki şuan şurada konu açmış. Eski konularından bahsederek konuyu baltalamak hangi mantık?
**
Konu sahibi en mantıklısı diyetisyen eşliğinde kilo takibi tabii ki.

Lexacommander Lexacommander görüyor musun hem çıtır koca almış yetmiyormuş gibi doğurmuş yine de kilo almıyor dur bende beğenmedim e basayım

X