Kilo derdim...

Oğluma iki sene hamile kalamamışken, burda neden çocuğum olmuyor diye herkesle dertleşirken inan bu günleri tahmin edemezdim😁 2 sene hiç korunmadan hamile kalamayan kişi ile korunuyorken hamile kalan kişi yine benim😂

İlk 6ay bende kilo aldım ama 6aydan sonra ben zayıflamaya başladım üstelik çok yemek yediğim halde. Kolik oğlanla uğraşmanın sonucu da olabilir gerçi bu😑😑
Rabbim bana da nasip etsin benim de nerdeyse 2 yil olacak.

Evet başka bir açıklaması yok bana takmanızın konularımda yorumlar havada uçuştu yok bedava otursam şöyle yaparım böyle severim ben menfaatçi değilim olmamda.Olur takarım kilomu kafama önerin için sağol.
Evet menfaatçi denmez zaten ona başka bir şey denir. Size menfaatçi dendiğini düşünmüyorum yüzden. Kiloyu da tabii ki şimdi veremezsiniz geç kalmışsınız bunu düşünmek için ama en azından az almaya çalışabilirsiniz beslenmenize dikkat ederek

Sizin de hamile bir kadına daha ilk haftalarında bu şekilde yüklenmeniz yakışıksız.

Kilosunu kafasına takmış ki şuan şurada konu açmış. Eski konularından bahsederek konuyu baltalamak hangi mantık?
**
Konu sahibi en mantıklısı diyetisyen eşliğinde kilo takibi tabii ki.
Benim hep karşılaştığım şey konularımın baltalanması 🤣sorun değil herkes kendi zihniyetini döküyor ortaya😉

Evet menfaatçi denmez zaten ona başka bir şey denir. Size menfaatçi dendiğini düşünmüyorum yüzden. Kiloyu da tabii ki şimdi veremezsiniz geç kalmışsınız bunu düşünmek için ama en azından az almaya çalışabilirsiniz beslenmenize dikkat ederek
Ne denir peki neyim sizin için?

Sizin de hamile bir kadına daha ilk haftalarında bu şekilde yüklenmeniz yakışıksız.

Kilosunu kafasına takmış ki şuan şurada konu açmış. Eski konularından bahsederek konuyu baltalamak hangi mantık?
**
Konu sahibi en mantıklısı diyetisyen eşliğinde kilo takibi tabii ki.

Eşine Fatmagül ün yengesinin abisine davrandigi gibi davrandığı için çok duygusal bir hamilelik geçirdiğini sanmıyorum .
Yorum yaparkenki insiyatifim bana ait , sizi ilgilendirmez .
Kilolar hamile kalmadan önce kafaya takılir , hamileyken diyet yapmak ne kadar mantıklı ?
Not :Cevap vermeniz için soru işareti bırakmadım

Rabbim bana da nasip etsin benim de nerdeyse 2 yil olacak.
İnşallah hayırlısıyla sağlıklı bi evladınız 🤲🏻olur. Siz ve eşiniz doktora gidip genel kontrollerinizi yaptırın ne olur ne olmaz. Tiroidinize de baktırın. İnşallah bir an öncee 🤲🏻

Senelerdir vermek istediğim üstüne aldığım kilolardan sonra ne yapsam bilemiyorum bu durumda.Boyum 165 ve 10 kilo daha alırsam 100 olacağım korkuyorum ikiz gebeliklerde çok kilo alınıyor ne yapacağım ben🙄...
Bebeklerine hayırla kavuşman çok önemli öncelikle , kilo vermek değil de sağlıklı beslenmeye odaklan, sağlıklı beslenince zaten kilo veriyorsun.
dört yıl önce kilo vermek için değil ,bazı geçirdiğim rahatsızlıklar için sağlıklı beslenmeye başladım.

Önce şekeri tamamen çıkardım hayatımdan , tatlılar , abur cubur , gazlı içecekler.
Sonra besinlerin vücuda verdiği besin listelerni inceledim , hiçbir yararı olmayan besinleri ya da çok az olanları en sona , en yararlı olanları başa koydum. Bu listeyi takip edip , karbonhidratı en aza indirip , günde iki litre su üçmeye başlayınca , yarım saat de tempolu yürüyordum , ilk ayda sekiz kilo verdim . Ama lütfen sabırlı ve azimli ol ...

X