Kilo problemi

Stres seni bitirir oyun gibi düşün eğlenerek yap öncesi sonrası çek çok motive ediyor yıllarca obez gezdim bir türlü veremedim hamile kilomun üstüne aldım verdim aldım verdim sonra anladım ki kimseye değil kendime yapiyorum belki kızgın öfkeli mutsuzum ama böyle daha mutsuz oluyorum dur dedim geze eglene yutuye 8 ayda 36 kilo verdim gezmek için yemek şart değil mis oh çayımı içtim sonra bebegim geldi kendini motive et bol bol fotoğraf unutma canım

Ben de zayiflama asamasindayim, ben de hemen ideal kiloma ulasayim istiyorum ama mumkun mu bu?

Sabirli olmalisiniz.

Kilo verme sürecindeyim. Çok da iyi başladım 112 kiloyla başladım şu an 104 kiloya indim ve bunu bir ayda başardım bakınca. Çok motiveydim aslında aç kalmadan sporla güzel güzel her şey tıkırında giderken kendimi çok kötü hissediyorum şu an. Yemek konusunu kafamda bitirdim sanırım pek açlık hissetmiyorum yemek ataklarım yok aşırı adapteyim zararlı hiçbir şey yemek istemiyorum aksine daha çok kilo vermek hemen incecik olmak istiyorum sağlıklı bir insan olmak istiyorum ama hemen olmayacağını bilmek beni çok üzüyor ağlamak istiyorum. Bu moral bozukluğu beni etkileyecek diye korkuyorum normalde neşeli biriyim aslında. Gözümde büyüyor her şey. Bu kiloları bir anda almadıysam bir anda da gitmeyecek biliyorum ama sabredemiyorum hemen sonuç almak kendimi incecik görmek istiyorum ama aynaya her baktığımda daha da şişman görüyorum sanki kendimi. O 8 kiloyu hiç vermemişim gibi. Çok mutsuzum içimi dökmek istedim ağlamak istiyorum sadece.
zmanla olacak canım umudunu kaybetme yeterki

Kilo almak kilo vermekten çok daha zor sadece biraz sabırlı olmaya çalış motive edici videolar izle yazlık elbiseler bak belki iyi gelir

Kilo almak kilo vermekten çok daha zor sadece biraz sabırlı olmaya çalış motive edici videolar izle yazlık elbiseler bak belki iyi gelir
Hatta bir iki parça aldım motive olmak için. Sadece hemen olsun bir şeyler istiyorum ama sabretmem gerekiyor. Hayat böyle malesef.

Canm diyetn en zor kismi bence sabir, yani birsey yeyip icmemek degil mesele hemen istedign kiloya gelmek ama gelemiyorwun malesef, sabretmwn gerekli emek vermem gerekli...benm diyette 4. Ayim 13 kilo verdim cok hizli vermiyorum belki ama vucudumda inanilmaz bir degisim oldu, 78 kilodan 65 e dustum, zaman zaman motivasyonm distu yeter artik olmayacak dedim cok defa, hatta bu aksam yine dedim kendi kendime biktim artik biran once gitse kilolar diye ama malesef sabretmek zorundayim, simdi birqkirsam yavas yavas eski halime donerim o yuzden biraz daha devam etmek zorundayim yoksa butun emeklerim gidecek

X