Kilo verdikten sonra nasıl görünüyorsunuz? Motivasyon için resimlerimizi paylaşalım

Kimseler kalmamış buralarda.. Yok mu before-after paylaşıp bizleri iyice gaza getirecekk?:)

bir de arkadaşlar yemeği mümkün olduğunca çiğneyip yavaş yiyin. Beynin doyduğunu anlaması için zaman geçmesi gerekiyor.

baktıkça imrendim..ne güzel bir azimdir öyle..1 aydır yürüyorum 2.5 kilo verdim..rakamlarım büyük malesef..o yüzden 2.5 pek bişi ifade etmiyo..ama çevremdeki herkes daha çok verdiğimi söylüyor sanırım sıkılaştım.. umarum nefsime hakim olup sizler gibi olabilirim..sevgiler

Slm kızlar :) ben kk ya yeni katıldım kullanmayı da bilmiyorum henüz:) diyetlerle başım belada başlayamıyorum yapamıyorummm çok umutsuzum..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba kızlar, sizin fotoğraflarınıza bakıp epey motive olmuştum. Hepinizi tebrik ediyorum. 3 ay öncesi, kendimi 63-64 kilo sanırken, 70 kilo olduğumu öğrendim. Evdeki tartımız bozukmuş ve eksik tartıyormuş. Sonra acı gerçekle karşılaştım başka tartıda tartılınca:KK53: İlk kez hayatımda 70 kiloyu gördüm. Allah'tan eski sporcu olduğum için ve yapısal olarak etim sıkı, pek göstermiyordum. Ama tabii ki 1.64 boya o kilo çok fazla. 2 aydır düzenli spor yapmaya başladım. Hemen hemen hergün yürüyüş + hergün 2 kez 8 kat merdiven çıktım. Merdiven çıkmanın çok faydası var. Zaman zamanda squat hareketlerini yaptım. 2 ayda 6 kilo verdim. Şuan 64 kiloyum. Neden bu kadar az verdim 2 ay gibi bir sürede, çünkü uyku düzenim çok bozuk. Sabah karşı 5'te uyuyup, öğlen 12-1 gibi kalkıyorum. Erken yatıp, erken kalkabilseydim daha fazla gidebilirdi. Ama sporla birlikte yediklerime dikkat ettiğim için hep yağdan gitti. Sudan değil. Mutlaka spor yapın. Merdiven çıkın. Şimdi 64 kiloluk fotoğrafımı koyucam. Hedefim 55. İnşallah 55'i gördüğüm vakitte fotoğrafımı paylaşıcam. 64 olduğuma kimse inanmıyor, daha zayıf duruyormuşum. sanırım sporun ve sıkı olmanın faydaları. $IMG_2841.jpg

Bu arada, belden 8 cm, göbekten 7 cm, kalçadan 8 cm, bacaktan 6 cm, koldan da 4 cm incelmişim.

Vayyyy superrr olmussun nasil basardinnn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Muhteşem görünüyorsun. Tebrik ederim

Sürekli diyetteydim zaten bi de spora gittim :) Böyle bişey oldu 6 kilo daha fazlam var onu da verirsem rahatlıcam :KK16:

Muthisss gorunuyorsun bende ayni boy ve kilodayim seninle ins senin gibi olduğum gunler gelirrr

Aynı boy ve kilodayım derken 1.76 ve 95 misin yoksa 1.76 ve 76 mısın pek çözemedim eğer 95 kiloysan yardımım olabileceğini düşünüyorum :)

176 boyum 95 kilom canim =((( yardimci olursan cokk seviniriz

X