Kilo veremiyorum

Alya mila

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2018
9
2
33
kızlar merhaba ben üç çocuk annesi kilolu kilolu olduğu için sürekli kilolarını kafasına takan bir anneyim bir sene önce ikiz doğum yaptım birde 4 yaşında bir kızım var ilk dogumumda degil ama ikinci ve ikiz olan gebeligime çok kilo aldım 104 kiloyum şuan dr ye gittim insülin direnci çıktı üç aydır ilaç kullanıyorum düzenli olarakta bir aydır diyet yapıyorum giden kilo yalnızca bir ayda iki kilo tartıya her çıkışım hüsran bu kilolar neden gitmiyor nasıl gidecek diyet artı spor koşu bandı eliptik bisiklet kullanıyorum hergün yarım saat kırk dakika ama neden az gidiyor vallahi diyeti bırakmamak için zor tutuyorum kendimi yesemde aynı yemesemde aynı psikolojisinede girmek istemiyorum lütfen yardım sizce neden az gidiyor

Kilo almamış ve iki kilo vermişsiniz bile. Yılda 24 kilo yapar. Bırakmayın seneye 80 kilo olabilirken yine aynı kiloda kalırsınız. Yavaş olsun garanti olsun

kızlar merhaba ben üç çocuk annesi kilolu kilolu olduğu için sürekli kilolarını kafasına takan bir anneyim bir sene önce ikiz doğum yaptım birde 4 yaşında bir kızım var ilk dogumumda degil ama ikinci ve ikiz olan gebeligime çok kilo aldım 104 kiloyum şuan dr ye gittim insülin direnci çıktı üç aydır ilaç kullanıyorum düzenli olarakta bir aydır diyet yapıyorum giden kilo yalnızca bir ayda iki kilo tartıya her çıkışım hüsran bu kilolar neden gitmiyor nasıl gidecek diyet artı spor koşu bandı eliptik bisiklet kullanıyorum hergün yarım saat kırk dakika ama neden az gidiyor vallahi diyeti bırakmamak için zor tutuyorum kendimi yesemde aynı yemesemde aynı psikolojisinede girmek istemiyorum lütfen yardım sizce neden az gidiyor

Öncelikle kendinize inanın. Bazen kilolar yavaş gider ama bunu kafanıza takmayin. Mesela ayda iki kilo mu verdiniz az diye görme. Yemeklerden önce ılık limonlu su ic. Birde ara öğün olarak bitki çayı ic yeşil çay kayısı çayı beyaz çay gibi.
Birde dükkan bira diye de geçiyor mutlaka onu dene. Benim diyetisyenimde benzer bir tarif vermisti. Deneyen herkes memnun kalmıştı. Hem kilo vermene yardımcı olursa motivasyonun artar

Yeşil cay duzenli kullanımda metabolizmayı hızlandırıyor.. Gunde 2-3 litre su muhakkak içilmeli. Ben sabahları ılık suyun içine limon sıkıp gune baslıyorum.. metabolizmanız yavaş olduğu için az veriyor olabilirsiniz kilo. Tempolu yuruyus de metabolizma hızlandırır veya evde bos zamanlarda yapılacak hareketler..
Sekeri ekmeği karbonhidratı paketlenmiş gıdaları bırakıp protein ve sebze agırlıklı beslenmek lazım.
Ve benim diyetimde en cok faydasını gordugum şey akşam yemeklerinde sadece bir porsiyon sebze yemem oldu. (Lahana Brokoli Ispanak Bruksel Lahanası Karnabahar Kereviz) Saat en geç 6da yiyecek şekilde.
Bakliyat ve proteini oldukca oglen yemeğinde yemeye calıstım. Aksam yemeği kalorisi ne kadar az olursa o kadar kilo veriliyor. Ve saat 6dan sonra meyve dahil hiçbir şey yemedim. Cok acıkırsam bir tane haşlanmış yumurta..

X