Kilo veremiyorum

Maydonozhanim

Bşlngc:80 ⭐Gncl:71.3⭐Hdf:60
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
421
519
25
Ben diyette yapıyorum Spor da yapıyorum ama 10 günde bir kilo anca verebildim.😔 Ac kaliyorum.kalori açığım çok oluyor ama neden veremiyorum vitamin eksikligim yok. Zaten yinede ek olarak d vitamini kullanıyorum.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :80.1 Kg. Şimdiki Kilom :71.2 Kg.

sarepure

Şeker kokulu yarınlarr
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2012
202
93
Ben diyette yapıyorum Spor da yapıyorum ama 10 günde bir kilo anca verebildim.😔 Ac kaliyorum.kalori açığım çok oluyor ama neden veremiyorum vitamin eksikligim yok. Zaten yinede ek olarak d vitamini kullanıyorum.
Bende sağlıklı beslenmeye karar verdim. Sigarayı bıraktım, şekeri bıraktım. Ekmek sadece sabah yemeye çalışıyorum tam bir ayda bir kilo gitmiş sadece şaka gibi. Hatta Bugün tartı beni delirtti 500 gr almışım gösTerdi. Anlamıyorum ben eskiden hızla kilo verirdim. Yaş kaç sizin?

Maydonozhanim

Bşlngc:80 ⭐Gncl:71.3⭐Hdf:60
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
8 Temmuz 2020
421
519
25
Bende sağlıklı beslenmeye karar verdim. Sigarayı bıraktım, şekeri bıraktım. Ekmek sadece sabah yemeye çalışıyorum tam bir ayda bir kilo gitmiş sadece şaka gibi. Hatta Bugün tartı beni delirtti 500 gr almışım gösTerdi. Anlamıyorum ben eskiden hızla kilo verirdim. Yaş kaç sizin?
25 yaş benim.
Valla çok haklısınız insan uğraşıp uğraşıp veremeyince sinirleri bozuluyor..bende öyle çok değil temmuzdan bu yana sadece 8 kilo verebildim. Ayda iki kg gitmiş.millet haftada iki kilo zayifliyor 😔tartılar nankör ya. Arada yaptgim.kucuk kaçamaklar bile acımasızca gorundu tartida :KK43: :KK43: :KK43:

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 49 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 162 cm. Başlangıç Kilom :80.1 Kg. Şimdiki Kilom :71.2 Kg.

sarepure

Şeker kokulu yarınlarr
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2012
202
93
bende 26 yaşındayım akşamları kuruyemiş yiyorum acaba o mu aldırıyor diyorum. Ama atıştırmazsam onlardan açlıktan bitap düşüyorum. İnşallah sağlıklı ve hızlı kilo veririz

kirmizilihatun

Guru
Pro Üye
25 Mart 2009
624
402
D VİTAMİNİ VE B12 DEĞERLENİZE BAKTIRIN..
DÜŞÜK SEVİYEDE İSE KİLO VERMEK ZORLAŞIYOR.

BİR DE SADECE DİYET DEĞİL SPOR ŞART..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 647 gün geçti.

camilla25

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2021
11
3
33
ben de ne yaparsam yapayım olmuyor kilo vermekte çok zorlanıyorum