Kilo veremiyorum

Ben diyette yapıyorum Spor da yapıyorum ama 10 günde bir kilo anca verebildim.😔 Ac kaliyorum.kalori açığım çok oluyor ama neden veremiyorum vitamin eksikligim yok. Zaten yinede ek olarak d vitamini kullanıyorum.
Bende sağlıklı beslenmeye karar verdim. Sigarayı bıraktım, şekeri bıraktım. Ekmek sadece sabah yemeye çalışıyorum tam bir ayda bir kilo gitmiş sadece şaka gibi. Hatta Bugün tartı beni delirtti 500 gr almışım gösTerdi. Anlamıyorum ben eskiden hızla kilo verirdim. Yaş kaç sizin?

Bende sağlıklı beslenmeye karar verdim. Sigarayı bıraktım, şekeri bıraktım. Ekmek sadece sabah yemeye çalışıyorum tam bir ayda bir kilo gitmiş sadece şaka gibi. Hatta Bugün tartı beni delirtti 500 gr almışım gösTerdi. Anlamıyorum ben eskiden hızla kilo verirdim. Yaş kaç sizin?
25 yaş benim.
Valla çok haklısınız insan uğraşıp uğraşıp veremeyince sinirleri bozuluyor..bende öyle çok değil temmuzdan bu yana sadece 8 kilo verebildim. Ayda iki kg gitmiş.millet haftada iki kilo zayifliyor 😔tartılar nankör ya. Arada yaptgim.kucuk kaçamaklar bile acımasızca gorundu tartida :KK43: :KK43: :KK43:

bende 26 yaşındayım akşamları kuruyemiş yiyorum acaba o mu aldırıyor diyorum. Ama atıştırmazsam onlardan açlıktan bitap düşüyorum. İnşallah sağlıklı ve hızlı kilo veririz

D VİTAMİNİ VE B12 DEĞERLENİZE BAKTIRIN..
DÜŞÜK SEVİYEDE İSE KİLO VERMEK ZORLAŞIYOR.

BİR DE SADECE DİYET DEĞİL SPOR ŞART..

ben de ne yaparsam yapayım olmuyor kilo vermekte çok zorlanıyorum

Kilo veremiyorum

Ben diyette yapıyorum Spor da yapıyorum ama 10 günde bir kilo anca verebildim.😔 Ac kaliyorum.kalori açığım çok oluyor ama neden veremiyorum vitamin eksikligim yok. Zaten yinede ek olarak d vitamini kullanıyorum.

ben de ne yaparsam yapayım olmuyor kilo vermekte çok zorlanıyorum
Ben de 1 aydir dusuk kalori,kacamaksiz,aralikli orucla cok sgalikli beslendim.su ictim.
1 gun zor sartlarda fazla karbonhidrat yedim sadece.
Totalde 2.5 kg gitti. Benle birlikte diyet yapanlar haftada verdi neredeyse bu kiloyu.
D vitamini takviye aliyorum,aldim da.
Pco yok. Ama gece 2 den sonra uyuyorum.
Bir de hic adim atmiyorum gunduz.
Son gunlerde gece egzersiz yapiyorum.
Bence yurumek eksigim ve bu baya ise yariyor olmali.

Ben de 1 aydir dusuk kalori,kacamaksiz,aralikli orucla cok sgalikli beslendim.su ictim.
1 gun zor sartlarda fazla karbonhidrat yedim sadece.
Totalde 2.5 kg gitti. Benle birlikte diyet yapanlar haftada verdi neredeyse bu kiloyu.
D vitamini takviye aliyorum,aldim da.
Pco yok. Ama gece 2 den sonra uyuyorum.
Bir de hic adim atmiyorum gunduz.
Son gunlerde gece egzersiz yapiyorum.
Bence yurumek eksigim ve bu baya ise yariyor olmali.
aralıklı oruçta çok zorlanıyorum ben acıkıyorum mutlaka küçük birşeyler atıştırıyorum diyet boşa gitmiş oluyor :KK43:(

Merhaba bende daha önce diyet yapıp bırakan biriyim fakat 10 günde 3 kilo birden gitmişti Buda gayet iyi bence herkesde verebilir bazısı azar azar geç verir bazısı bi anda erir gider bu biraz. Bünyeye ve rahatsızlıklara bağlı tabi ama genel olarak diyetin dışına çıkmazsak ve gün içinde yeterli su içip öğünleri atlamazsak güzel kilo verilir , ayrıca Detoks mutlaka yapın çünkü kilodan çok herzaman ödem oluyor vücutta gerçekten çok etkisi var bi litrenin içine Limon dilimi koyun 1-2 tane karanfil 1 çubuk tarçın gün içinde bitirin aynı gün içinde su içine koyup tazeleyebilirsiniz malzemelerin içine bunu yapamıyorsanız her gün öğlen veya kahvaltıdan sonra yeşil çay için 👍

X