Kilo veremiyorum

Ne yaptıysam olmadı diyet listesi de denedim olmuyor kilo veremiyorum ne yapmalıyım
diyet yaparken en basit yöntem kalori sayma yöntemidir.
her şeyi yersiniz ama az yersiniz, kısa sürede etkisini gösterir, biraz motive olduktan sonra da daha sağlıklı beslenme moduna geçebilirsiniz.
ben 6 sene önce bu şekilde 10 kg verdim, hala koruyorum aynı kiloyu.
tabii ki dikkat ediyorum hala, yarınlar yokmuşçasına yemiyorum, dengeleme işi bu biraz.

:olamaz:
diyet yaparken en basit yöntem kalori sayma yöntemidir.
her şeyi yersiniz ama az yersiniz, kısa sürede etkisini gösterir, biraz motive olduktan sonra da daha sağlıklı beslenme moduna geçebilirsiniz.
ben 6 sene önce bu şekilde 10 kg verdim, hala koruyorum aynı kiloyu.
tabii ki dikkat ediyorum hala, yarınlar yokmuşçasına yemiyorum, dengeleme işi bu biraz.

Yemeğimi azaltım daha az yiyorum yaklaşık iki aydır böyle yapıyorum değişen bir şey olmadı

Yemeğimi azaltım daha az yiyorum yaklaşık iki aydır böyle yapıyorum değişen bir şey olmadı
kalori hesabı yapmanız lazım, sizin azalttım dediğiniz ne kadar acaba?
boyunuz kilonuz yaşınız kaç, buna göre hesaplama yapmak lazım, öncelikle günlük kalori ihtiyacınız belirlenecek, daha sonra da kilo vermek için almanız gereken kalori miktarı.
bu (diyetarkadasim.com) siteyi kullanın, ücretsiz. yediğinizi içtiğinizi orda takip edin.

Bu her seyi yapmak degil ki. Aldiginiz kalorinin harcadiginiz kaloriden daha az olmasi lazim. Fatsecret kalori sayma uygulamasini indirin. Yediklerinizi not edin. Az yiyorum demek cok izafi oluyor. Kime gore az yani.

X