Kilo veremiyorum??

Sağlıkli düzenli beslemek işin sırrı.. 15 aylık oğlum var ilk 6 ay doğum kılom ulaştım sonrasında sürekli al ver derken 5 kilo aldım, bi ay önce dedim bu duruma bi dur demeli.. İlk başta atıştırmalıklari sağlıksız olanları hayatımdan çıkardım.. Gece yemelerimi kestim, kahve yani çikolata yiyorum sadece
Evet en önemlisi başta kararlı olmak

Tamda sizin gibiydim. Doğum yaptım kilo veremedim bide dediğiniz gibi sürekli biseyler yeme durumum vardı. Atıyorum o gün çocuklar hiç durmadı veya zor uyudular hemen gece biseyler sipariş ederdim. Gunicinde istediğim herşeyi yerdim. İki tepsi pizza yapsam bir tepsisini ben yerdim. Kızımı emzirmeyi hedef koymuştum kendime o bitince cabaliycam diye cidden öyle de yaptım. Sonrasinda kendime küçük hedfler belirledim. Tatile gidicez orda çok yiyeceksin bu halının üzerine daha fazla alma diye ilk bir öyle zayıfladım bikac kilo. Sonrasinda aralıklı oruç veya tek öğün yaptım. Ve bikac kilodan sonra insanlardan sürekli zayıfladin mi sen? Cümlesini duydukça motive oldum. Öyle öyle en son büyük cocugumun doğum günü vardı onun için çok güzel bir elbise aldım ve kendimi o elbisenin içine girmek için motive ettim bu sefer :) böyle böyle tüm fazlalıklar gitti. Şuan kim görse seninle ilk tanıştığımız gibisin diyolar. Darısı size olsun inşallah♥️

Kilonuz çok fazla değilse bence şimdilik askıya alın 😂 ben çocukları yalnız büyüttüm. Diyete uymak zor geliyordu. Diyete uygun yemekleri hazırlayıp vaktinde yemek, egzersiz yapmak imkansızdı. Bulduğumu ağzıma atıp karnımı doyuruyordum. Bence kendinize eziyet etmeyin, biraz rahat etmeyi bekleyin çok kilolu değilseniz

emziriyor musun canım? o inanılmaz etkili Eger emzirmiyorsan kendine iyilik yap paketli gıda kes sebze ye

X