her telden sorularım var, yardım lütfen !

$1000084520.jpg
$Fakir2in1ProfessionalCokAmacliSteamMop713797520-1711.jpg

bunları kullanıyorum ben.

Slm cnm
1. Bence cok az , bizimde is hayatimiz cok yogun bazen ben geliyorum 1 saat sonra esim ise gidiyor , bazen dedigim haftada 1 olabiliyor boyle.
Ama haftada 1 az yaa :))

2. Yemek yapmaya bayilirim, mutfakta ugradmayi seviyorum stress atiyorum.
Internet sitelerinde birsuru tarifler var veya yemek kitabi alabilirsin.
En kolay yemekler bence pilav / makarna cesitli soslarla / corbalar
Ben dolabimda mesela milfoy hamuru bulundururum hep/ yaptigim icli kofteler. 1 paket nohut / fasulye alip 1 geceden suya yatirip sabahi az haslayip , posetleyip buzdolabina koyuyorum ve inanki calisan insanlar icin coook kullanisli boyle.

3. Canim hic korkma araba kullanmak cook guzel , yavas yavas sur bi zaman sonra farkinda olmadan bakmissin alismisin :KK66:)
Ehliyetin yoksada , kursa yazil, hem cesaretin guvenin olur hem daha iyi ogrenirsin

4. Ahh ahh aynen bendede bu sorun var Temizlikkkk ; ( temizlik yapmayi hic sevmiyorum ama bi basladimmida kendimi kaptiriyorum.
PLan yap !! Ben oyle yaptim sabahci oldummu geldimmi bi supurge yapiyorum toz aliyorum, tahtalari 2 gunde bir siliyorum haftada 1 buyuk kocamannn bir temizlik/ tuvalet banyo 2 gunde bir.
Plan yap uymaya calis buna yapip buzdolabina asabilirsin mesela.

5. Vallaha bende oyle hic bakmiyorum evlendikten sonra bayagi bi saliverdim kendimi ya, bende bu durumdan rahatsizim. Ama benimde is den dolayi saglikda calisiyorum ozel kiyafetler giyiyorum eve gelip dus alip esofman felan giyiyorum oyle geciyor o gunu. Anca ozel gunlerde dugunden dugune.
Ama eyelinerim olmadan cikamam disari bu rituelim :))

6. 4 kilomuuu ?? :KK70: bu soruna yorum yapamicam, ki o olarla basim dertteee :KK43:(

7. Lazerin dogurganliga etkisi varmi bilemiyorum , bunu sorup bilgi edinebilirsin. Ama lazerin ben iyi oldugunu dusunmuyorum sonucta yakiyor tuyleri.

8. Haftada bir gun mesela film aksami veya aktivite yapabilirsiniz herseyi bi kenara birakip , esinizle birseyler yapabilirsiniz. Bu illa disari cikmayi gerektirmiyor evde guzel seyler yapabilirsiniz film/beraber yemek yapabilirsiniz/ disarda beraber dolasmak/ carsiya gidin/ huzur evine yaslilara gidin , bazilari o kadar yanlizlarkii/ ailenize veya arkadaslarinizi ziyaret edin veya en iyi arkadaslarinizla disari cikin bi cay bahcesine mesela.

9. Ah su banyolaar vallahaa 2 gunde bir temizliyorum. Ama illaaa su sicriyor etrafa

SIkma canini plan yap bak gor calissanda cok guzel gecer bos zamanlarin. Her gecen zaman degerlidir canim ve herseyin basi saglik, saglik oldukdan sonra herseyin ustesinden gelirsin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Yazdigim mesaj ne kadar tuhaf gelmis cumlenin sonunda hep su isaret var <br/> :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

banyoyu ıslak mikrofiber toz bezi veya sıradan herhangi bir bezle elle 5 dakikada silebilir yerdeki saç ve kılları toplamış olursun.Saçına fön makinası ile fön tutabilirsin en basiti bu.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
ben evli değilim ama nişanlıyım.ne sorunlar var kafana takma demiyeceğim .çünkü kafana takmasaydın yazmazdın onca şeyi.direk gene olarak cevap verecek olursam.yemek komusunda kendimce bulduğum bir yöntem var.evlenmeme az kaldığı için bütün bu konuları şimdiden düşünüyoum.ilk olarak herhangi bir yerde yediğin bir yemeğin tadını çok beğendiysen ve yapımı da kolay geldiyse onu mutlaka listene al.artı harika basit tariflerin de yer aldığı bloglar var.esela hünerli bayanlar.bir de o tarifi diyim sahi:patlıcanı minik küpler halinde kesip azıcık yağla kavuruyorsunuz.lokum gibi oluyor yeminle:) üstüne de sarımsaklı yoğurt.bunun gibi nice sarma,sigara böreği,dolma kısır çeşitli çorbalar,patlıcan musakka yemekleri var ayrıca da bütün tavuğu poşette pişir.hazır soslar satılıyo:
giyime gelirske.bir kere kendini kendin beğen önce.aynaya bakmaktan zevk al.üstüne giydiğindde seni harika göstereceğini düşündüğün şeyleri hayal et,sona al.ben şimdiden düşünüp onun hayaliyle mutlu oluyorum.ama zaten süsü püsü çok sevdiğimden benim için sorun olmuyo.bu konulara sıcak yaklaş.
temizlik konusu her yerde ayrı dert.biriken saçları kürdanla alabilirsin.bence viladayla hiç uğraşma.üstüne su döküp çekpasla kurut fayansları.bu arada suyun gittiği yerde mutlaka birikir o saç topları.kürdan en basit çözüm.evini de sürekli havalandır,tuvalet ve banyoya,lavobalara naftalin koymayı ihmal etme,evde çöpü bekletme,ev terliğini banyoda,balkonda giyme yoksa halıların faaln çok yavaş kirlenir anlamazsın pislendiğini.ve oda kokusunu ben de tavsiye ederimözellikle glady markasının pembe rengini.ayrıca pek çok köşeye lavanta keseleri koyabilirsin.derli dopludur evin o kısmı yazmıyorum.
önerilerim bu şekilde.yanlış anlayıp yanlış yönlendirdiğim noktalar varsa direk geç üsütünde durma iyi şanslar.:):KK1:

çok çok teşekkürler, her cevap ufkumu genişletti ama sizinkine bayıldım:)
:KK1::KK1: İşe yaradıysa ne mutlu bana, burada çoğumuz çalışan bayanız. Açıkçası ben her şeye yetişiyorum :KK1:Çünkü çok programlıyımdır. Sağ olsun eşimde yardımcı olur. Aldığınız kararlar güzel, kuaföre gidip bir kesim bir boya sizi kendinize getirecektir :KK34:

kızlar utanarak yazıyorum ama burada okuduklarımın pozitif sonucunu paylaşmalıyım çünkü sizin sayenizde 2 günüm harika geçti ve geçmeye devam ediyor

dün gece çok özel hazırlandım ve eşim dayanamadı birlikte olduk hem de haftaiçi bu bi mucize:):) yarın gece de böyle hazırlan dedi demekki tavsiyeler işe yaradı:)

yarın tiyatroya gideceğiz:)

makineye atamadığım bulaşıkları eşimle beraber yıkadık:) bu da farklı oldu, önceleri ben demeyince yapmazdı:)

arabayı da iyi kullandım ve eşim de sakin davrandı:) ayrıca işe şık geldim herkes çok güzelsiniz dedi:)

HarikasındanDilberiRana;34939004]kızlar utanarak yazıyorum ama burada okuduklarımın pozitif sonucunu paylaşmalıyım çünkü sizin sayenizde 2 günüm harika geçti ve geçmeye devam ediyor

dün gece çok özel hazırlandım ve eşim dayanamadı birlikte olduk hem de haftaiçi bu bi mucize:):) yarın gece de böyle hazırlan dedi demekki tavsiyeler işe yaradı:)

yarın tiyatroya gideceğiz:)

makineye atamadığım bulaşıkları eşimle beraber yıkadık:) bu da farklı oldu, önceleri ben demeyince yapmazdı:)

arabayı da iyi kullandım ve eşim de sakin davrandı:) ayrıca işe şık geldim herkes çok güzelsiniz dedi:)
[/QUOTE]

Harikasın :KK1: hep böyle devam :KK66:

tavsiyeniz üzerine dün viledanın pratik paspasını aldık eşimle, gerçekten harikaymış bunca zaman normal viledayla canım çıkmış, bu tüm herşeyi topluyor, kılları ordan oraya dolandırmıyor:) yaşasın ! banyom için devrim oldu :)

X