Kilo Verme Maceram

yaseminjs

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2021
10
7
Merhabalar,
Öncelikle herbalife dağıtımcısı ya da reklamcısı değilim. Sadece bu zorlu sürecimde bana yardımı dokunacağını düşünüp son çare bu ürünü kullanmaya başladım. Her hafta buraya güncelleme yaparak yolculuğumu sizinle paylaşmak istiyorum çünkü ben herbalifeı araştırırken kimsenin tüm deneyimini okuma şansım olmadı ve birçok iyi/kötü yorum içinde kayboldum.
Belki benim deneyimim ileride araştıran birine yardımcı olur diye düşünerek buraya üye oldum ve konuyu başlattım.

İnşallah sürecimi sağlıklı şekilde anlatabilirim ve burayı doldururum.
Boyum 170
Başlangıç Kilom 91.20
Aynı zamanda diyetisyene de gidiyorum onun kontrolünde bu kilo verme macerama başlamış bulundum, bana şans dileyin.
Teşekkür ederim :KK15:

Dün sabah 8.00 da Shake'imi içtim.
Akabinde 1,5 Litre çaylı su içtim.
Gün içinde 1 kayısı çayı 1 yeşil çay içtim.
Öğlen: 330g tavuk ızgara ve 5 kaşık bulgur pilavı yedim ve ayran içtim.
Ara Öğünde: Bir türk kahvesi+züber top 4 tane
Diğer Ara Öğünde: 6 Badem Bir Gün Kurusu tükettim
11.198 adım attım (içerisinde 30dk Leslie Boosted Walk+100 İp Atlama ve 30 dk Yürüyüş Var)
3Litre Su Tükettim

Bugün Sabah İlk Gün Heyecanıyla Tartıldım: 90.25 Çıktım!
Tam 1 Kilo gitmiş. Çok heyecanlıyım. Maşallah diyeyim.

Dün sabah 8.00'da Shake'imi içtim.
Gün içinde 1 kayısı çayı 1 yeşil çay-soda kürü içtim.
Öğlen: 200g zerdeçallı tavuk sote+büyük salata tabağı+5kaşık bulgur pilavı+sezar salata sosu yedim.
Ara Öğün: Bir Türk Kahvesi+ Züber Top 4 Tane
Diğer Ara Öğün: 3 Gün Kurusu+ 20 Yer Fıstığı (kendimi tutamadım :KK70:) yedim.
9.395 Adım Attım (30 DK LESLIE BOOSTED WALK+ 100 İP+30 DK YÜRÜYÜŞ)
3 L su tükettim.

Bugün sabah dayanamadım aslında tartılmamam gerekiyor ama tartıldım: 89.45 Çıktım!
Tam 800 Gram gitmiş. Akşam dayanamayıp fıstık atıştırdığım için çok normal buluyorum.
Maşallah diyorum kendime ve devam ediyorum.
Kalan Gün Sayısı: 30:KK15:

Dün sabah 8.00'da Shake'imi içtim.
Gün içinde 1 kayısı çayı 1 yeşil çay-soda kürü içtim.
Öğlen: 330g zerdeçallı tavuk sote+büyük salata tabağı+5kaşık bulgur pilavı+sezar salata sosu yedim.
Ara Öğün: Bir Türk Kahvesi+ Züber Top 4 Tane
Diğer Ara Öğün: 3 Gün Kurusu+ 6 Badem
5700 Adım Attım
4 L su tükettim.

Bugün sabah tartılmadım. Pazar sabahı tartılacağım. 87 küsüratında çıkacağımı düşünüyorum. Kendime yine maşallah ve devam :KK31:

Kalan Gün Sayısı: 29

Bilmediğim için soruyorum,
Her gün yaklaşık 1 kilo vermeniizn sebebi içtiğiniz shake mi? Etkisini görüyor musunuz yani? Ben bilmiyorum herbalife ne. Çok duydum reklamlarını ama detaylı bilgim yok.
Bu arada çok azimlisiniz tebrikler, her gün spor falan valla tebrik ettim.:super:

Bilmediğim için soruyorum,
Her gün yaklaşık 1 kilo vermeniizn sebebi içtiğiniz shake mi? Etkisini görüyor musunuz yani? Ben bilmiyorum herbalife ne. Çok duydum reklamlarını ama detaylı bilgim yok.
Bu arada çok azimlisiniz tebrikler, her gün spor falan valla tebrik ettim.:super:
Merhabalar, büyük ihtimalle ödem verdiğim için ilk iki gün nerdeyse 1 kg kaybettim.
Bugün tartıldığımda henüz 89.30 olduğumu gördüm o yüzden shake sağlıklı şekilde kilo kontrolüne devam ettiriyor diye düşünmekteyim. Ben de hayatımda ilk defa kullanıyorum bu herbalife ürünlerini, pek bir bilgim yok ama bir umut başladım. Spor ve sağlıklı beslenmeyle aynı kiloyu yine verirdim diye düşünüyorum bir haftada.
Sadece ben yemek görünce az yiyebilen biri olmadığımdan shake işimi gördü :KK5:
en azından yemek hazırlamak zorunda kalmadım, uzun saatler çalıştığımdan zor oluyordu diyet öğünler hazırlamak.

Dün sabah 8.30'da Shake'imi içtim.
Gün içinde 1 yeşil çay içtim.
Öğlen: 330g zerdeçallı tavuk sote+büyük salata tabağı+5kaşık bulgur pilavı yedim.
Ara Öğün: Bir Türk Kahvesi+ Züber Top 6 Tane
Diğer Ara Öğün: 4 Gün Kurusu+ 6 Badem
7300 Adım Attım
4 L su tükettim.

Regl dönemim olduğu için 13 gün sonra tartılacağım heyecanla bekliyorum :)
Regl döneminde tartılmak yanlış olduğunu bildiğim için regl dönemim bittikten 3 gün sonra sağlıklı bir ölçüm için diyetisyene gideceğim!
Durmak yok, yola devam ediyoruz, bu arada herbalife kullanmasak da kalori hesabıyla bu şekilde kilo verilebileceğini düşünüyorum, ilgililere duyurulur! :)))

Dün sabah 8.30'da Shake'imi içtim.
Gün içinde 1 yeşil çay içtim.
Öğlen: 330g tavuk ızgara+7kaşık bulgur pilavı yedim.
Ara Öğün: Bir Türk Kahvesi+ Züber Top 6 Tane
Diğer Ara Öğün: Züber Fıstıklı Bar
3800 Adım Attım
4 L su tükettim.
Bir dondurma yedim.

Dayanamadım tatlıya maalesef ama bir daha olmayacak. Şimdilik iyi ilerliyorum. 2 hafta sonra tartılacağım!

Kalan Gün Sayısı: 27

Bugün 10. Günüm,
Sabah Shake'imi 8.00'da içtim
Ofiste yanıma muzlu, yoğurtlu yulaf lapası yapıp getirdim onu yiyeceğim
Ara öğünler olarak 1:Fellas bar
2: 3 tane züber top
Şimdi ofise yürüdüğümden 3000 adım oldu bakalım akşama da 7-8bin adım olur :)

Tartı gününü iple çekiyorum :)
Sevgiler

Kızlar yaklaşık bir aydır kullanıyorum ve hiçbir faydasını görmememin yanısıra dilimde yaralar oluşturdu bu ürün. Tamamen sahtekarlık olduğuna emin oldum, hayır olsun :)
Bundan sonrasına kendi kendime 12-18 aralıklı oruç ve spor ile devam edeceğim!

X