Kilo vermek… tatlı düşkünlüğü…

lunamovas

GECE her şeyi karartsa bile AY'I karartamazdı…
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2022
1.135
407
35
Merhaba kızlar. En azından 5 kilo vermem lazım… aslında ne yapmam gerektiğinide biliyorum ama bir türlü başlayamıyorum… çok fazla tatlı seviyorum … çikolatasız kendimi düşünemiyorum… biliyorum çok bir kilom yok ama karın yağlarından kurtulmak istiyorsam sıkı bir diyet yapmam lazım onuda biliyorum… bir el atın😅 motivasyon istiyorum… gerçi motivasyon değil disiplin önemli bunuda biliyorum ama…

Merhaba kızlar. En azından 5 kilo vermem lazım… aslında ne yapmam gerektiğinide biliyorum ama bir türlü başlayamıyorum… çok fazla tatlı seviyorum … çikolatasız kendimi düşünemiyorum… biliyorum çok bir kilom yok ama karın yağlarından kurtulmak istiyorsam sıkı bir diyet yapmam lazım onuda biliyorum… bir el atın😅 motivasyon istiyorum… gerçi motivasyon değil disiplin önemli bunuda biliyorum ama…
çikolata olarak bitter yeseniz? 🤔 meyveli toplar yapıp bitter çikolataya batırıp yiyebilirsiniz makul miktarlarda. her gün değil tabii, haftada birkaç kez şimdilik. bir sürü sağlıklı atıştırmalık tarifi var sosyal medyada :) çok önemli bir durum yoksa çok çikolata seven birine diyet yazıp buyrun artık çikolatasız yaşamaya başlayın demek saçmalık olur. yediklerinizin miktarını azaltarak geç olmadan başlayın! 🙃

X