Kilolar Firarda 😎

AA öyle mi ben burası devam ediyor sanmıştım, ben de bir süre memlekete gittim bazı sıkıntılar oldu, sonra geldim başlayım derken hasta oldum şimdi de hastalıkla ugrasiyorum

Di mi ya insan özlüyor burayı, gerçekten takımlar çok guzeldi
Çok geçmiş olsun canım ciddi bir durum değildir inşallah

Yok canım hastalığım ciddi değil çok sukru, fazlaca usutmusum, nefes alamadım kaç gündür, heryerim ağrıyor kalkamıyorum

1640779551716.png

Geride kalanlara benden kocamannn selam ve sevgi :KK68: kaçaklardaydım yine çok aktif olamayacağım bir bakayım dedim herkesler iyi mi kilo verildi mi alındı mı :))
Kaptancım valla sen gidince herkes tek tek gitti en son ben kaldım diyebilirim 😂
Zipzip- Zipzip- kaptancığımın grubuna geçtik sen bizi merak etme 😘 çok aktif ve güzel gidiyor mutluyuz 💟
Ee sen nasılsın kaptancım? Eşinin gözü iyileşti mi Emre napıyor :)

Kaptancım valla sen gidince herkes tek tek gitti en son ben kaldım diyebilirim 😂
Zipzip- Zipzip- kaptancığımın grubuna geçtik sen bizi merak etme 😘 çok aktif ve güzel gidiyor mutluyuz 💟
Ee sen nasılsın kaptancım? Eşinin gözü iyileşti mi Emre napıyor :)
çok iyi yapmışsıınız canım sevindim boş bırakmamak lazım bu bünyeleri :KK53:
ben iyiyim canım eşim iyileşti damlalara ddevam ediyor gözü sıfırlanmış
emrede okula gidip geliyor ablası alışırmı derken baya okuldan çıkmaz oldu :KK70: en son ben alıyorum hala erken geldin diyor :))

Ve aleyküm selam kaptanım hoş geldin Sefa geldin her şey yolunda mı iyi misin?
ay kaç gün sonra dönüyorum o_O
her şey yolunda çok şükür sen nasılsın bebeğin kaç aylık oldu alıştınız mı 2 cocuklu hayata :) ve doğum kiloları verildi mi :KK70:

çok iyi yapmışsıınız canım sevindim boş bırakmamak lazım bu bünyeleri :KK53:
ben iyiyim canım eşim iyileşti damlalara ddevam ediyor gözü sıfırlanmış
emrede okula gidip geliyor ablası alışırmı derken baya okuldan çıkmaz oldu :KK70: en son ben alıyorum hala erken geldin diyor :))

ay kaç gün sonra dönüyorum o_O
her şey yolunda çok şükür sen nasılsın bebeğin kaç aylık oldu alıştınız mı 2 cocuklu hayata :) ve doğum kiloları verildi mi :KK70:
Şükür canım her şey yolunda hamdolsun bende de 3 buçuk aylık oluyor beyefendi al ver şeklindeyim canım doğum öncesi kiloma dönemedim daha ama muhakkak döneceğim

Şükür canım her şey yolunda hamdolsun bende de 3 buçuk aylık oluyor beyefendi al ver şeklindeyim canım doğum öncesi kiloma dönemedim daha ama muhakkak döneceğim
zaman akıp gidiyor yaza baya fink atıyor olur büyür rahatlarsın iyice :)
erkenmiş zaten daha şuan sadece abartmamak yeterli olur bence 3.gelecekse boşa verme ama 2 sini bir verirsin :KK70:

zaman akıp gidiyor yaza baya fink atıyor olur büyür rahatlarsın iyice :)
erkenmiş zaten daha şuan sadece abartmamak yeterli olur bence 3.gelecekse boşa verme ama 2 sini bir verirsin :KK70:
3 mü neyse dur büyük konuşmayacaktım 😅 aynen kışı atlatsak bi hayırlısıyla yaza epey büyümüş olur parklara bahçelere atarız kendimizi inşallah

X