kilomm

ponckkk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2014
119
12
1.71 boyundayim 49 kiloyum 4 yildir 50 bile olamadim asiri yemek yiyorum ama kilo alamiyorum sipraktin kullandim dahada fazla yedim ama hic bir sekilde kilo alamiyorum. Giydigim hic birsey yakismiyor biktim bu durumdan. Sizin bi oneriniz var mi spor disinda. Simdiden tesekkurler

1.71 boyundayim 49 kiloyum 4 yildir 50 bile olamadim asiri yemek yiyorum ama kilo alamiyorum sipraktin kullandim dahada fazla yedim ama hic bir sekilde kilo alamiyorum. Giydigim hic birsey yakismiyor biktim bu durumdan. Sizin bi oneriniz var mi spor disinda. Simdiden tesekkurler

​Tiroit hormonlarınıza baktırdınız mı hiç eğer baktırmadıysanız baktırın eğer hormonlarınız çok çalışıyorsa zayıflama az çalışıyorsa kilo alımına neden olur.

cici bebe maması yiyeceksin canım..bende senin gibiyim..geberene kadar çatlayana kadar yesem yine de alamıyorum...
doktorlara gittim tahliller yaptırdım, hiçbişey çıkmadı..metabolizma işte...fazla yakıyor...
cici bebe mamasını burdan kilo alma yarışması topiğinden öğrendim ve 4 kiloya yakın aldım...ama çok sabır gerektiriyor ve daha fazla dayanamadım bıraktım...sınavlarım vs uğraşlarım olunca üstüne düşemedim..ama bana bu hayatta sadece cici bebe kilo aldırdı...ama istikrarlı olamadım malesef..

Boyunda olan troid bezlerimizden mi bahsediyorsun ? Cunku benim 2012 yilinda sislik hissettigim icin hastaneye gitmistim ultrasonla bakildiginda sag triodimin buyuk oldugu cikmisti acaba o yuzden mi

Boyunda olan troid bezlerimizden mi bahsediyorsun ? Cunku benim 2012 yilinda sislik hissettigim icin hastaneye gitmistim ultrasonla bakildiginda sag triodimin buyuk oldugu cikmisti acaba o yuzden mi

Ultrason değil canım kan tahlili yaptıracaksın. Sağlık ocakları bile yapıyor.

Evet canım,önce kandan bakıyorlar zaten daha sonra boyun kısmından ultrason ile bakıyorlar.

Selamlar
Endokrinojiye gitmelisin benim sorunum fazla kg ve hormon tiroid vs herseye o bolum bakiyor..
Kokay gelsin

Herseyiniz yeterli olsun !

Selamlar
Endokrinojiye gitmelisin benim sorunum fazla kg ve hormon tiroid vs herseye o bolum bakiyor..
Kokay gelsin

Herseyiniz yeterli olsun !
Dahiliye doktorunun sevk etmesi gerek diye biliyorum ben söylediğiniz bölüm için acaba yanlış mı biliyorum çünkü onların randevuları dolu oluyor hep.

Sizilerin çok yiyorum dediği miktar bile azdır bir iştahlıya göre sanırım.....

Sabah sekizde cok yagli yagli bogrek pogca fazlasiyle yerim, 12 de ogle yemegimi cok iyi yerim, 4 bucuk gibi burgere gider butun menuyu bitiririm aksam eve geldigim de mutlaka tavuk veya kirmizi et yerim gecede tost yeyip oyle yatarim aslinda

Sabah sekizde cok yagli yagli bogrek pogca fazlasiyle yerim, 12 de ogle yemegimi cok iyi yerim, 4 bucuk gibi burgere gider butun menuyu bitiririm aksam eve geldigim de mutlaka tavuk veya kirmizi et yerim gecede tost yeyip oyle yatarim aslinda

iyimiş, porsiyonları az değilse, gerçekten iyiymiş... Ne diyeyim, umarım en azından 5 kilo alırsınız..

Dahiliye doktorunun sevk etmesi gerek diye biliyorum ben söylediğiniz bölüm için acaba yanlış mı biliyorum çünkü onların randevuları dolu oluyor hep.

Ben direk endokrinolojiye basvurmustum. Geçen yıl baya kilo vermiştim 6-7 ayda 11 kilo. kenliginden gidiyor sanmıştım bir sevinçle ama malesef troidin fazla calismasindanmis.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X