Kim demiş kadınlar daha cok dedikodu yapar diye..

Hadi onlar 3-5 kişiymiş kendi aralarında arkadaşlarının evinin oradan geçerken laf döndürmüşler.
E sizin şimdi yaptığınız dedikodunun dik alası değil mi onlarca kişinin içinde? 😀

X'in çocuğu olmasa balkonda bebek eşyasının ne işi var, oluyormuş demek tıp çok ilerledi diyerek aralarına dahil olmak isterdim 😂

O kadar sinir oldum ki az önce otobüsteyim anladıgim kadariyla üc arkadas biri yan tek koltukta digerleri benim arkamdaki ikili koltukta konusuyorlar 3 ü de erkek.Sanirim tanıdıklari birinin evinin önünden gectik Biri diyor ki "bak X in evi, o kac senelik evliydi lan" diye soruyor. Diğeri cevap veriyor 1 mi 2 mi ne dedi anlamadım.Sonra "cocuklari var herhalde baksana balkonda bebek esyası asmışlar" diye konusuldu. Diğer yandaki lafa atlayıp "kahvede onun cocugu olmuyor diye konusuyorlardı yoktur onun cocuğu nereden olsun" dedi ayy otobüsten atmak istedim sunlari ne bicim muhabbetler bunlar ya.Eminim ki tek dedikodu yapan erkekler bunlar değil hadi yapacaksin otobüste yapma bari 🙄

Ohooo pandemi de bizim sitede semaver keyfi tutturmuşlardi şimdi hiç biri birbirine selam vermiyor erkek dedikodusu çok fenadır 1 tane karıştıran olur diğerleri de saf saf dinler ama dedikoduyu kesen çıkmaz

Arkadaş arası saçma bir muhabbet ayol bu, hic dedikodu duymamış gibi yazmışsınız. Toplumdan bu kadar uzak kalmayın 😅😅
Dedikodu olarak siradan dedikodular duydum milletin olmayan cocugunun agizda sakiz lakayt tavırla erkekler arasında otobuste bile konusuldugunu valla ilk defa duyuyorum

O kadar sinir oldum ki az önce otobüsteyim anladıgim kadariyla üc arkadas biri yan tek koltukta digerleri benim arkamdaki ikili koltukta konusuyorlar 3 ü de erkek.Sanirim tanıdıklari birinin evinin önünden gectik Biri diyor ki "bak X in evi, o kac senelik evliydi lan" diye soruyor. Diğeri cevap veriyor 1 mi 2 mi ne dedi anlamadım.Sonra "cocuklari var herhalde baksana balkonda bebek esyası asmışlar" diye konusuldu. Diğer yandaki lafa atlayıp "kahvede onun cocugu olmuyor diye konusuyorlardı yoktur onun cocuğu nereden olsun" dedi ayy otobüsten atmak istedim sunlari ne bicim muhabbetler bunlar ya.Eminim ki tek dedikodu yapan erkekler bunlar değil hadi yapacaksin otobüste yapma bari 🙄
ben de dolmuşta 2erkeğin dedikodusuna maruz kalmıştım :KK70: arkadasının sevgilisi alddatmışta kadını rezil etmişte kadın şöyleymiş böyleymiş cıkcıklar eşliğinde.. konusanlardan biride şofordu :KK70: en kral dedikoduyu erkekler yapıyo ama asla kabul etmiyolar :KK70:

X