kime nasıl tepki vermeliyim? ne hissetmeliyim? kafam karışık

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
günaydın arkadaşlar mesajlarınız ve kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. bir arkadaş çalışıp çalışmadığımı sormuş. aslında yazmıştım ama gözden kaçmıştır tabi. ben mimarım ve şantiyeciyim. diğer husus eşimle alakalı yorumlar. eşim biraz farklı birisi tüm eğitim hayatı boyunca tek bir kızla sosyal anlamda bile konuşup iletişim kurmamış birisi. benden önce hiç sevgilisi kız arkadaşı vs de olmamış. böyle bir kişi olması kendisine hayranlık duyulmasından dolayı erkeklik gururunun okşanmayacağı yada hoşuna gitmeyeceği anlamına gelmiyor. tartışmalarımızda kendisine güvenmediğimi, kadının tavırlarının beni provoke etmek amaçlı olduğunu benimde bu tuzağa düştüğümü vs söylüyordu. yeni bakıcı bulmakta zor gelen daha mı iyi olacak gibi bir cümle kurmuştu. en son kendisine dediğim şey "gözümün önünde bir ahlaksızlık yapılıyor. ben bu ahlaksızlığın bir tarafı değilim. ama bu durumdan tek rahatsız olan kişiyim. bu işte nefs var. ola ki kadın arzusuna ulaşırsa ben bu işten alnı ak, namuslu şerefli olan tek kişi olarak çıkacağım boşanmakta da zerre kadar tereddütüm yok. bundan sonra iş sende tavır koyması gereken kişi sensin" demiştim. neyse akşam çok şükür içimdekileri bakıcı kadına ilettim ve yollarımızı ayırdık çok şükür. şuan sizlerden iyi bir bakıcı bulmam konusunda dualarınızı güzel dileklerinizi bekliyorum.

Bütün yorumları okudum. Zor bir süreç olacak belki ama doğru olanı yapmışsınız. Durumunuzu çok iyi anlıyorum. İnşallah gönlünüze göre bir bakıcı bulursunuz en kısa zamanda.

evet ben de eşimin bu kadar güzel ayar verdiğini yeni öğrendim. sağolsun kendisi bana kızıyor. ona göre kadın beni provoke etmek için konuşuyor ve başarılı oluyor. umursamamam gerekiyormuş
İyi de neden umursamayasınız, çalışanın işvereni provoke etmeye çalışması onun sağlıklı bir psikolojide olmadığını gösterir, e böyle biri de ne çalıştırılır, hele en kıymetilimiz çocuğumuz nasıl emanet edilir. Ben ilk arızasında yol vermiştim, size bu şekilde hissettirmeye kimsenin hakkı yok, acil yeni bakıcı bulun

hah işte bu yorum aynen böyle oldu. el ele verip kendimi yanlış düşünen fesat art niyetli biri gibü hissettirildim. o nedenle konu açtım zaten
Çok ilginçsiniz gerçekten yaa fesat olsanız nolur olmasanız nolur?? Bariz bi rahatsızlığınız var işte, fesatlıktan da kaynaklansa (ki bence değil ortada bariz şeyler var) rahatsızsınız sonuç itibariyle. Bu kadar kafa yoracak ne var allahaşkına yol verin gitsin bu kadar basit. Öyle miydi böyle miydi yok kamera izlemeler falan, kusura bakmayın ama resmen macera arıyorsunuz.

18 yaş büyük ve sevilmeyen eşin de durumdan haberdar olması lazım bence. Bu ne ya? Katil olmalık konu.

Gerçekse eğer, ben var ya o kadının saçını başını yolar, eşimin de ümüğünü sıkarım ne okudum ya ben sinir bastı...

Peki kadına neler dediniz yani nasıl ayırdınız yollarınızı vallahi çok merak ettim :KK70:
görev tanımında olup yapmadığı işlerden konuyu açtım en son ki dediği " eşiniz geleceği için mi beni göndermek istiyorsunuz" cümlesine kadar tüm içimde tutup biriktirdiklerimi dile getirdim. ya gerçekten kavga insanı değilim ama saç baş girmemek için konuşurken bile kendimi teskin ettim. çünkü çocuklar içerideydi ve korkmalarını istemedim. kendisi de ne var bunlar da siz çok pimpiriklisiniz sürekli gözünüz üzerimdeydi zaten bi rahat ettirmediniz diğer diyerekten eşyalarını aldı ve gitti.

peki bu saatten sonra eşinizle ilişkiniz nasıl olacak?
kamerada gördüğüm günden beri normal bir çift gibi değiliz. yani ben tepkimi gösterdim. güven sorunu yaşadığımı da söyledim. kendisi de güvenimi kazanmak için uğraşıyor. ama işte o biraz zor belki de zaman alan birşeydir de normale dönebilirim bilmiyorum

eşteki de iyi cesaret valla kamera karşısında sanki hiç mi tahmin edemiyor karısının izlediğini bence sırf bu kadar salak olduğu için boşayın bu adamı

bir diğer konu eşiniz sizi hiç saymıyor gözünüzün içine baka baka yapıyor ne yapıyorsa

eşteki de iyi cesaret valla kamera karşısında sanki hiç mi tahmin edemiyor karısının izlediğini bence sırf bu kadar salak olduğu için boşayın bu adamı

bir diğer konu eşiniz sizi hiç saymıyor gözünüzün içine baka baka yapıyor ne yapıyorsa
ona göre de benim izlediğimi biliyordu. diyor ki izlediğini biliyordum. art niyetli olsam kötü bir niyetim olsa kamera karşısında oturup konuşmazdım. ben iyilikle çözmeye çalıştım ama yanlış oldu. farklı bir amacım olsa kadının ilgisini de biliyorum hertürlü gönlümü eğlendirirdim zaten diyor. bu sözlerin benim açımdan çok karşılığı yok madem iyilikle mevzuyu çözelim istiyordu hiç karışmasaydı yada benimde olduğum ortamda konuşsaydı

Burada tek sorun bakıcı kadın mı cidden? Eşiniz kadınla resmen flört eder tarzda konuşuyor, bu sizin kamerada yakaladığınız birde daha yakalamadığınız nasıl konuşmalar geçti aralarında Allah bilir. Tamam kadın ahlaksız olabilirde salak mı, karşı taraftan bir cesaret ve karşılık almadan alenen size meydan okumaya nasıl cesaret etsin. Kovdunuz bitti mi sizce. Kalıbı basarım hem eşinizde hemde o kadında birbirlerinin nurmaraları var ve ikiside birbirinden teşne, sizce birbirlerine ulaşmaları ne kadar zor.
Birde yok kocam kadınlarla hiç flört etmemiş, ilk sevgilisi benim diye mazur görmeye çalışmışsınız, kocanızın geçmişte sevgilisinin olmaması kendisine her yeşil ışık yakan kadına bu şekilde davranmasını, kadını sizi kaybetme ihtimaline rağmen koruyup hayatında kalmasını sağlamaya çalışmasını, siz yeni bakıcı bulmanıza rağmen sanki tüm bunlar onun ayıbı yüzünden olmamış gibi yenileri kabul etmeyip hala o kadınla çalışma ısrarını mazur mu gösteriyor.
Bu bakıcı gider başkası gelir, etraftaki tüm kadınlardan soyutlayamazsınız.
Şu forumda da kocayı kurtarma akıllarına hastayım cidden. Bir nesil pembe dizilerle helak oldu, yeni nesilide türk tipi entrika dizileri mahvetti. Arkadaşlar kaç yıllık avukatım, sayamayacağım kadar çok aldatma vakasına ya bizza davasını alarak ya da çevremde iş arkadaşlarımdan dolayı bilgi sahibiyim. Şuna emin olun yuvayı yıkan sadece iki taraftır, üçüncü kişiler ne yaparsa yapsın taraflar fırsat vermedikçe hiçbirşey yapamaz. Kaldı ki birkaç istisna( sağlık sorunu olan durumlar ) dışında erkek ya da kadın ne kadar ahlaksız olursa olsun eğer karşı taraftan ışık ve karşılık almadıkça psikopat gibi peşinden koşmaz, adamın karısına kocasına alanen meydan okumaz, ahlaksız olmak salak olmak. , kendini rezil etmek değildir çünkü. Kimse öyle beraber çalıştığı iş arkadaşına,, kaldı ki patronu konumunda olan insana karşılık almadan, hatta tepki göreceğini bilerek sırnaşmaz, flört etmez. Bir iki defa yoklama çektiğinde karşı taraftan yeterli tepkiyi görünce geri çekilir. Ama işte önemli olan o tepkiyi verecek bir eşe sahip olmak. Burada da hadi bu kadını kovdunuz, eşinizde hiç inanmıyorum ama bu seferlik kadınla iletişimi devam ettiremedi. Yarın bir iş arladaşı yaklaşmak istediğinde ne yapacaksınız, onu bu kadın gibi kovarak kendinizce hayatınızdan çıkaramazsınızda. Bence sizin sorununuz o kadın ya da bakıcı değil bizzat kocanız. Kusura bakmayın ama bir adam akranı olan üç aylık evladının bakıcısına karısını baş başa kalmak için evden gönderip kadınla kakara kikiri yapıyorsa onun niyeti temiz değildir. Evladınıza bakmak için para alan kadına gel bizim evde keyif yap, çocukla ilgilenmek yerine spor yap, kendine pasta yap erken nasıl bir işveren psikolojisi ile hareket etmiş neyi amaçlamış cidden hiç sorgulamadınız mı?

Burada tek sorun bakıcı kadın mı cidden? Eşiniz kadınla resmen flört eder tarzda konuşuyor, bu sizin kamerada yakaladığınız birde daha yakalamadığınız nasıl konuşmalar geçti aralarında Allah bilir. Tamam kadın ahlaksız olabilirde salak mı, karşı taraftan bir cesaret ve karşılık almadan alenen size meydan okumaya nasıl cesaret etsin. Kovdunuz bitti mi sizce. Kalıbı basarım hem eşinizde hemde o kadında birbirlerinin nurmaraları var ve ikiside birbirinden teşne, sizce birbirlerine ulaşmaları ne kadar zor.
Birde yok kocam kadınlarla hiç flört etmemiş, ilk sevgilisi benim diye mazur görmeye çalışmışsınız, kocanızın geçmişte sevgilisinin olmaması kendisine her yeşil ışık yakan kadına bu şekilde davranmasını, kadını sizi kaybetme ihtimaline rağmen koruyup hayatında kalmasını sağlamaya çalışmasını, siz yeni bakıcı bulmanıza rağmen sanki tüm bunlar onun ayıbı yüzünden olmamış gibi yenileri kabul etmeyip hala o kadınla çalışma ısrarını mazur mu gösteriyor.
Bu bakıcı gider başkası gelir, etraftaki tüm kadınlardan soyutlayamazsınız.
Şu forumda da kocayı kurtarma akıllarına hastayım cidden. Bir nesil pembe dizilerle helak oldu, yeni nesilide türk tipi entrika dizileri mahvetti. Arkadaşlar kaç yıllık avukatım, sayamayacağım kadar çok aldatma vakasına ya bizza davasını alarak ya da çevremde iş arkadaşlarımdan dolayı bilgi sahibiyim. Şuna emin olun yuvayı yıkan sadece iki taraftır, üçüncü kişiler ne yaparsa yapsın taraflar fırsat vermedikçe hiçbirşey yapamaz. Kaldı ki birkaç istisna( sağlık sorunu olan durumlar ) dışında erkek ya da kadın ne kadar ahlaksız olursa olsun eğer karşı taraftan ışık ve karşılık almadıkça psikopat gibi peşinden koşmaz, adamın karısına kocasına alanen meydan okumaz, ahlaksız olmak salak olmak. , kendini rezil etmek değildir çünkü. Kimse öyle beraber çalıştığı iş arkadaşına,, kaldı ki patronu konumunda olan insana karşılık almadan, hatta tepki göreceğini bilerek sırnaşmaz, flört etmez. Bir iki defa yoklama çektiğinde karşı taraftan yeterli tepkiyi görünce geri çekilir. Ama işte önemli olan o tepkiyi verecek bir eşe sahip olmak. Burada da hadi bu kadını kovdunuz, eşinizde hiç inanmıyorum ama bu seferlik kadınla iletişimi devam ettiremedi. Yarın bir iş arladaşı yaklaşmak istediğinde ne yapacaksınız, onu bu kadın gibi kovarak kendinizce hayatınızdan çıkaramazsınızda. Bence sizin sorununuz o kadın ya da bakıcı değil bizzat kocanız. Kusura bakmayın ama bir adam akranı olan üç aylık evladının bakıcısına karısını baş başa kalmak için evden gönderip kadınla kakara kikiri yapıyorsa onun niyeti temiz değildir. Evladınıza bakmak için para alan kadına gel bizim evde keyif yap, çocukla ilgilenmek yerine spor yap, kendine pasta yap erken nasıl bir işveren psikolojisi ile hareket etmiş neyi amaçlamış cidden hiç sorgulamadınız mı?
valla eşimi savunduğumu mazur gördüğümü nereden çıkardınız bilmiyorum. kaldı ki gayrimeşru bir ilişki olduğunda kızacağım kişi de kocam olur elbette. malum bu evlilikte sadakat yemini eden kişi o. eşimle aramda şuan bir güven problemi yaşadığımı aramızın iyi olmadığını da belirttim. evet ilk ilişkisi benim ama bu durumdan etkilenmediği anlamına da gelmiyor yazdım.

ayarı neden eşinize verdiriyorsunuz anlamadım. eşiniz "beni beğenmeye hoşlamaya kalkma" mı diyecekti? eşinizle bakıcınızın böyle bir konuda konuşmasına çanak tutmak hangi aklın eseri? eğer ki konu çocukların bakımı ise neden yine eşiniz konuşuyor? annesi olarak sizin daha hakim olduğunuz bir konu olduğu için siz ayar vereydiniz?

kocanızla ilgili şüphe duyduktan sonra ilk işiniz kocanıza ayar verdirtmek olmuş, kadınsal egolarınız nedeniyle. önceliğiniz çocuklarınızın güvenilir bir kişinin elinde olup olmadığı konusu olmamalı mıydı? kocanızı kıskanmış kadına haddini bildirmeye çalışmışsınız. çocuklarınıza bakan kadınla ilişkiniz çok sağlıksız. zavallı adam karısı ve psikopat bakıcıyla başbaşa kalmış.

Ava giderken avlanmışsınız kusura bakmayın. yol yordam bu değildir. kocasını başka bir kadının üzerine salan kadınlara sıfır sempatim var. mağaza çalışanıyla anlaşamaz arkadan kocasını gönderir, öğretmeniyle anlaşamaz kocasını gönderir. kocası karısının kavgalarını eder durur. kadın haklı mı haksız mı belli değil.

konuda haklı gibi duruyorsunuz, gerilim filmlerinin popüler bir konusu bu anlattıklarınız. sonunda da iyi şeyler olmuyor. kadına ağzının payını vermekle zaman kaybedeceğinize çocuklarınızdan ailenizden uzak tutun.

valla eşimi savunduğumu mazur gördüğümü nereden çıkardınız bilmiyorum. kaldı ki gayrimeşru bir ilişki olduğunda kızacağım kişi de kocam olur elbette. malum bu evlilikte sadakat yemini eden kişi o. eşimle aramda şuan bir güven problemi yaşadığımı aramızın iyi olmadığını da belirttim. evet ilk ilişkisi benim ama bu durumdan etkilenmediği anlamına da gelmiyor yazdım.
Bence verdiğiniz cevaplarda ciddi anlamda eşinizin tavrını mazur gören basitleştiren bir haliniz var. Sanki kadın tüm bunları tek kadın yapmışta daha önce sizden başka flörtü olmayan eşinizin ne yapacağını bilemediğini, bir an için boşluğuna geldiğini vurgulamaya çalışmışsınız. Zira eşinizin geçmiş aşk hayatının bu konu ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum. Bir insanın geçmişte sevgilisinin olmaması onunla flört etmeye çalışan kadının ilgisine karşılık vermesine bahane olamaz. Kaldı ki karısını kendisi ile başbaşa kalmak için dışarı gönderip, kadına keyfine bak , istediğini yap tarzda lakayıt kakara kikiri bir konuşma yapan eşiniz olduğuna göre kadının yaptığı ile adamın yaptığının bir farkı da yok. Ama siz eşinize sadece güvenim zedelendi diye olayı basitleştirirken, kadını kocamı ayartıyor diye suçluyorsunuz. Evet ortada bir ayartma teşebbüsü olmuş ama karşılıklı eşinizde o kadın kadar suçlu ve niyeti en az o kadın kadar pis, hatta bu durum ayyuka çıktıktan sonra hala o kadını yanında size rağmen tutmaya çalıştığı için bence o kadından da ahlaksız. Büyük ihtimalle ilk hamlede eşinizden geldiği için kadından bundan yüz bulup size karşı bu kadar üst perdeden konuşmuş. Siz dua edin ahlaksız ama biraz salak bir kadına denk gelmişsinizde kadın kocanızdan aldığı cesaretle gerçek yüzünü hemen göstermiş, biraz daha içten pazarlıklı fettan birine denk gelseniz sizde bu pasiflik varken ayakta uyutulurdunuz. Bence eşinizin yediği haltın büyüklüğünü ve pisliğini eşinizin ailesi bile hissetmişki kendi oğullarını bu kadar üst perdeden uyarma ihtiyacı hissetmiş yoksa evlatlarına bu konuda güvenen bir anne evladına bu kadar suçlayıcı bir uyarı yapma ihtiyacı hissetmez.

Burada roller karışmış...sanki siz çocuğa bakan taraf hanımefendi sizin işinizi denetleyen ,eşinize sahip cikan, çocuğun annesi vasfını almış.bence stooppppp demenin vakti gelmiş geçiyor!siZE DoGrU geliyooor gelmekte OlaN😱

herkese merhaba, biraz konu uzun olabilir. bana akıl verirseniz sevinirim. Önyargılı mıyım? fesat mıyım? yada içimi huzursuz eden şey gerçek olabilir mi? bu konuda destek istiyorum. benim 2 çocuğum var ve bakıcı değişikliği yaptık. Bakıcımız daha önce 2 farklı yerde çalışmış. ilk günlerde kendisinden bahsederken eşinin kendisinden 18 yaş büyük olduğundan, eşini hiçbir zaman sevmediğinden vs bahsetmişti. daha önceki çalıştığı yerlerde işverenlerin eşlerine hep hayran olduğunu, öyle bir eşe sahip olamadığı için üzüldüğünü ve kızımın öyle eşi olur diye kendimi avuttum hep vs dedi.
günler geçtikçe beni her konuda rencide etmeye başladı, evimin düzeninden, evdeki eşyalarımdan tutun damak tadımıza kadar. ( nohut ve fasulyede kemikli et kullanmam gibi) bunları derken de yüz ifadesi çok sevimsiz iğrenerek bakıyor gibi. ben tabi çok bozuluyorum ama çocuk teyzesini seviyor. önemli olan da onun mutluluğu diye ses etmiyordum. kendi sorumluluğunda olan hiçbir işi de yapmıyor. bebeğin banyosu, temizliği gibi işleri yapmıyor ve bir noktadan sonra tıkandım.. bir akşam ben sinirden ağlayınca eşimle konuştuk. neden bu tavırlarda bulunduğunu anlayamıyordum. dedim ki daha önce ki çalıştığı yerlerde de hep oradaki erkeklere özenmiş burada da eşim genç çocuklarla ilgili bir baba (bakıcı teyzemiz eşimden 2 yaş büyük) eşime de aynı duyguları hissedip beni bu duygularla rencide edebileceğini düşündüğümü söyledim. eşimde evet bence de böyle dedi. ama sen üzülme sen sabah evden erken çık ben artık kendisiyle bir konuşma yapacağım haddini bildireceğim dedi. eşim normalde daha önceki bakıcı teyzemizle de direk iletişimde olmadı hiç neyse sabah ben erkenden çıktım kameradan bakmaya başladım. bir baktım ikisi bir kakara kikiri görünce şaşırdım. sesi açtım. eşim bakıcımıza sıkılıyorsan pilates yapabilirsin, komşularla iletişim kurabilirsin seviyorsanız pasta vs yapabilirsiniz diyordu. kadında ayy ilahi vs diye kahkaha atıyor. o kadar bozuldum ki. eşim aradı 2 saat sonra işte benim çocuklarıma ne kadar düşkün olduğumdan bahsetmiş, çocuklara kitap okumasını istedim. şunu dedim bunu dedim vs anlattı. bende sinirlendim. bu konuşmada bende olabilirmişim neden beni evden gönderdin beraber konuşsaydık dedim. eşim bana kızdı vay sen çarpıtıyorsun bilmem ne diye. kendisini benim yerime koymasını istedim. bana ilgisi olabileceğinden şüphelendiğimiz bir erkek var. o adam kocamı rencide edip bana ilgi gösteriyor, bende kocama sen git ben şuna ayar vereyim diyeyim ama baksa ki ben adamla kakara kikiri yapıyorum. ne hissedersin dedim? ertesi gün sabah yine kameradan bakıyorum. eşim büyük oğlumla beraber benden yarım saat sonra çıkıyorlardı. eşimi çağırdı bulaşık makinasında bir problem var bakabilir misiniz dedi. gittiler ikisi bir eğilip makinaya bakıyorlar. eşim ne var bir sorun görünmüyor dedi. bakın şurada birşey var vs ağız ağıza girdiler. ben de biraz kıskançlık gösterdim. kameradan seslendim çocuk neden hazır değil hala diye seslendim. eşim ne dedin anlamadım dedi. bakıcımızda hiç doğrulmadan direk eşimin ağzına girerek neden çocuğu hazırlamadığımızı soruyor dedi. ben kamerayı kapattım sinirden.
bu arada eşime ismiyle hitap ediyor bana mommis hanım diye hitap ediyor. akşam eve geliyoruz oğlumu çağırıyor çok lezzetli bir yemek yaptım akşam babanla beraber yiyin tamam mı diyor. (yemek yapmak gibi bir vazifesi yok) çocuğunuza ben senden daha iyi bakıyorum, beni o kadar seviyor ki bana anne diyor sana teyze diyor (asla öyle bir durum da olmadı) tarzı saçma sapan laflar ediyor sürekli. küçük oğlum yeni konuşmaya başlıyor ismimi öğretmiş çocuk bana mommis diyor babasına baba diye hitap ediyor. vs vs uzar gider.

eşimin ailesi de kadından bahsedince çok rahatsız oldular, oğullarına dikkatli olmasını bu devirde neyin ne olacağı belli olmaz taciz etti dese başka bir iftira atsa yuvan bozulur demişler. eşim bunlara ihtimal vermiyor. bunları asla yapmaz diyor. son zamanlarda bende eşimle beraber çıkmaya başladım. eşim günaydın nasılsınız dışında iletişim kurmuyor. (önceki zamanlarda olduğu gibi. )kış geldiği için bizden 10 dk önce inip arabayı ısıtıyor çocuk üşümesin diye. her sabah eşiniz nerede? neden erken gidiyor vs diye sorguluyor. ptesi günü fırtına beklentisinden dolayı eve erken gittik. kendisine de erken çıkmasını söyledim ama oyalanıyordu. eşim de eve çıkmadan çocukla aşağıda kardan adam yapıyordu. neyse bende x hanım isterseniz çıkın geç vakte kalmayın dedim. neden, eşiniz gelecek diye mi beni evden gönderiyorsunuz dedi. ben şok. ne diyeceğimi bilemedim. ne alaka fırtına bekleniyor herkes evine erkenden gitme derdinde dedim. kaldı ki eşimle de aynı ortamda bulunuyorlar hala..
ben kıskançlık yapıp kafada kurup kadına mı yükleniyorum? ben işveren pozisyonundayken hangi hakla beni rencide etmeye çalışıyor vs şaşırıyorum. eşimle olan durumda eşime kızgınlığım geçmiyor ama kadına acaba iftira mı atıyorum haksızlık mı yapıyorum derken bir tarafım da bu kadarı da ayıp normal değil diyorum. siz olsanız nasıl davranırsınız? eşinize ve bakıcıya? bana bir akıl verin kurban olam

not: yeni bakıcı arıyorum.
Bu tarz bi durum benimde başıma geldi. Hic bir sekilde eşim muhattap olmadı ve ben de muhattap etmedim. O olaydan sonra bakicı işinden tiksindim kayinvalidemi ikna ettm o baktı. İçimde rahattı. Burada yapman gereken yol vermek eşini de olaya karıştırmamak

Bakıcı gitti mi? Gerekirse izne ayrılıp o ahlaksiza yol verin. Koca da rezil, ona da dikkat edin, arkadan iş çevirecek potansiyelde. Bakıcı gitse bile gizlice görüşme devam edebilir.
Pardon bakiciyi yollamissiniz. Yine de dikkat edin kadın intikam için kocanızi arayabilir, buluşup konuşmak isteyebilir. Hele kocanızin yeni bakıcı daha mı iyi olacak diye sizi vazgeçirmeye çalışması tam suphelik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X