Kımler bnle dıyet yapar

Sen bnı gorsen :) bnde basenlıyım kılo verince normal oluyor ama bı tık ddın gbı oluyor keske bn oyle olsam yaa 😀😀 bn bgun nesgafe gold ıctım snra 2 bardak su 2 bardak çay tabı ara ara ıcıyrm bnm 7 de eşim evde oluyor onla beraber tek ögünümü eşlik edıcem . Dün güzel gectı bgun de iyi gıdıyor . Bıde tek ögünü neden sectm bn agzıöa bırsey alınca devamı gelıyor bole olunca cnm da ıstemıyr . Bıde cok araştırdım
tek ögün açıktırmaz mi..o_O

Ben denedim öyle çokta güzel veriliyor tabii sağlık yönünü bilmiyorum arastirmissin zaten :) şimdi yeşil çay icicem akşamda eşimle çorba, ıspanak yemeği olarak düşündüm :)
Bebis var mı 🌸
Evet bebşim var 6 aylık oglum var bnden beslenıyor ek gıdayada başladık 😀😀 sütüm azalırsa olurda 2 ögün yapcam

Yaa ama öncesinde böyle olmayınca insana 1 kilo bile batıyor fazla geliyor ve basenim üst bedenime göre bir tik daha fazla ona yönelik gaza geleceğim sizinle :)
Ben akşam 8den bu yana aç bıraktım kendimi şimdi yulaf yedim ve kahve içtim :)

Kızlar bazen yorumları yanls yere yazıom :) k bakmayın

Masallah maşallah 😊sen yinede arada süt, yoğurt tüket istersen bebiste emiyor halsiz kalma 🌸
Bn yemek yerken daha cok halsz kalıyrm aslında 1 buuck gundur harıkayım . Sizin varmı evlımısınız coluk cocuk bu arada ismim de Kübra Kobro kabul etti site 🙃

Bn yemek yerken daha cok halsz kalıyrm aslında 1 buuck gundur harıkayım . Sizin varmı evlımısınız coluk cocuk bu arada ismim de Kübra Kobro kabul etti site 🙃
:)o zaman harika devamm 😍 Benim bebis yok çok yeni evliyim 2 aylık
Nerede yaşıyorsunuz şehir :)

Düşünüyorum valla 30 oldum genç anne olmak istiyorum :)
Ozman tavsiyem zaman kaybet cnm . Bn 1 bucuk sene ıstemedım snra ıstedım 9 ay olmadı snra oldu 2 ay snra düşük oldu daha snra ara verdım 8 ay fln kendım ıstemedım snra ıstedım 9 ay snra kaldım kendılınden. Nıe ddm bunu bazı ınsanlarda hemen olmuyor oda skntı yapıo ıster ıstemez . Hadı bakalım :) güzel haberler beklerim. Bıde bn 60 kılo ıle evlendim 4 senede 80 oldum :) 😀 saldım 80 hamıle kaldım 102 ıle doguma gırdım verdım 85 de kaldım. Kılo ver hamıle kal vermesı zor oluyor :KK43:

Ozman tavsiyem zaman kaybet cnm . Bn 1 bucuk sene ıstemedım snra ıstedım 9 ay olmadı snra oldu 2 ay snra düşük oldu daha snra ara verdım 8 ay fln kendım ıstemedım snra ıstedım 9 ay snra kaldım kendılınden. Nıe ddm bunu bazı ınsanlarda hemen olmuyor oda skntı yapıo ıster ıstemez . Hadı bakalım :) güzel haberler beklerim. Bıde bn 60 kılo ıle evlendim 4 senede 80 oldum :) 😀 saldım 80 hamıle kaldım 102 ıle doguma gırdım verdım 85 de kaldım. Kılo ver hamıle kal vermesı zor oluyor :KK43:
Çok geçmiş olsun ya zor bir süreç olmuştur senin için ama çok şükür bebisin kucağında artık :) Ben 2 ayda 4 kilo aldım böyle giderse yandik😃

Çok geçmiş olsun ya zor bir süreç olmuştur senin için ama çok şükür bebisin kucağında artık :) Ben 2 ayda 4 kilo aldım böyle giderse yandik😃
Saolasın cnm. Ya aslında dıkkat edılse alınmaz ben mesala gece bıle yardım eşim bıle almıstı ama verdı 🥲 ekmek bıraktı adam 2 ayda eskısı oldu bn ac olmasamda yedım sureklı normalde calısan bırısıyım evde olunca olan oldu 1 bucuk senede oldu gebelık falan derken

Ben de dogum yaptim 4ay once. Bekarkenki kiloma donmek istiyorum 60 kiloya. Ben uc ogun besleniyorum ekmek ve seker tuketmezsem verebiliyorum. Yani kalori hesabiyla gidecegim

Ben de dogum yaptim 4ay once. Bekarkenki kiloma donmek istiyorum 60 kiloya. Ben uc ogun besleniyorum ekmek ve seker tuketmezsem verebiliyorum. Yani kalori hesabiyla gidecegim
Ekmek bn de bıraksam kılom gidiyor ama bnde bı skntı var doymuyorm bole tek ögünle vermek daha ıyı oluyor cnku bn çocukkende kılo vardı okuldan gelırdım yerdım ve vermıstım. Kalori acıgı yapmanda guzel kac kalori alman lazım emzıryormusun bu arada

X