Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Kimler Boğa Burcu?

LYDNL

papatya değilim ben
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2012
246
1
KK'nin boğa burcu bayanları kendilerini anlatsınlar bakalım:)

Ben bir boğa olarak;
Kıskanç
Merhametli
Eli açık
Güler yüzlü
Duygusal
Keyfine düşkün
Süslenmeyi seven
Tatlıya karşı koyamayan
Aynaya bakmayı seven
Meraklı
Kin tutmayan
Sadık
Maddiyata, kaliteye önem veren
En iyi olmaktan hoslanan
Yalnızlıktan hoslanmayan
Sıcak kanlı

bu tür özellikleri taşıyorum :) ya sizler??

Ben bir boğa olarak;
Kıskanç
Merhametli
Eli açık
Güler yüzlü
Duygusal
Keyfine düşkün
Süslenmeyi seven
Tatlıya karşı koyamayan
Aynaya bakmayı seven
Meraklı
Kin tutmayan
Sadık
En iyi olmaktan hoslanan
Yalnızlıktan hoslanmayan
Sıcak kanlı

ayneeeeeeeeeen :))

seninkilere + olarak

Arkadaş olabilen bir anneyim
renkli şeyleri çok severim
Kadınlara kıyafet ve ayakkabıda Kahverengiyi yakıştırmam
İyi niyetliyimdir
Kinciyimdir
Kıskancım
Sabırlı ve Sağlık konusunda dayanaklıyım
İştahlıyım ve her daim kilo sorunum vardır.. O son 5 kilom hiç gitmez :KK1:
Baklava ve çikolataya asla hayır demem
Ukalayım :)
sevgi ve ilgiye doymak bilmeyen
İnsanlardan bir anda buz gibi soğuyabilen
Jestleri ve romantiklikleri seven
Özgürlüğüne düşkün
Eğlence ve konserlerden keyif alan
Arkadaş ortamında dibine kadar eğlenebilen biriyim

Aklıma geldikçe yazarım :KK31:

Son düzenleme:
seninkilere + olarak

İyi niyetliyimdir
Kinciyimdir
Kıskancım
Özgürlüğüne düşkün

Ben mesela asla kin tutamam
Ukalalık bende de var sanırım :KK9:
İnsanlardan anında soguyabılıyorum ama tek tuk ıstısnalar dısında affedıcıyımdır
Her zaman o kılo problemını yasadım :KK1:

Okuyunca Baklava çekti canım daha kahvaltı yapmadan :KK37: O derece severim.

Ben bir boğa olarak;
Kıskanç
Merhametli
Eli açık
Güler yüzlü
Duygusal
Keyfine düşkün
Süslenmeyi seven
Tatlıya karşı koyamayan
Aynaya bakmayı seven
Meraklı
Kin tutmayan
Sadık
En iyi olmaktan hoslanan
Yalnızlıktan hoslanmayan
Sıcak kanlı

Haha aynııııı tıpkıııı ben de boğayım hem de dibine kadar:KK1::KK1: Hiç kinci değilim ama sinirlenince tam sinirlenip karşıdakinin burnundan getirdiğim için kin tutmaya gerek kalmıyor:KK14:
Maddiyata önem vermem ama kaliteye çok önem veririm.Ayrıca sanatsal yönümüz de vardr :KK34:

seninkilere + olarak

İyi niyetliyimdir
Kinciyimdir
Kıskancım
Özgürlüğüne düşkün

İnsanlardan bir anda buz gibi soğumak bende de kırk yıllık kankam olsun eğer içimde birden değişirse his hiçbir şekilde daha o samimiyeti yakalayamam biter yani umrumda da olmaz :KK1:

Eveet çok çabuk soğuyabiliyorum, kıskançlıktan sevdiklerimi de bırakabilirim, inadımdan da her şeyi yaparım herkes söyler inatçı zıt biri olduğumu :KK76:

Eveet çok çabuk soğuyabiliyorum, kıskançlıktan sevdiklerimi de bırakabilirim, inadımdan da her şeyi yaparım herkes söyler inatçı zıt biri olduğumu :KK76:

Kıskançlıktan sevdiğimden vazgeçebilirim aynen :KK1: Çoook inatçıyız ay evet ya aynıı ben bu topiği çok sevdim ahah :KK1::KK1::KK1: Bir de aşırı bir gurur var çok fazla

Tüm söylenenlerle tamı tamına uyuşuyoruuuuuuuuuuuum :KK52:

Sanatsal yonum cok kuvvetlı guzel sanatlar bıtırdım sımdı konservatuar okuyorum san bolumu. bu konuda bogalar cok sanslı resımde de heykelde de ıyıler falan :nazar::KK16: süsüme çok düşkünümdür. Kendimi söyleddiğim yalana inandırabilirim . Aşırı üşengecimdir yatıp televizyonu actımmı. Tuvaletım gelse ertelerım :KK1: Öne çıkmaya bayılırım. Herkes tarafından farkedılmeye. Lıderlıgı severım gruplarda. Olamadım ama hıc. Cok hızlı sınırlenırım. Asırı alınganım. Trıpcanlıkta ustume yok. Bazen grurumdan dolayı hatamı kabul etmem. Yalnızlıktan nefret ederım. Ve ılıskılerım hep kıslanclıktan bıttı

Sanatsal yonum cok kuvvetlı guzel sanatlar bıtırdım sımdı konservatuar okuyorum san bolumu. bu konuda bogalar cok sanslı resımde de heykelde de ıyıler falan :nazar::KK16: süsüme çok düşkünümdür. Kendimi söyleddiğim yalana inandırabilirim . Aşırı üşengecimdir yatıp televizyonu actımmı. Tuvaletım gelse ertelerım :KK1: Öne çıkmaya bayılırım. Herkes tarafından farkedılmeye. Lıderlıgı severım gruplarda. Olamadım ama hıc. Cok hızlı sınırlenırım. Asırı alınganım. Trıpcanlıkta ustume yok. Bazen grurumdan dolayı hatamı kabul etmem. Yalnızlıktan nefret ederım. Ve ılıskılerım hep kıslanclıktan bıttı

Şuan ben erteliyorum meselaaa :KK1: farkedilmeyi severim aynen ama bunun için çaba sarfetmem, alınganlıkta hiç yoktur bende.. Amaa tripte rakip tanımam maksat trip atmak olsun karşımdakinin yaptığı bi şey yok :KK70: ama ilgi göstermesi için yaparım yalvarmalarıda güzel oluyor be :KK76: boğazıma düşkünümdür canım sıkılınca aklıma abur cubur yemek gelir hep :KK43: bi hedefim varsa engel tanımam ona ulaşırım özgüven tavan bende :KK51:

Her zaman Rahat giyinmeliyim. Sıkıntıya ve sıcağa gelemem.. Parfüm hastasıyım. Mis gibi kokmalıyım. Sık sık duş almayı, suyu ve yüzmeyi çok severim.. Ne kadar paspal giyinsemde gösterişli olmayı ve dikkat çekmeyi severim :) makyaj malzemesine para yatırmayı severim :KK70: :KK3:

Birde nedendir bilmem açık renk saç takıntım var :) kendi saçım koyu kestane ama illa sarışın olacağım :) Allah yeşil göz vermiş, Beyaz ten vermiş ama bunlara koyu kestane vermiş. sarı vereydin ya Allahım :KK17: :KK54:

Birde nedendir bilmem açık renk saç takıntım var :) kendi saçım koyu kestane ama illa sarışın olacağım :) Allah yeşil göz vermiş, Beyaz ten vermiş ama bunlara koyu kestane vermiş. sarı vereydin ya Allahım :KK17: :KK54:

Belkide Allah en güzelini vermiştirde farkında değilsindir :nazar:

Ben de boğa burcuyum ve burcumu çok seviyorum nerdeyse bütün özelliklerini taşıyorum. :) Kendi burcum diye çok araştırırdım.Çevremdeki boğalardan da gözlemlediklerimi aktarayım ve burç hakkında bildiklerimi :

Boğa burcundakiler ne istediklerini bilirler .Nettirler.
Sevdiklerini çok sahiplenirler.Sevgiye aşka çok önem verirler.Ve sadıklardır.

Boğa burcu sevgi konusunda çok kıskançtır.
Boğa burcu sevdiklerini çok kıskanır.Sadece onun olsun ister.

Yeni bir lezzet hemen bir boğanın dikkatini çeker.Yemek yemeyi çok sever.Yeni tatlar keşfetmeyi sever.Tatlı ve çikolata boğa için vazgeçilmezdir.
Zorluklar karşında güzel bir şekilde mücadele eder .Zorlukları aşacağını bilir.Boğalar güçlüdür.İnatçıdır.Sabırlıdır.

Çok sakinlerdir anlayışlılardır ama damarına basıldığında gerçekten boğaya dönüşür.
Boğa burcu rahat yaşamayı sever ve konforlu bir yaşam ister.Rahatlarına çok düşkünlerdir.Boğa burcu çok sabit bi burçtur .Kolay kolay kimse düşüncelerini kararlarını değiştiremez.

İnsanlarla iletişimleri çok iyidir ve duygulara gerçekten önem verirler.Gerçekci ve samimi olurlar.
Sevgileri de gerçektir.Severse gerçekten tam sever.Boğa burcu her zaman sevdiğine güzel bakar ve ona güzel bakan gözleri ister.Gerçek aşkı ister.Çünkü boğa samimidir ,verdiği sevgide samimidir.O yüzden gerçek aşkı arar.Zaten boğa burcunun gezegeni venüstür .Venüs aşk ve güzelliği temsil eder.Boğalar aşka aşıktır.Boğalar güzelliklerine çok düşkündür.Giyimlerine çok önem verirler.

Boğalar dıştan soğuk mesafeli durabilir.Ama gerçekten sevdiklerine samimi candandır .Ve teklifsizdir.Hiç çıkar aramaz.Onu gerçekten tanımaya çalışmak lazım.Tanıyınca sıcacık olduklarını görürsünüz.

Boğaların bir şeye inanması zordur onu inandırmak zordur .İnanana kadar en küçük şeyi bile sorgular.Onlarda uyduruk bir şey yüzünden saatlerce tartışılabilir.

Boğa burcu alıngandır .Sevdiklerine karşı çok bağlıdır.(Gerektiğinden fazla bile bağlanabilir.)
Genelde balıklar çok duygusal olarak bilinir.Bir boğa gerçekten çok duygusaldır.Kalbi kırıldı mı bir kere kendisine kalıcı zarar verebilir.Kalbi kırıldı mı kalbini toparlaması zor olur.

Boğanın karşısında kim olursa olsun samimi olmalıdır.Samimiyete çok önem verir.Hep güveni arar boğa.Karşısındakine gerçekten güvenmeli.
Boğa gerçek bir dosttur.Dostluğa önem verir.Yeter ki dostundan kazık yemesin.

Boğa olaylar karşısın bağlantıyı hemen kurar.Olayları çok güzel bir şekilde ilişkilendirir.Akla gelmeyecek bağlantılar kurar.
Boğa bir şeyi unutmaz.

Boğalar doğru kişiyi bekler .Bulmadığına inandıysa uzun yıllar yalnız yaşayabilir.Ve bu durumdan çokta memnundur.

Boğalar detaycıdır.Kimsenin önem vermediği dikkat bile etmediği şeylere dikkat eder.Ayrıntıcıdır.

Bir bluz alacakken ya da başka bir şeyi sırf dantelli bi fiyonkundan ya da kurdelasından etkilendiği için alabilir.Yani küçük bi detayını bile beğendi diye alabilir.

Boğanın ilgisini çekmek zordur.O mükemmeli arar.

Boğa zordur.

Boğa zevklidir.Boğa eğlencelidir ,eğlenmeyi eğlendirmeyi iyi bilir.

Boğalardan iyi eş olur.Aileye önem verirler.
Boğa kadınına annelik,erkeğine babalık çok yakışır.Sanki doğuştan bu duyguları içinde taşırlar.

Benim bildiklerim ve gözlemlediklerim bu kadar .Bu kadarı aklıma geldi. iyi ki boğa burcuyum. :)

Son düzenleme:
Bende çok ama çok inat biriyimdir bu huyumu herkes bilir ve genelde hiç kimse inatlaşmaz:)Aslında bu huyumu çok sevdiğim söylenemez çünkü gereksiz inatlaşmalar yaşıyorum gereksiz yerede hem üzüyor hem üzülüyorum:KK43:İşin kötü yanı 3 yaşında bi fıstığım var oda maalesef ki benden ala ala inatçılık huyumu almış:S eşim her kızımın inat ettiğindeki tek llafı bak Ezgiye kendini görüyormusun :)))

X