Kimler geldi kimler geçti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Nooption

memento mori memento vivere
Pro Üye
3 Nisan 2014
35.365
142.900
can sıkıntısı böyle birşey zaar..
bdv ye kök söktüren, yaka silktiren fake yada gerçek tadı damağımızda kalan üyeler..
ceylanın konusu vasıtasıyla hatırladığımız hatırı sayılanlar..
ilk taşı kendime atıyorum çok üzülüp büyük keklenmiştim çocuk esirgemede büyüyen evlenip kardeşini yanına alan. nickini hatırlayamadım😏
not: çekip gitmiş üyeliği silinmiş olanları çekiştirelim lütfen halihazırda devam edenleri karıştırmayalım ki bizde karışmayalım😉

can sıkıntısı böyle birşey zaar..
bdv ye kök söktüren, yaka silktiren fake yada gerçek tadı damağımızda kalan üyeler..
ceylanın konusu vasıtasıyla hatırladığımız hatırı sayılanlar..
ilk taşı kendime atıyorum çok üzülüp büyük keklenmiştim çocuk esirgemede büyüyen evlenip kardeşini yanına alan. nickini hatırlayamadım😏
not: çekip gitmiş üyeliği silinmiş olanları çekiştirelim lütfen halihazırda devam edenleri karıştırmayalım ki bizde karışmayalım😉
Vaay cok güzel bi topik olmuş hayirli olsun😀 ama yasak olmasın kimvurduya gitmeyelim sonra😂

Ben konuyu çok hatırlamıyorum ama biri vardı. Fake fake,salak salak konular acardi. Kazen onun lisesini falan ifşa etmisti.
Hatırlayan var mı???

Selam...
Üye gitmiş komple sanırım.
Aklı varsa bir daha gelmez zaten.

Bir derdim var tehlikeli bir yer.
Bazı üyeler inanılmaz tehlikeli..
Hayatındaki yapamadığı her şeyin acısını buralarda milleti linç ederek alay ederek çıkarıyorlar..
Acaba bir derdim vari bıraksam mi..
Bu topik nasıl..

@Seridina sen kimi sorup duruyordun ben çıkaramadım onu
Ben baya eski bir konudan bahsettim. Konuyu da tam hatırlamıyorum ama sanırım şöyle bir şeydi; bir üye eşinin Pelin diye biriyle yazışmalarını yakalıyor sonra o kişi travesti çıkıyordu galiba. Bir de bir fotoğraf muhabbeti vardı sanırım. Çok geyik dönmüştü o konudan hatta herkes Pelin diye girip büyük bir şokla karşılaşmıştı. 🤦‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X