Kimler geldi kimler geçti..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selam...
Üye gitmiş komple sanırım.
Aklı varsa bir daha gelmez zaten.

Bir derdim var tehlikeli bir yer.
Bazı üyeler inanılmaz tehlikeli..
Hayatındaki yapamadığı her şeyin acısını buralarda milleti linç ederek alay ederek çıkarıyorlar..
Acaba bir derdim vari bıraksam mi..
Bu topik nasıl..

ya aslında sen inandın yardım ettin bayağıda uğraştın ben her okuduğumda inan sana üzüldüm boşa çabana.
ha ben inanmamıştım hala da inanmıyorum akıl alır gibi değil çünkü.

Ben baya eski bir konudan bahsettim. Konuyu da tam hatırlamıyorum ama sanırım şöyle bir şeydi; bir üye eşinin Pelin diye biriyle yazışmalarını yakalıyor sonra o kişi travesti çıkıyordu galiba. Bir de bir fotoğraf muhabbeti vardı sanırım. Çok geyik dönmüştü o konudan hatta herkes Pelin diye girip büyük bir şokla karşılaşmıştı. 🤦‍♀️

sanki hatırladım fotolarına bakmıştık ismini yazınca çıkıyordu🙈

ya aslında sen inandın yardım ettin bayağıda uğraştın ben her okuduğumda inan sana üzüldüm boşa çabana.
ha ben inanmamıştım hala da inanmıyorum akıl alır gibi değil çünkü.

Biz yazıştık özelden.
Konuştuk baya. Ondan yardım etmek istedim. Sırf evlenmesin diye. Çok dedim yapma etme diye vebal alma dedim.

Sonuçta kendi gitti.. linçi ben yedim. Resmen ceylan yerine benle uğraştılar.
Neyse artık bir derdim vara ara vereceğim. Bunaldim başım ağrıyor.
Fake değil gibi geldi ama bilemedim

can sıkıntısı böyle birşey zaar..
bdv ye kök söktüren, yaka silktiren fake yada gerçek tadı damağımızda kalan üyeler..
ceylanın konusu vasıtasıyla hatırladığımız hatırı sayılanlar..
ilk taşı kendime atıyorum çok üzülüp büyük keklenmiştim çocuk esirgemede büyüyen evlenip kardeşini yanına alan. nickini hatırlayamadım😏
not: çekip gitmiş üyeliği silinmiş olanları çekiştirelim lütfen halihazırda devam edenleri karıştırmayalım ki bizde karışmayalım😉
Ban gelir diyorum olum peşimi bırakın ulan :KK70: 10 gün banım var :KK70:

Biz yazıştık özelden.
Konuştuk baya. Ondan yardım etmek istedim. Sırf evlenmesin diye. Çok dedim yapma etme diye vebal alma dedim.

Sonuçta kendi gitti.. linçi ben yedim. Resmen ceylan yerine benle uğraştılar.
Neyse artık bir derdim vara ara vereceğim. Bunaldim başım ağrıyor.
Fake değil gibi geldi ama bilemedim

ya burda öyle şeyler oldu ki aslında fake değillerdi ama hiç yaşamadıkları hayatla ilgili konular açtılar. kısmi doğrucular.
misal mesleği vs doğru ama bekarım deyip o minvalde konu açıyor ama gerçek hayatta evli.

ya burda öyle şeyler oldu ki aslında fake değillerdi ama hiç yaşamadıkları hayatla ilgili konular açtılar. kısmi doğrucular.
misal mesleği vs doğru ama bekarım deyip o minvalde konu açıyor ama gerçek hayatta evli.

Inanmıyorum..
Ben hiç denk gelmedim.

Nasıl anlaşıldı ki..

Selam...
Üye gitmiş komple sanırım.
Aklı varsa bir daha gelmez zaten.

Bir derdim var tehlikeli bir yer.
Bazı üyeler inanılmaz tehlikeli..
Hayatındaki yapamadığı her şeyin acısını buralarda milleti linç ederek alay ederek çıkarıyorlar..
Acaba bir derdim vari bıraksam mi..
Bu topik nasıl..
Bırak bırak üzülürsün :KK66: tespitlerin çok doğruymuş :KK53:

Kocası dolapta yatan kimdi nolur bunu bulun noooolurr :KK70: ama üye gitti mi gitmedi mi bilmiyorum , 🙈🙈

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X