Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kizlar mrb nasilsiniz?bugun dr a gittim yine ,beta sonucum 26 cikmis cuma gunki,bugun de bakti 6ya dusmus yani sonuc olarak kist filan bilemiorum ama kimyasal gebelik gecirmisim

Kizlar mrb nasilsiniz?bugun dr a gittim yine ,beta sonucum 26 cikmis cuma gunki,bugun de bakti 6ya dusmus yani sonuc olarak kist filan bilemiorum ama kimyasal gebelik gecirmisim
gecmis olsun canim😔 pihtilasma mi?

Cnm saol suanda hicbisi bilmiorum ilkkez kimyasal yasiorum ben ,yarin konusvaz dedi dr
hayirlisi olsun canim uzulme. Ben kimyasaldan sonra bebek aspirinine baslamistim hala da iciyorum yarin doktoruna bi sor istersen pihtilasmaya karsi onlem amacli

Kızlar umudumuzu kırmak istemiyorum ama gereğinden fazla umutlanmak da hayal kırıklığına sebep oluyor malesef. Ben bir dış gebelik geçirdim ilk hamileliğimdi geçen sene oldu. Duyan herkes arayıp hemen hamile kalındığını söyledi. Bu durumu yaşayan bi akraba var herkeste ve nedense hepsi hemen hamile kalmış. Ben de iki üç ay sonra hamile kalırım diye çok umutlandım tam bir yıl geçti dış gebeliğin üstünden hala hamile kalamadım. Burda hep iyi örnekleri görüyoruz ya da kötüleri dikkate almak istemiyoruz. Ama herkesin bedeni işleyişi farklı. Lütfen kendinizi başkalarıyla kıyaslamayın. Umudumuzu kaybetmeyin tabiki ama büyük beklentiler içine de girmeyin sonrasında olmayınca yıkılıyor insan. Inşallah isteyen herkesin kucağı çok beklemeden hayirli saglikli bebeklerle dolar.

Saol cnm sukur iyiyim,evet kimyasal atlattim hayirlisi bakalim,sen nasilsin
Gecmis olsun canim kimyasal sonrasi gebelik daha kolay oluyor diyorlar ins onumuzdeki ay bebis gelir bekletmez seni benimde bat bugun test negatif yoksa biran once olsam diyorum ileri atinca strese sokuyor insani beklemedeyim canim

X