Gebeliğe Hazırlık Kimyasal dış gebelik geçiren ve tekrar gebe kalmak isteyenler !

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

minseo

𝑬.🌾🤍
Pro Üye
5 Mart 2013
23.327
44.381
Evet arkadaşlar, hepimizin hikayesi farklı... Kimimiz defalarca kimyasal gebelik yaşadı, kimimiz hem kimyasal hem dış gebelik yaşadı, kimimiz sadece dış gebelik yaşadı... Burada umutlarımızı birleştirip birbirimize güç olalım. Böyle dönemlerde en önemli şey sizi anlayan insanları desteği. Güzel haberler alacağımız bir topic olsun diyerek ben başlatıyorum.
Yaşım 26 Şubat ayında ilk bebek denememizde regliden 1 gün önce hamile olduğumu öğrendim 1 hafta sonra da kanamam başladı ve bunun aslında kimyasal bir gebelik olduğunu anladık.😥 Tekrar bebek sahibi olmak için dua ve umutla devam etmeye karar verdim. 🥰 İnşallah önümüzdeki zamanlarda güzel haberlerle dolar burası. 🤲Hikayelerimizi paylaşalım 💜

Tabloya eklenmek isteyenler beni etiketleyerek yazabilir.

ÜYE ADI
VAKA
BAT
SONUÇ
minseo minseo 1 KİMYASAL27.06.2020
@cadımaki1 KİMYASAL
1 DIŞ GEBELİK
tugcekb tugcekb 1 KİMYASAL26.04.2020:anneadayı:
T Turkuazkizz 1 KİMYASAL
Meryemcez Meryemcez 1 DÜŞÜK 2 KİMYASAL:anneadayı:
Deryakckn Deryakckn 4 KİMYASAL02.07.2020
Mechulzaman Mechulzaman 1 DIŞ GEBELİK
Manukabal Manukabal 2 DIŞ GEBELİK 1 KİMYASAL06.06.2020
@Dmtblt1 KİMYASAL
Butik alfa Butik alfa 1 KİMYASAL GEBELİK:anneadayı:
iSsra iSsra 2 KİMYASAL 2 BOŞ 1 DIŞ GEBELİK:anneadayı:
Sefoss Sefoss 1 DÜŞÜK:anneadayı:

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar, hepimizin hikayesi farklı... Kimimiz defalarca kimyasal gebelik yaşadı, kimimiz hem kimyasal hem dış gebelik yaşadı, kimimiz sadece dış gebelik yaşadı... Burada umutlarımızı birleştirip birbirimize güç olalım. Böyle dönemlerde en önemli şey sizi anlayan insanları desteği. Güzel haberler alacağımız bir topic olsun diyerek ben başlatıyorum.
Yaşım 26 Şubat ayında ilk bebek denememizde regliden 1 gün önce hamile olduğumu öğrendim 1 hafta sonra da kanamam başladı ve bunun aslında kimyasal bir gebelik olduğunu anladık.😥 Tekrar bebek sahibi olmak için dua ve umutla devam etmeye karar verdim. 🥰 İnşallah önümüzdeki zamanlarda güzel haberlerle dolar burası. 🤲Hikayelerimizi paylaşalım 💜 İlerleyen zamanlarda tablo oluşturarak takibe başlayabiliriz :)
Merhaaba ben 38 yaşındayım 2 dış gebelik 1 kimyasal geçirdim. Son dışgebeliğimde sağ tüpüm ve yumurtalığım alındı😣 şuan sadece sol tüple hamile kalmayı bekliyorum🤲🏽 24 mart beklenen adet tarihim. Umarım hepimiz anne oluruz 🤲🏽🤲🏽

Merhaaba ben 38 yaşındayım 2 dış gebelik 1 kimyasal geçirdim. Son dışgebeliğimde sağ tüpüm ve yumurtalığım alındı😣 şuan sadece sol tüple hamile kalmayı bekliyorum🤲🏽 24 mart beklenen adet tarihim. Umarım hepimiz anne oluruz 🤲🏽🤲🏽
Çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede bebeğinize kavuşursunuz sebebleri araştırıldı mı😥

Çok geçmiş olsun umarım en kısa sürede bebeğinize kavuşursunuz sebebleri araştırıldı mı😥
Dış gebelik sebebi tüp tıkanıklığı araştırmaya gerek kalmadı. İç kanama artınca malesef ameliyat oldu 🤲🏽 kısmet herşey

2 dış gebelik 1 düşük sağ tüp alınması sonucu gebelik beklemekteyim çok yıprandım inş allahım kucağımızı boş bırakmaz🤲🤲🤲 tüp bebeğe geçiyorum artık

Şubat ayında kimyasal gebelik geçirdim. İlk gebeliğimdi. Bu ay Adetim beş gün gecikti hala bekliyorum dün test yaptım negatif çıktı. Kimyasal gebelikten sonra ne kadar sürede hasta oldunuz

Şubat ayında kimyasal gebelik geçirdim. İlk gebeliğimdi. Bu ay Adetim beş gün gecikti hala bekliyorum dün test yaptım negatif çıktı. Kimyasal gebelikten sonra ne kadar sürede hasta oldunuz
Benim de ilk gebeliğimdi
Benim kimyasal gebelik kanamam normal regl tarihimden 5 gün sonra başladı adet düzenli olunca değişmiyor diyorlar sanırım 28 günde adet olan yine 28 günde adet oluyormuş😔

Canım benim 32 gün ve hep düzenliydi bugün 38 gün hala olmadım hamile de değilim 😒
Canım acele etme idrara da çok güvenme bi 4 - 5 gün daha bekle gecikirse kan ver inşallah vardır 🙏 ne kadar erken öğrenirsen stresi o kadar fazla oluyor 🤷‍♀️

Canım acele etme idrara da çok güvenme bi 4 - 5 gün daha bekle gecikirse kan ver inşallah vardır 🙏 ne kadar erken öğrenirsen stresi o kadar fazla oluyor 🤷‍♀️
Seninle konuşmuştuk ben bu ay aceleci davrandım hamilelik konusunda hayırlısı bakalım mecbur bekleyeceğim 😅 ama 3 erken gebelik testide bence hatalı değildir 😅

Tüplerden kaynaklanan rahatsızlık diyolar ama kesin bi tanı konulmuyor dış gebelikte canını kurtardığına şükür mü edersin bebeklerini kaybettiğine mi yanarsın her türlü ızdırap
Gerçekten çok üzücü ve yıpratıcı allah devamını yaşatmasın🙏🤲

Seninle konuşmuştuk ben bu ay aceleci davrandım hamilelik konusunda hayırlısı bakalım mecbur bekleyeceğim 😅 ama 3 erken gebelik testide bence hatalı değildir 😅
Kuzu ben erken gebelik artı idrar en az 10 test denemiştim sadece bi tanesi reglden 1 gün önce çok silik bi çizgi ile yakaladı gittim kan verdim hemen 26,70 çıktı beta sonra aradan 5 gün geçti cuma akşamı idrar testi denedim negatif çıktı 2 tanesinde de bi şeylerin ters gittiğini anladım kahverengi lekeler gelmeye başlamıştı cumartesi doktora gittim ultrason ile baktı bir şey göremedi bi kana bakalım dedi kahverengi lekeyi söyledim pek hoş karşıladığımız bişey değil ama sonucu bi görelim dedi kan verdim testi elime aldığım an regl başlamış gibi hissettim tuvalete koştum resmen kan boşalmıştı orda yıkıldım 🥺 kağıdı açtım baktım 11 yazıyor beta doktorun odasına girdim kağıdı verdim düşük mü dedim evet dedi napmam gerekiyor dedim kafana takmıcaksın bu durumu her kadın yaşıyor sadece farkına varmıyor devam etcek sin bunu düşük olarak düşünme dedi ama insan işte hislerine söz geçiremiyor ne kadar güçlü görünsen de içinde neler kopuyor.O yüzden artık reglim bi 2 hafta gecikmeden hiç bişi yapmıcam eğer Allah nasip eder de olursa ilk doktor randevuda hem keseyi görmek hem kalp atışını duymak istiyorum bunları beklicek psikoloji kalmadı bende 😐

merhaba. Benimde subatta kimyasal gebeligim oldu. Tekrar ovulasyon testiyle takip ettim bu ay bekliyorum bakalim bat 24 mart.

21 yaşımdayım aralık ayında kimyasal hamilelik geçirdim. Adetimin 5. Günü bugün inşallah hamile kalırız

X