Kimyasal gebelik beta ne zaman sıfırlanır?

Aa o zaman düşüyordur canım değerin :)
Yarın ver bakalım kanı eğer sıkıntı yoksa banada verirsin tarifi, teşekkür ederim :)
Ayyyy inşallah Allah’ın izniyle rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun Allah’ın izniyle evet yani baya kanmam var yarın verim hayırlısıyla inşallah düşüyordur değer

Aa o zaman düşüyordur canım değerin :)
Yarın ver bakalım kanı eğer sıkıntı yoksa banada verirsin tarifi, teşekkür ederim :)
Canım çok arttı böyle parça parça atıyorum kanamamı kıpkırmızı sanki iyi geldi gibi düşünüyorum yarın kanı verim düşmüşse hemen sende yap canım

Canım çok arttı böyle parça parça atıyorum kanamamı kıpkırmızı sanki iyi geldi gibi düşünüyorum yarın kanı verim düşmüşse hemen sende yap canım
Ya gözün aydın büyük ihtimalle düşmüştür 🙂
Yaparım canım sen kanı ver bakalım inşallah düşmüştür🤲🏻

Benimde 37den 26ya düşmüş :KK43:
Aynen doktora gitmeye devam et tabi
Canım benim dün den beri kanamam aşırı yoğunlaştı bende acile geldim böyle resmen halsiz düştüm doktorda 6 kere kan aldırdı her seferinde 3 tüpe yakın neyim olduğunu bilmek için kan değerim ilk düştü biraz kan takviyesi yapıcaz dedi sonra alttan muayene sonra ultrason 2 kere yaptılar yumurtalıkları göremedi sonra ilaçlı tomografi çektirdi ben anlamadım yani şuna öldüm bittim dünden beri 2 gün sonraya da kâğıt verdi kadın doğuma randevu almadan git onlar senin beta hgc bakıp takip edecekler sıfırlanana kadar

Canım benim dün den beri kanamam aşırı yoğunlaştı bende acile geldim böyle resmen halsiz düştüm doktorda 6 kere kan aldırdı her seferinde 3 tüpe yakın neyim olduğunu bilmek için kan değerim ilk düştü biraz kan takviyesi yapıcaz dedi sonra alttan muayene sonra ultrason 2 kere yaptılar yumurtalıkları göremedi sonra ilaçlı tomografi çektirdi ben anlamadım yani şuna öldüm bittim dünden beri 2 gün sonraya da kâğıt verdi kadın doğuma randevu almadan git onlar senin beta hgc bakıp takip edecekler sıfırlanana kadar
Allah Allah, çok geçmiş olsun 🙁
Hala kanaman çok mu ya?
Niye böyle oldu hiç anlamadım valla

Allah Allah, çok geçmiş olsun 🙁
Hala kanaman çok mu ya?
Niye böyle oldu hiç anlamadım valla
Canım benim kanamam hala yoğun valla bugün çağırmıştı doktor gittim tekrar alttan muayene yaptı dedi tekrar beta yapmamız gerekiyor kan yok ama zorundayız verdim kan 12 düşmüş pazartesi tekrar gidip bakıcam

Canım benim kanamam hala yoğun valla bugün çağırmıştı doktor gittim tekrar alttan muayene yaptı dedi tekrar beta yapmamız gerekiyor kan yok ama zorundayız verdim kan 12 düşmüş pazartesi tekrar gidip bakıcam
Seninki baya düşmüş canım pazartesiye 5in altına iner inşallah 🤲🏻

E nabıza düşmüyor mu canım bende pazartesi tekrar kan vericem inşallah biter bu stres ya mahvoldum benim de bugün kanamam durdu
24e düşmüş canım. Benimki baya yavaş düşüyor sıkıldım iyice. Bugün yine gittim doktora takip yapılacak diyor öf.
İyi bari kanaman durmuş inşallah sıfırlanmıştır 🤲🏻

24e düşmüş canım. Benimki baya yavaş düşüyor sıkıldım iyice. Bugün yine gittim doktora takip yapılacak diyor öf.
İyi bari kanaman durmuş inşallah sıfırlanmıştır 🤲🏻
Ayyyy canım insanın en çok canını bu sıkıyor zaten yavaş düşmesi anneannemlerin yaptırdığı tarifi verirsem değer hızlı düşüyor ama çok kan kaybediyorsun güvenemiyorum ama o sayede benim değer düştü eminim öyle bir kanama oldu ki vücudumda kan kalmadı kollarım delik deşik oldu

X