Kimyasal gebelik beta ne zaman sıfırlanır?

Ayyyy canım insanın en çok canını bu sıkıyor zaten yavaş düşmesi anneannemlerin yaptırdığı tarifi verirsem değer hızlı düşüyor ama çok kan kaybediyorsun güvenemiyorum ama o sayede benim değer düştü eminim öyle bir kanama oldu ki vücudumda kan kalmadı kollarım delik deşik oldu
Kanaman çok olmasaydı isterdim tarifi ama korktum açıkçası 🥲
Bakalım bekliyorum ben düşecek inşallah 🤲🏻🙂

24e düşmüş canım. Benimki baya yavaş düşüyor sıkıldım iyice. Bugün yine gittim doktora takip yapılacak diyor öf.
İyi bari kanaman durmuş inşallah sıfırlanmıştır 🤲🏻
Ayyyy canım insanın en çok canını bu sıkıyor zaten yavaş düşmesi anneannemlerin yaptırdığı tarifi verirsem değer hızlı düşüyor ama çok kan kaybediyorsun güvenemiyorum ama o sayede benim değer düştü eminim öyle bir kanama oldu ki vücudumda kan kalmadı kollarım delik deşik

İnşallahh canım zaten kanamam başladı bugün, düşüyordur değerimde umarım 🙂
Ayyyy çok şükür canım benim çok sevindim benimde dün kanamam başladı doktora sordum için komple temizleniyordur dedi ben sordum doktara bu ay korunmam lazım mu dedim öyle bir zorunluluk ama biz bu süreçte 1 ay dinlenme öneriyoruz dedi

Ayyyy çok şükür canım benim çok sevindim benimde dün kanamam başladı doktora sordum için komple temizleniyordur dedi ben sordum doktara bu ay korunmam lazım mu dedim öyle bir zorunluluk ama biz bu süreçte 1 ay dinlenme öneriyoruz dedi
Anladım canım 1 ay dinlenmek mantıklı ya

X