Gebeliğe Hazırlık Kimyasal Gebelik Geçirenler?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende ilk kez kimyasal gebelik geçirdim. 1 ay önce. Polikistiğim zaten ama düzenli regl oluyorum yaklaşık 5 aydır deniyoruz sonuç hüsran 🥲 Kimyasal gebelik sonrası denememizde tutmadı maalesef. Yumurtalık hormonlarımı kontrol ettirdim lh, fsh, tsh ve prolaktin hormonları gayet güzel çıktı. Şimdi doktorum klomen verdi onu kullanıyorum bakalım bu ay insallah tutar. Allah isteyen herkese nasip etsin 🙏
aminn cümlemize ben şimdi mfk diye bir yöntem buldum onu arastırıcagım ınstagramdan bır doktor perinatoloji uzmanı doktoru verdıgı bır takım dogal yollrdan hamıle kalma kürleri

Ovulasyon testi ile takip ederek gebe kaldım kimyasal oldu, kanamam başladı. Bitince ovulasyona yeniden başladım yumurtlama gördüm ve bir daha adet olmadim, bu sefer sağlıkla devam ediyor çok şükür 🙏 darısı başınıza, ovulasyonla takip etmeye başlayın derim.
Bende gecen ayin 22 sinde kimyasal gebelik gecirdim bugunle tam bir ay oluyor halen adet olmadim sizde gecikme felan oldumu normalde 26 27 gunde bir adet oluyodum kimyasal gebelikte gecikme oluyomu bidahaki ay

Bende gecen ayin 22 sinde kimyasal gebelik gecirdim bugunle tam bir ay oluyor halen adet olmadim sizde gecikme felan oldumu normalde 26 27 gunde bir adet oluyodum kimyasal gebelikte gecikme oluyomu bidahaki ay
Kimyasaldan sonraki ay gecikme oluyor diye okudum hep kontrole gittiniz mi kimyasal sonrası kist vs herhangi bir şey varmıydı

X