Gebeliğe Hazırlık Kimyasal gebelik geçirip tekrar hamile kalmak

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah basıma öyle bir şey gelmez ben adetime beş gün varken beta 23.10 öğrendim 4 gün sonra tekrar kan verdim 195 cıktı
Çok güzel yükselmiş bende 23 çıkmıştı 4 gün sonra verdim 290 çıktı 4 haftalıkken gittim kese gördük çok şükür ama kalp artışı yoktu bende dayanamadım bir daha gittim iki kese gözüktü sende hamilesin inşallah babada dua et olur mu kalp artışlarını da duyayım 🌸🤲🏻

Tamam canım benim 23-24 gün. Ben beş gün önce yapsam 18. Güne geliyor. Çok erken oluyor 😊 beklemeye devam. Bir iki gün gecikirsem test yapacağım. Bir yıl oldu. Artık psikolojik olarak yorulmaya başladım. Sizin adınıza çok sevindim. Sağlıkla kucağınıza alırsınız umarım
Benimde 21 adet döndüm 14 gün çıkar o günlerde yumurtlama tarihin oluyor ama yapabilirsen gündüzleri ilişkiye gir o günlerde etkili oluyor 😊🌸

Çok güzel yükselmiş bende 23 çıkmıştı 4 gün sonra verdim 290 çıktı 4 haftalıkken gittim kese gördük çok şükür ama kalp artışı yoktu bende dayanamadım bir daha gittim iki kese gözüktü sende hamilesin inşallah babada dua et olur mu kalp artışlarını da duyayım 🌸🤲🏻
Amin inşallah canım ederim sizde bana edin lütfen cuma günü sağ salim bende keseyi görüp sağlıklı olduğunu duyayım

Hamilelik belirtileriyle aynı sadce test geç çıkıyor ve silik hep silinti benim idrar testim bence herkeste bu oluyor adetim 5 gün gecikmişti ama ben anlamadım çünkü çocuk düşünmüyorduk sonra test yaptım silik 5 gün kan verdim 89 güne göre düşük sonra yine verdim 120 olmuştu 5 haftalık olduk doktora gittim kese gözükmüyor dedi kimyasal gebelik dedi hasta olursun dedi 2 gün sonra hasta oldum beş hafta bitmeden adet oluyorsun kimyasalda ama şuan gebeyim çok şükür 🌸😊
Merhaba hayırlı olsun hamılelık ıcın bırsey yaptınız mı

Kimyasal gebelik belirtileriniz neydi beklenen adet gününden ne zaman sonra adet oldunuz acaba
Sorduğunuz kişi görmemiş, ben cevap vereyim. 2 ay önce kimyasal geçirdim. İlk gebeliğimdi. Tam 7 gün gecikme yaşadım hiç test yapmadan kan verdim gidip , 16 çıktı değerim. Kasıklarımda batmalar vardı. 7. Günün gecesi aşırı bir bel ağrım oldu. Ayakta diklenemeyecek kadar aşırı, sonrasında leke oldu. Yerleşme diye avuttum kendimi ama, sonra peşi geldi ce aşırı kanama oldum . Genelde 5-7 gün gecikmeden sonra kanama oluyor kimyasal geçirenlerin çoğunun yazısında böyle. Evet kürtaj yok tam bir düşük değil ama yinede Allah kimseye yaşatmasın çok yıprandım

Sorduğunuz kişi görmemiş, ben cevap vereyim. 2 ay önce kimyasal geçirdim. İlk gebeliğimdi. Tam 7 gün gecikme yaşadım hiç test yapmadan kan verdim gidip , 16 çıktı değerim. Kasıklarımda batmalar vardı. 7. Günün gecesi aşırı bir bel ağrım oldu. Ayakta diklenemeyecek kadar aşırı, sonrasında leke oldu. Yerleşme diye avuttum kendimi ama, sonra peşi geldi ce aşırı kanama oldum . Genelde 5-7 gün gecikmeden sonra kanama oluyor kimyasal geçirenlerin çoğunun yazısında böyle. Evet kürtaj yok tam bir düşük değil ama yinede Allah kimseye yaşatmasın çok yıprandım
Çok çok geçmiş olsun Allah inşallah size sağlıklı bir evlat nasip eder. Ben onu sorduğumda yeni kan testi vermiştim ve daha keseyi falan görmemiştim. Burada da kimyasal gebeliği okuyup üzülmüştüm acaba öyle mi olacak diye Allaha şükür su an 11+1 oldum.

Kızlar böyle olan var mı regl günüme 5 gün var geçen ay kimyasal gebelik geçirdim

Eklentiler

• IMG_2219.jpeg
    IMG_2219.jpeg
    181 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_2220.jpeg
    IMG_2220.jpeg
    172,2 KB · Görüntüleme: 17
Kızlar regl günüm cuma bugün test yaptırdım 88.3 çıktı sizce az mı normal mi
Gayet guzel, 2 gün sonra tekrar verirsın 2 katından fazla artarsa sorun yok demektir. Dahada kan vermeye grek yok, 1 hafta bekleyip keseyi gormeye gidersın🙏kafanı bulandırma stres yapma, hersey olcagına varıyor. İnşallh saglıkla devam eder, 🙏

Bn üst üste 3 kımyasal gecrdım, habıre kan ver cok stres oldum, en sonunda saldım kan bıle vermedım, kese görmeye gttım, şimdi çok şukur 31 haftalığım.

Gayet guzel, 2 gün sonra tekrar verirsın 2 katından fazla artarsa sorun yok demektir. Dahada kan vermeye grek yok, 1 hafta bekleyip keseyi gormeye gidersın🙏kafanı bulandırma stres yapma, hersey olcagına varıyor. İnşallh saglıkla devam eder, 🙏

Bn üst üste 3 kımyasal gecrdım, habıre kan ver cok stres oldum, en sonunda saldım kan bıle vermedım, kese görmeye gttım, şimdi çok şukur 31 haftalığım.
Bu stres çok zor çok Allah kimseye yaşatmasın sağlıklı artsın başka bir şey istemiyorum Allah isteyen herkese yaşatsın bu duyguyu

Ben dayanamadım çarşamba verdim 88 çıktı iki gün sonra yine verdim 254 çıktı be bu sabah yine gittim 587 çıktı dayanamıyorum korkudan iki günde bir standarta bağladım bu kan vermeyi

Ben dayanamadım çarşamba verdim 88 çıktı iki gün sonra yine verdim 254 çıktı be bu sabah yine gittim 587 çıktı dayanamıyorum korkudan iki günde bir standarta bağladım bu kan vermeyi
Sağlıklı bi gebelik belli zaten, daha vermene grek yok, cunku hersey olacagına varıyor, bıraz bekle kese gormeye gıdersın🙏

X